Bus Lotnisko Barcelona - El Prat (BCN) Lloret de Mar : Rozkład jazdy PKS

✈ Autobus Lotnisko Barcelona - El Prat ↔ Lloret de Mar: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 4 209 375 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Lotnisko Barcelona - El Prat do Lloret de Mar

Najtańsze połączenie48,24 zł
Najszybsze połączenie1h 6m
Najwcześniejszy przejazd08:00
Najpóźniejszy pojazd21:10
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans77,3 km
Firmy autobusoweSagalés, Sarfa, Flybus

Najtańsze połączenie z Lotnisko Barcelona - El Prat do Lloret de Mar

Today
od 58,85 zł
Tomorrow
od 58,85 zł
18.07
od 58,85 zł
19.07
od 58,85 zł
20.07
od 58,85 zł
21.07
od 58,85 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Sagalés
    11:15
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    Czas jazdy 1h 24m
    12:39
    Lloret de Mar
    od48,24 zł
  • Sagalés
    10:15
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    Czas jazdy 1h 24m
    11:39
    Lloret de Mar
    od48,24 zł
  • Sarfa
    18:40
    Barcelona Lotnisko
    Czas jazdy 1h 40m
    20:20
    Lloret de Mar Dworzec Autobusowy
    od58,85 zł
  • Sarfa
    21:10
    Barcelona Lotnisko
    Czas jazdy 1h 35m
    22:45
    Lloret de Mar Dworzec Autobusowy
    od58,85 zł
  • Sarfa
    21:10
    Barcelona Lotnisko
    Czas jazdy 1h 30m
    22:40
    Lloret de Mar Dworzec Autobusowy
    od58,85 zł
  • Flybus
    17:00
    Barcelona Lotnisko
    Czas jazdy 1h 6m
    18:06
    Lloret de Mar Dworzec Autobusowy
    od79,48 zł
  • Flybus
    16:00
    Barcelona Lotnisko
    Czas jazdy 1h 6m
    17:06
    Lloret de Mar Dworzec Autobusowy
    od79,48 zł
  • Flybus
    08:00
    Barcelona Lotnisko
    Czas jazdy 1h 6m
    09:06
    Lloret de Mar Dworzec Autobusowy
    od79,48 zł
  • Flybus
    09:00
    Barcelona Lotnisko
    Czas jazdy 1h 6m
    10:06
    Lloret de Mar Dworzec Autobusowy
    od79,48 zł
  • Flybus
    11:00
    Barcelona Lotnisko
    Czas jazdy 1h 6m
    12:06
    Lloret de Mar Dworzec Autobusowy
    od79,48 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Lotnisko Barcelona - El Prat do Lloret de Mar

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Renfe
    21:55
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    Czas jazdy 0h 37m
    22:32
    Lloret de Mar
    od29,31 zł
  • OUI.sncf
    09:55
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    Czas jazdy 0h 39m
    10:34
    Lloret de Mar
    od127,55 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Lotnisko Barcelona - El Prat do Lloret de Mar

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    23:30
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    Czas jazdy 1h 0m
    00:30
    Lloret de Mar
    od17,90 zł
  • BlaBlaCar
    02:30
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    Czas jazdy 1h 0m
    03:30
    Lloret de Mar
    od17,90 zł
  • BlaBlaCar
    19:00
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    Czas jazdy 1h 10m
    20:10
    Lloret de Mar
    od22,38 zł

Najtańsze połączenie z Lloret de Mar do Lotnisko Barcelona - El Prat

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Sagalés
    09:58
    Lloret de Mar
    Czas jazdy 1h 47m
    11:45
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    od48,24 zł
  • Sagalés
    09:19
    Lloret de Mar
    Czas jazdy 1h 51m
    11:10
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    od48,24 zł
  • Sarfa
    14:25
    Lloret de Mar Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 40m
    16:05
    Barcelona Lotnisko
    od58,85 zł
  • Sarfa
    14:25
    Lloret de Mar Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 2h 0m
    16:25
    Barcelona Lotnisko
    od58,85 zł
  • Flybus
    08:00
    Lloret de Mar Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 6m
    09:06
    Barcelona Lotnisko
    od79,48 zł
  • Flybus
    11:00
    Lloret de Mar Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 6m
    12:06
    Barcelona Lotnisko
    od79,48 zł
  • Flybus
    17:00
    Lloret de Mar Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 6m
    18:06
    Barcelona Lotnisko
    od79,48 zł
  • Flybus
    15:00
    Lloret de Mar Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 6m
    16:06
    Barcelona Lotnisko
    od79,48 zł
  • Flybus
    16:00
    Lloret de Mar Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 6m
    17:06
    Barcelona Lotnisko
    od79,48 zł
  • Flybus
    09:00
    Lloret de Mar Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 6m
    10:06
    Barcelona Lotnisko
    od80,24 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Lloret de Mar do Lotnisko Barcelona - El Prat

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Renfe
    16:52
    Lloret de Mar
    Czas jazdy 0h 47m
    17:39
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    od29,31 zł
  • Renfe
    16:52
    Lloret de Mar
    Czas jazdy 0h 42m
    17:34
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    od29,31 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Lloret de Mar do Lotnisko Barcelona - El Prat

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    20:30
    Lloret de Mar
    Czas jazdy 1h 30m
    22:00
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    od17,90 zł
  • BlaBlaCar
    12:40
    Lloret de Mar
    Czas jazdy 1h 10m
    13:50
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    od17,90 zł
  • BlaBlaCar
    09:00
    Lloret de Mar
    Czas jazdy 1h 10m
    10:10
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    od22,38 zł
  • BlaBlaCar
    17:10
    Lloret de Mar
    Czas jazdy 1h 10m
    18:20
    Lotnisko Barcelona - El Prat
    od24,68 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Czy wiesz, że ceny za wycieczkę autobusową na trasie: Lotnisko Barcelona - El Prat - {{ destinationCityName ]} rozpoczynają się od 80,24 zł? Dzięki CheckMyBus możesz zestawić ze sobą oferty wielu przewoźników autobusowych, co pozwala znaleźć dogodne połączenia na i z lotniska. Najszybszy autokar przewoźnika Flybus pokonuje trasę Lotnisko Barcelona - El Prat - Lloret de Mar w czasie zaledwie 1h 6m. Wskazówka dla Ciebie: zawsze miej w zanadrzu bufor czasowy, tak aby bez żadnego stresu rozpocząć urlop!
Mierz wysoko! Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziesz najlepsze oferty przejazdów autokarowych – nieważne, jak i gdzie chcesz podróżować. Chcąc przemieścić się z Lotnisko Barcelona - El Prat do Lloret de Mar albo z Lloret de Mar do Lotnisko Barcelona - El Prat może zależeć Ci na najkrótszym czasie przejazdu, najniższej cenie albo na największej liczbie udogodnień. Większość przewoźników pozwala zabrać ze sobą za darmo bagaż podręczny oraz walizkę lub torbę do luku. Jeśli masz ze sobą bagaż przekraczający dopuszczalne wymiary sprawdź, z którym operatorem jego transport będzie najtańszy. Zapoznaj się z wszystkimi dostępnymi ofertami aby mieć pewność, że bez problemu zdążysz na swój lot. Wybór należy do Ciebie – podróżuj mądrze.
Na CheckMyBus znajdziesz połączenia autobusowe z miasta: Lotnisko Barcelona - El Prat do miasta albo lotniska: Lloret de Mar i z powrotem od 3 firm, jak np Terravision, Flybus i Busbud, od 80,24 zł.

Przystanki autobusowe w Lotnisko Barcelona - El Prat i Lloret de Mar

Stacje
Carrer d'Isaac Albéniz 2, 17310 Lloret de Mar (Hiszpania)
Carrer de la Verge de Loreto , 17310 Lloret de Mar (Hiszpania)

Porównaj Lotnisko Barcelona - El Prat i Lloret de Mar

16,07 zł
24,44 zł
Lotnisko Barcelona - El Prat
Lloret de Mar
Przejazd taksówką w lokalizacji: Lotnisko Barcelona - El Prat jest 35% tańszy niż w lokalizacji: Lloret de Mar.
9,62 zł
6,27 zł
Lotnisko Barcelona - El Prat
Lloret de Mar
Przejazd autobusem w lokalizacji: Lotnisko Barcelona - El Prat jest 35% droższy niż w lokalizacji: Lloret de Mar.
11,19 zł
13,43 zł
Lotnisko Barcelona - El Prat
Lloret de Mar
Duży kufel piwa w lokalizacji: Lotnisko Barcelona - El Prat jest 17% tańszy niż w lokalizacji: Lloret de Mar.
2,64 zł
1,45 zł
Lotnisko Barcelona - El Prat
Lloret de Mar
1 litr wody w lokalizacji: Lotnisko Barcelona - El Prat jest 46% droższy niż w lokalizacji: Lloret de Mar.
47,06 zł
38,49 zł
Lotnisko Barcelona - El Prat
Lloret de Mar
Pełny posiłek w lokalizacji: Lotnisko Barcelona - El Prat jest 19% droższy niż w lokalizacji: Lloret de Mar.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.