Bus Bolonia Sala Consilina: Rozkład jazdy PKS

Autobus Bolonia ↔ Sala Consilina: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 4 291 084 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Bolonia do Sala Consilina

Najtańsze połączenie134,22 zł
Najszybsze połączenie7h 55m
Najwcześniejszy przejazd01:00
Najpóźniejszy pojazd23:00
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans573,1 km
Firmy autobusoweBuscenter.it, Consorzio Autolinee, Cipolla Group, Lirosi Linee, FlixBus

Najtańsze połączenie z Bolonia do Sala Consilina

Today
od 259,57 zł
Tomorrow
18.07
19.07
od 250,62 zł
20.07
21.07
od 259,57 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Buscenter.it
    02:00
    Bolonia - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 9h 45m
    11:45
    Sala Consilina - Terminal Bus
    od134,22 zł
  • Consorzio Autolinee
    20:30
    Bolonia - Dworzec Główny
    Czas jazdy 9h 0m
    05:30
    Sala Consilina - Terminal Bus
    od179,01 zł
  • Cipolla Group
    23:00
    Bolonia - Dworzec Główny
    Czas jazdy 7h 55m
    06:55
    Sala Consilina - Terminal Bus
    od187,96 zł
  • Consorzio Autolinee
    20:40
    Bolonia
    Czas jazdy 8h 30m
    05:10
    Sala Consilina
    od250,62 zł
  • Lirosi Linee
    19:00
    Bolonia - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 8h 0m
    03:00
    Sala Consilina - Via Giuseppe Mezzacapo
    od259,57 zł
  • FlixBus
    01:00
    Bolonia - Dworzec Główny
    Czas jazdy 12h 30m
    13:30
    Sala Consilina - Terminal Bus
    od272,91 zł
  • FlixBus
    20:00
    Bolonia - Dworzec Główny
    Czas jazdy 9h 45m
    05:45
    Sala Consilina - Terminal Bus
    od340,04 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Bolonia do Sala Consilina

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Italotreno
    12:55
    Bolonia - Dworzec Główny
    Czas jazdy 5h 55m
    18:50
    Sala Consilina - Eni Sala Consilina Ovest
    od200,94 zł
  • Italotreno
    09:55
    Bolonia - Dworzec Główny
    Czas jazdy 5h 55m
    15:50
    Sala Consilina - Eni Sala Consilina Ovest
    od223,32 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Bolonia do Sala Consilina

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    09:10
    Bolonia
    Czas jazdy 7h 36m
    16:46
    Sala Consilina
    od165,59 zł

Najtańsze połączenie z Sala Consilina do Bolonia

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Consorzio Autolinee
    22:27
    Sala Consilina - Terminal Bus
    Czas jazdy 9h 3m
    07:30
    Bolonia - Dworzec Główny
    od179,01 zł
  • FlixBus
    22:30
    Sala Consilina - Terminal Bus
    Czas jazdy 8h 35m
    07:05
    Bolonia - Dworzec Główny
    od214,77 zł
  • Consorzio Autolinee
    21:57
    Sala Consilina
    Czas jazdy 8h 33m
    06:30
    Bolonia
    od250,62 zł
  • FlixBus
    10:50
    Sala Consilina - Terminal Bus
    Czas jazdy 11h 0m
    21:50
    Bolonia - Dworzec Główny
    od259,48 zł
  • Lirosi Linee
    23:25
    Sala Consilina - Via Giuseppe Mezzacapo
    Czas jazdy 8h 5m
    07:30
    Bolonia - Dworzec Autobusowy
    od259,57 zł
  • Cipolla Group
    16:10
    Sala Consilina - Terminal Bus
    Czas jazdy 8h 55m
    01:05
    Bolonia - Dworzec Główny
    od313,27 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Sala Consilina do Bolonia

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Italotreno
    13:10
    Sala Consilina - Eni Sala Consilina Ovest
    Czas jazdy 5h 55m
    19:05
    Bolonia - Dworzec Główny
    od223,32 zł
  • Italotreno
    10:10
    Sala Consilina - Eni Sala Consilina Ovest
    Czas jazdy 5h 55m
    16:05
    Bolonia - Dworzec Główny
    od245,70 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Sala Consilina do Bolonia

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    07:20
    Sala Consilina
    Czas jazdy 7h 20m
    14:40
    Bolonia
    od174,54 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Połączenia autobusowe na trasie: Bolonia - Sala Consilina lub spowrotem są obecnie oferowane przez 5 operatorów autokarowych, czyli FlixBus, Italotreno, ibus, Lirosi Linee i . Wybór należy do Ciebie! Możesz wybrać najszybszy autokar, czyli taki oferoway przez , albo możesz postawić na najtańsze połączenie autokarowe na trasie: Bolonia - Sala Consilina, w cenie 340,04 zł.
Znalezienie taniego biletu na autokar z Bolonia do Sala Consilina może okazać się wyzwaniem, jeśli nie wiemy, gdzie szukać. Dlatego właśnie jesteśmy my – by pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję transportową. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz sprawdzić dostępne oferty i wybrać najkorzystniejszą z nich. Wybierz najszybszą opcję przejazdu, jeżeli się spieszysz, zwróć uwagę na najtańsze połączenia, jeżeli chcesz zaoszczędzić albo zerknij na udogodnienia w autokarze, jeśli cenisz sobie komfort przejazdu. Obecnie klimatyzacja, dodatkowa przestrzeń na nogi czy dostęp do poczęstunku stają się standardem, jednak niektórzy przewoźnicy oferują dodatkowe udogodnienia, takie jak gniazdka i Internet. Wprowadź punkt swojego wyjazdu oraz miejsce docelowe podróży i jej datę, a następnie pozwól naszej wyszukiwarce działać. Wybierając przykładowo połączenie z Sala Consilina do Bolonia, darmowe Wi-Fi znajdzie się w autokarach takich przewoźników, jak FlixBus. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziesz najlepszą opcję przejazdu między Bolonia i Sala Consilina, która będzie bardziej komfortowa niż pociąg lub samolot.
Chcesz tanio podróżować? W takim razie autobus będzie dla Ciebie najlepszą opcją! Pamiętaj jednak, że ceny biletów mogą się różnić. Na trasie Bolonia - Sala Consilina wahają się one w przedziale od 340,04 zł do 348,99 zł. Jeśli jesteś elastyczny w kwestii godziny podróży, sprawdź różny czasy wyjazdu. Czasami można zaoszczędzić kilka złotych wybierając wcześniejsze połączenie. Warto zwrócić również uwagę na czas trwania podróży: podczas gdy dowiezie Cię na miejsce w 9h 45m, innym przewoźnikom moża to zająć 12h 30m.

Przystanki autobusowe w Bolonia i Sala Consilina

Stacje
Strada Statale 19 delle Calabrie , 84036 Sala Consilina (Włochy)
Via Giuseppe Mezzacapo , 84036 Sala Consilina (Włochy)

Porównaj Bolonia i Sala Consilina

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.