Autobus Modena - Bolonia

Znajdź najtańsze bilety na trasie Modena - Bolonia
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Modena do miasta Bolonia.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Modena do miasta Bolonia od różnych operatorów autobusowych, takich jak Trenitalia, FlixBus albo MarinoBus na następne dni.
dzisiaj
od 20 zł
jutro
od 17 zł
niedziela
od 23 zł
poniedziałek
od 17 zł
wtorek
od 17 zł
środa
od 17 zł
czwartek
od 17 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Trenitalia
    1h 9m
    06:20
    Modena
    Piazza Manzoni Dworzec Kolejowy
    07:29
    Bolonia
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    20 zł
  • Trenitalia
    1h 4m
    06:25
    Modena
    Policlinico Dworzec Kolejowy
    07:29
    Bolonia
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    20 zł
  • MarinoBus
    0h 40m
    21:05
    Modena
    Area Servizio Secchia
    21:45
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    23 zł
  • MarinoBus
    0h 55m
    22:25
    Modena
    Bus station
    23:20
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    23 zł
  • FlixBus
    0h 45m
    11:30
    Modena
    Terminal via Gottardi
    12:15
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    26 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 45m
    11:30
    Modena
    Terminal via Gottardi
    12:15
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    17 zł
  • FlixBus
    0h 55m
    15:50
    Modena
    Terminal via Gottardi
    16:45
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    17 zł
  • Trenitalia
    1h 9m
    06:20
    Modena
    Piazza Manzoni Dworzec Kolejowy
    07:29
    Bolonia
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    19 zł
  • Trenitalia
    1h 4m
    06:25
    Modena
    Policlinico Dworzec Kolejowy
    07:29
    Bolonia
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    19 zł
  • MarinoBus
    0h 40m
    21:05
    Modena
    Area Servizio Secchia
    21:45
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    23 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • MarinoBus
    0h 40m
    21:05
    Modena
    Area Servizio Secchia
    21:45
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    23 zł
  • FlixBus
    0h 45m
    11:30
    Modena
    Terminal via Gottardi
    12:15
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    26 zł
  • FlixBus
    0h 50m
    22:20
    Modena
    Terminal via Gottardi
    23:10
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    26 zł
  • FlixBus
    0h 45m
    22:30
    Modena
    Terminal via Gottardi
    23:15
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    26 zł
  • MarinoBus
    0h 55m
    22:25
    Modena
    Bus station
    23:20
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    31 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 45m
    11:30
    Modena
    Terminal via Gottardi
    12:15
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    17 zł
  • FlixBus
    0h 55m
    15:50
    Modena
    Terminal via Gottardi
    16:45
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    17 zł
  • Trenitalia
    1h 9m
    06:20
    Modena
    Piazza Manzoni Dworzec Kolejowy
    07:29
    Bolonia
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    20 zł
  • Trenitalia
    1h 4m
    06:25
    Modena
    Policlinico Dworzec Kolejowy
    07:29
    Bolonia
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    20 zł
  • MarinoBus
    0h 40m
    21:05
    Modena
    Area Servizio Secchia
    21:45
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    23 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 45m
    11:30
    Modena
    Terminal via Gottardi
    12:15
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    17 zł
  • Trenitalia
    1h 9m
    06:20
    Modena
    Piazza Manzoni Dworzec Kolejowy
    07:29
    Bolonia
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    19 zł
  • Trenitalia
    1h 4m
    06:25
    Modena
    Policlinico Dworzec Kolejowy
    07:29
    Bolonia
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    19 zł
  • MarinoBus
    0h 40m
    21:05
    Modena
    Area Servizio Secchia
    21:45
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    23 zł
  • MarinoBus
    0h 55m
    22:25
    Modena
    Bus station
    23:20
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    23 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 40m
    01:45
    Modena
    Terminal via Gottardi
    02:25
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    17 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 55m
    15:50
    Modena
    Terminal via Gottardi
    16:45
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    17 zł
  • FlixBus
    0h 45m
    22:30
    Modena
    Terminal via Gottardi
    23:15
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    17 zł
  • Trenitalia
    1h 9m
    06:20
    Modena
    Piazza Manzoni Dworzec Kolejowy
    07:29
    Bolonia
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    19 zł
  • Trenitalia
    1h 4m
    06:25
    Modena
    Policlinico Dworzec Kolejowy
    07:29
    Bolonia
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    19 zł
  • MarinoBus
    0h 40m
    21:05
    Modena
    Area Servizio Secchia
    21:45
    Bolonia
    Dworzec Autobusowy
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    23 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Modena i Bolonia.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Modena i Bolonia w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 21 autobusami dziennie z miasta Modena do miasta Bolonia. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 1 autobusów dziennie między miastami Modena i Bolonia.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 61 autobusami z miasta Modena do miasta Bolonia, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastami Modena i Bolonia, z ofertami 1.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Modena do miasta Bolonia

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Trenitalia, FlixBus i MarinoBus, którzy podróżują 15 razy każdego dnia autobusem z miasta Modena do miasta Bolonia jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Modena do miasta Bolonia już od 17 zł!

Najtańsze połączenie 17 zł
Najszybsze połączenie 0h 40m
Najwcześniejszy odjazd 06:20
Najpóźniejszy odjazd 23:03
Codzienne połączenia 15 Ø
Dystans 37,6 km
Firmy autobusowe Trenitalia, FlixBus i MarinoBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Modena do miasta Bolonia

Każdego dnia, 15 autobusy z 3 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Modena do miasta Bolonia: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
20 zł
sobota 25.05
17 zł
niedziela 26.05
26 zł
poniedziałek 27.05
17 zł
wtorek 28.05
17 zł
środa 29.05
17 zł
czwartek 30.05
17 zł
piątek 31.05
17 zł
sobota 01.06
17 zł
niedziela 02.06
17 zł
poniedziałek 03.06
wtorek 04.06
17 zł
środa 05.06
20 zł
czwartek 06.06
17 zł
piątek 07.06
17 zł
sobota 08.06
17 zł
niedziela 09.06
17 zł
poniedziałek 10.06
wtorek 11.06
17 zł
środa 12.06
19 zł
czwartek 13.06
17 zł
piątek 14.06
17 zł
sobota 15.06
17 zł
niedziela 16.06

Najtańszy czas podróży z miasta Modena do miasta Bolonia.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Modena do miasta Bolonia, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 17 zł, środa jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Modena do miasta Bolonia. Zamiast tego niedziela jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 23 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Modena do miasta Bolonia jest noc, z 17 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 17 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Modena do miasta Bolonia?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Modena do miasta Bolonia z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Modena do miasta Bolonia, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Modena do miasta Bolonia są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Modena i Bolonia.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Modena i Bolonia.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Modena do miasta Bolonia

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Modena do miasta Bolonia? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Modena do miasta Bolonia? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Modena do miasta Bolonia

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Modena do miasta Bolonia?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 17 zł i trwa 0h 45m do osiagnięcia celu w mieście Bolonia. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Modena do miasta Bolonia?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 17 zł do 98 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Bolonia.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Modena do miasta Bolonia?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Modena do miasta Bolonia wynosi: 15. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Modena do miasta Bolonia?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Modena do miasta Bolonia oferuje MarinoBus a podróż trwa 0h 40m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 23 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Modena do miasta Bolonia?

Najwcześniejszy autobus do miasta Bolonia odjeżdża z miasta Modena o 06:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Modena do miasta Bolonia?

Ostatni autobus z miasta Modena do miasta Bolonia wyrusza o 23:03. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Modena do miasta Bolonia?

Podróżując autobusem z miasta Modena do miasta Bolonia, pasażerowie mogą wybrać Trenitalia, FlixBus i MarinoBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Modena i Bolonia?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Modena i Bolonia używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Trenitalia, FlixBus i MarinoBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Modena do miasta Bolonia?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Modena do miasta Bolonia możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Modena do miasta Bolonia?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Modena do miasta Bolonia w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Modena - Bolonia

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Modena do miasta Bolonia

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Modena do miasta Bolonia na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Modena do miasta Bolonia

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Modena do miasta Bolonia na następne dni.
  • Trenitalia
    0h 28m
    00:05
    Modena
    Dworzec Kolejowy
    00:33
    Bolonia
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    od 19 zł
  • Trenitalia
    0h 24m
    08:22
    Modena
    Dworzec Kolejowy
    08:46
    Bolonia
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Pierwsza Klasa
    od 45 zł
  • Trenitalia
    0h 21m
    13:21
    Modena
    Dworzec Kolejowy
    13:42
    Bolonia
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna Premium
    od 86 zł
  • Trenitalia
    0h 22m
    06:47
    Modena
    Dworzec Kolejowy
    07:09
    Bolonia
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Biznes
    od 102 zł

Tani carpooling z miasta Modena do miasta Bolonia

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Modena do miasta Bolonia na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    0h 40m
    00:10
    Modena
    00:50
    Bolonia
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 21 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Modena i miasta Bolonia.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Modena oraz z miasta Bolonia. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!
Popularne transfery na lotnisko

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.