Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Bad Birnbach

Sprawdź wszystkie połączenia do miasta Bad Birnbach i znajdź najtańsze bilety autobusowe
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Wszystko o autobusach do Bad Birnbachu

Szukasz taniego autobusu do Bad Birnbachu? Porównaj wszystkich 0 przewoźników autobusowych do Bad Birnbachu i dowiedz się o godzinach odjazdu i przyjazdu, wszystkich 0 dworcach autobusowych w Bad Birnbachie, czasach podróży i oczywiście najlepszych cenach dla autobusów dziennie do Bad Birnbachu.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-bad-birnbach", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Czas lokalny
Kraj Niemcy
Waluta Euro
Autobusowe 0
Przystanki autobusowe 0

Bad Birnbach - tanie bilety kolejowe do punktu

 • Deutsche Bahn
  2h 35m
  06:05
  Monachium
  Dworzec Główny
  08:40
  Bad Birnbach
  Dworzec Główny
  Deutsche Bahn
  Ekonomiczna
  od 104 zł
 • Deutsche Bahn
  2h 49m
  05:51
  Monachium
  Pasing Dworzec Kolejowy
  08:40
  Bad Birnbach
  Dworzec Główny
  Deutsche Bahn
  Ekonomiczna
  od 117 zł
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Bad Birnbach dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w mieście Bad Birnbach – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do miasta Bad Birnbach.

Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do miasta Bad Birnbach, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.

Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z miasta Bad Birnbach? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.

Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.

Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z miasta Bad Birnbach.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące trasy autobusu do Bad Birnbach

Czy istnieje bezpośredni autobus do Bad Birnbach?

To, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Bad Birnbach, zależy od miasta, z którego podróżujesz. Dlatego po prostu wprowadź swoje miasto początkowe w naszym wyszukiwaniu, aby dowiedzieć się, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Bad Birnbach. W tym kontekście pamiętaj, że w zależności od daty podróży bezpośrednich połączeń może być mniej.

Co mogę zabrać ze sobą w podróż autobusem do Bad Birnbach?

W zależności od tego, z którym przewoźnikiem podróżujesz do Bad Birnbach, to, co możesz ze sobą zabrać, może się różnić. Aby dowiedzieć się, czy możesz zabrać ze sobą na przykład rower, deskę snowboardową lub narty, po prostu skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć autobus, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w planowanej dacie podróży.

Jakie wyposażenie i udogodnienia posiada autobus do Bad Birnbach?

Wyposażenie autobusu różni się w zależności od przewoźnika. Większość autobusów ma obecnie klimatyzację, gniazdka i WiFi na pokładzie. Usługi, takie jak , są często bezpłatne. Niektórzy przewoźnicy oferują również dodatkowe usługi za dodatkową opłatą, w tym Napoje. Najlepiej jest skorzystać z naszej wyszukiwarki, aby uzyskać dokładne informacje na temat wyposażenia i usług dostępnych w autobusie do Bad Birnbach w planowanej dacie podróży.

Jakie przystanki autobusowe znajdują się w Bad Birnbach?

W mieście Bad Birnbach znajduje się łącznie 0 przystanków autobusowych. Większość autobusów zatrzymuje się na Dworzec Główny. Sprawdź naszą mapę Bad Birnbach, aby znaleźć przystanek autobusowy, który najbardziej Ci odpowiada.

Które linie autobusowe kursują do Bad Birnbach?

Istnieją 0 przewoźnicy autobusowi kursujący do Bad Birnbach:

Jak mogę znaleźć najlepsze oferty biletów autobusowych do Bad Birnbach?

Znajdź najlepsze oferty biletów do Bad Birnbach łatwo z CheckMyBus. Po prostu wpisz miasto początkowe i datę podróży w naszej wyszukiwarce i rozpocznij wyszukiwanie. Następnie możesz filtrować wyniki według swoich potrzeb lub sortować je według ceny lub czasu podróży.

Ile mogę zaoszczędzić porównując autobusy do Bad Birnbach?

To, ile możesz zaoszczędzić, zależy od miasta, z którego podróżujesz do Bad Birnbach. Zazwyczaj możesz zaoszczędzić więcej, rezerwując bilet z dużym wyprzedzeniem. Aby znaleźć najtańszą ofertę do Bad Birnbach, przejdź do naszej wyszukiwarki, wprowadź miasto początkowe i datę podróży, a następnie rozpocznij wyszukiwanie, aby znaleźć wszystkie możliwe opcje.

Odkryj inne kierunki

Najpopularniejsze trasy autobusowe z Bad Birnbach

Oto przegląd najczęściej wybieranych połączeń z Bad Birnbach. Wystarczy kliknąć na wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!

Miasta w pobliżu miasta Bad Birnbach: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu miasta Bad Birnbach znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Salzburg, Landshut albo Pasawa, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Bad Birnbach z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Straubing, Deggendorf, Dingolfing i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Salzburg. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.