✈ Autobus Barcelona - Lotnisko Girona–Costa Brava (GRO)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava od różnych operatorów autobusowych, takich jak Sagalés albo Sarfa na następne dni.
dzisiaj
od 65 zł
jutro
od 65 zł
niedziela
od 65 zł
poniedziałek
od 65 zł
wtorek
od 67 zł
środa
od 66 zł
czwartek
od 66 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sarfa
    1h 5m
    08:30
    Barcelona
    09:35
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Sarfa
    1h 5m
    14:45
    Barcelona
    15:50
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Sarfa
    1h 5m
    17:15
    Barcelona
    18:20
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Sagalés
    1h 50m
    10:45
    Barcelona
    12:35
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sagalés
    Ekonomiczna
    68 zł
  • Sagalés
    1h 50m
    14:30
    Barcelona
    16:20
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sagalés
    Ekonomiczna
    68 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sarfa
    1h 5m
    08:30
    Barcelona
    09:35
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Sarfa
    1h 5m
    14:45
    Barcelona
    15:50
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Sarfa
    1h 5m
    17:15
    Barcelona
    18:20
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Sagalés
    1h 15m
    03:00
    Barcelona
    04:15
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sagalés
    Ekonomiczna
    92 zł
  • Sagalés
    1h 15m
    05:30
    Barcelona
    06:45
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sagalés
    Ekonomiczna
    92 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sarfa
    1h 5m
    08:30
    Barcelona
    09:35
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Sarfa
    1h 5m
    14:45
    Barcelona
    15:50
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Sarfa
    1h 5m
    17:15
    Barcelona
    18:20
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Sagalés
    1h 50m
    10:45
    Barcelona
    12:35
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sagalés
    Ekonomiczna
    68 zł
  • Sagalés
    1h 50m
    14:30
    Barcelona
    16:20
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sagalés
    Ekonomiczna
    68 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sarfa
    1h 5m
    08:30
    Barcelona
    09:35
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Sarfa
    1h 5m
    14:45
    Barcelona
    15:50
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Sarfa
    1h 5m
    17:15
    Barcelona
    18:20
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Sagalés
    1h 50m
    10:45
    Barcelona
    12:35
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sagalés
    Ekonomiczna
    68 zł
  • Sagalés
    1h 50m
    14:30
    Barcelona
    16:20
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sagalés
    Ekonomiczna
    68 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sarfa
    1h 5m
    08:30
    Barcelona
    09:35
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    67 zł
  • Sarfa
    1h 5m
    14:45
    Barcelona
    15:50
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    67 zł
  • Sarfa
    1h 5m
    17:15
    Barcelona
    18:20
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    67 zł
  • Sagalés
    1h 50m
    10:45
    Barcelona
    12:35
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sagalés
    Ekonomiczna
    70 zł
  • Sagalés
    1h 50m
    14:30
    Barcelona
    16:20
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sagalés
    Ekonomiczna
    70 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sarfa
    1h 5m
    08:30
    Barcelona
    09:35
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    66 zł
  • Sarfa
    1h 5m
    14:45
    Barcelona
    15:50
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    66 zł
  • Sarfa
    1h 5m
    17:15
    Barcelona
    18:20
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    66 zł
  • Sagalés
    1h 15m
    03:00
    Barcelona
    04:15
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sagalés
    Ekonomiczna
    92 zł
  • Sagalés
    1h 15m
    05:30
    Barcelona
    06:45
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sagalés
    Ekonomiczna
    92 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sarfa
    1h 5m
    08:30
    Barcelona
    09:35
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    66 zł
  • Sarfa
    1h 5m
    14:45
    Barcelona
    15:50
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    66 zł
  • Sarfa
    1h 5m
    17:15
    Barcelona
    18:20
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sarfa
    Ekonomiczna
    66 zł
  • Sagalés
    1h 50m
    10:45
    Barcelona
    Przystanek autobusowy
    12:35
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sagalés
    Ekonomiczna
    83 zł
  • Sagalés
    1h 50m
    14:30
    Barcelona
    Przystanek autobusowy
    16:20
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Sagalés
    Ekonomiczna
    83 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Barcelona i lotniskiem Lotnisko Girona–Costa Brava

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Barcelona i lotniskiem Lotnisko Girona–Costa Brava w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest piątek, z ponad 82 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava. Natomiast ma sobota najmniej połączeń, z zaledwie 44 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Barcelona i lotniskiem Lotnisko Girona–Costa Brava.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 184 autobusami wahadłowymi z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastem Barcelona i lotniskiem Lotnisko Girona–Costa Brava, z ofertami 43.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava (GRO)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Sagalés i Sarfa, którzy podróżują 60 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava już od 65 zł!

Najtańsze połączenie 65 zł
Najszybsze połączenie 1h 2m
Najwcześniejszy odjazd 03:00
Najpóźniejszy odjazd 18:45
Codzienne połączenia 60 Ø
Dystans 75,9 km
Firmy autobusowe Sagalés i Sarfa

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava

Każdego dnia, 60 autobusy wahadłowe z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
65 zł
sobota 25.05
92 zł
niedziela 26.05
92 zł
poniedziałek 27.05
92 zł
wtorek 28.05
92 zł
środa 29.05
92 zł
czwartek 30.05
66 zł
piątek 31.05
92 zł
sobota 01.06
92 zł
niedziela 02.06
65 zł
poniedziałek 03.06
67 zł
wtorek 04.06
65 zł
środa 05.06
67 zł
czwartek 06.06
92 zł
piątek 07.06
65 zł
sobota 08.06
92 zł
niedziela 09.06
65 zł
poniedziałek 10.06
92 zł
wtorek 11.06
92 zł
środa 12.06
65 zł
czwartek 13.06
92 zł
piątek 14.06
92 zł
sobota 15.06
65 zł
niedziela 16.06

Najtańszy czas podróży z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 65 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava. Zamiast tego wtorek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 67 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava jest rano, z 65 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 83 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Barcelona a lotniskiem Lotnisko Girona–Costa Brava.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Barcelona i na lotnisku Lotnisko Girona–Costa Brava.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Barcelona i na lotnisku Lotnisko Girona–Costa Brava.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 65 zł i trwa 1h 5m do osiagnięcia celu na lotnisku Lotnisko Girona–Costa Brava. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 65 zł do 104 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava wynosi: 60. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava oferuje Sagalés a podróż trwa 1h 2m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 83 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava odjeżdża z miasta Barcelona o 03:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava wyrusza o 18:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava, pasażerowie mogą wybrać Sagalés i Sarfa. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Barcelona i lotniskiem Lotnisko Girona–Costa Brava?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Barcelona i lotniskiem Lotnisko Girona–Costa Brava używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Sagalés i Sarfa.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Barcelona - Lotnisko Girona–Costa Brava

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Barcelona na lotnisko Lotnisko Girona–Costa Brava

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Barcelona do miasta Lotnisko Girona–Costa Brava na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Barcelona do miasta Lotnisko Girona–Costa Brava

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Barcelona do miasta Lotnisko Girona–Costa Brava na następne dni.
  • Renfe AVLO
    0h 38m
    22:56
    Barcelona
    23:34
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Renfe AVLO
    Ekonomiczna
    od 34 zł
  • Renfe
    1h 22m
    05:46
    Barcelona
    07:08
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Renfe
    Ekonomiczna
    od 38 zł
  • TGV Lyria
    0h 39m
    09:28
    Barcelona
    10:07
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    TGV Lyria
    Ekonomiczna
    od 101 zł
  • Renfe
    0h 39m
    08:19
    Barcelona
    08:58
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    Renfe
    Ekonomiczna
    od 124 zł

Tani carpooling z miasta Barcelona do miasta Lotnisko Girona–Costa Brava

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Barcelona do miasta Lotnisko Girona–Costa Brava na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    0h 50m
    15:00
    Barcelona
    15:50
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 27 zł
  • BlaBlaCar
    1h 10m
    08:00
    Barcelona
    09:10
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 32 zł
  • BlaBlaCar
    1h 10m
    05:40
    Barcelona
    06:50
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 38 zł
  • BlaBlaCar
    1h 10m
    08:20
    Barcelona
    09:30
    Lotnisko Girona–Costa Brava
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 54 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Barcelona i lotniska Lotnisko Girona–Costa Brava.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Barcelona oraz z lotniska Lotnisko Girona–Costa Brava. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.