Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

✈ Autobus Ao Nang - Lotnisko Phuket (HKT)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket od różnych operatorów autobusowych, takich jak Minibus 1996 na następne dni.
dzisiaj
jutro
od 25 zł
piątek
sobota
od 25 zł
niedziela
poniedziałek
wtorek

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Minibus 1996
    3h 0m
    03:00
    Ao Nang
    06:00
    Lotnisko Phuket
    Minibus 1996
    Biznes
    25 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    04:00
    Ao Nang
    07:00
    Lotnisko Phuket
    Minibus 1996
    Biznes
    25 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    05:00
    Ao Nang
    08:00
    Lotnisko Phuket
    Minibus 1996
    Biznes
    25 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    06:00
    Ao Nang
    09:00
    Lotnisko Phuket
    Minibus 1996
    Biznes
    25 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    07:00
    Ao Nang
    10:00
    Lotnisko Phuket
    Minibus 1996
    Biznes
    25 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Minibus 1996
    3h 0m
    03:00
    Ao Nang
    06:00
    Lotnisko Phuket
    Minibus 1996
    Biznes
    25 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    04:00
    Ao Nang
    07:00
    Lotnisko Phuket
    Minibus 1996
    Biznes
    25 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    05:00
    Ao Nang
    08:00
    Lotnisko Phuket
    Minibus 1996
    Biznes
    25 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    06:00
    Ao Nang
    09:00
    Lotnisko Phuket
    Minibus 1996
    Biznes
    25 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    07:00
    Ao Nang
    10:00
    Lotnisko Phuket
    Minibus 1996
    Biznes
    25 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Ao Nang i lotniskiem Lotnisko Phuket

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Ao Nang i lotniskiem Lotnisko Phuket w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest czwartek, z ponad 8 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket. Natomiast ma czwartek najmniej połączeń, z zaledwie 8 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Ao Nang i lotniskiem Lotnisko Phuket.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 10 autobusami wahadłowymi z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastem Ao Nang i lotniskiem Lotnisko Phuket, z ofertami 6.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket (HKT)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Minibus 1996, którzy podróżują 8 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket już od 25 zł!

Najtańsze połączenie 25 zł
Najszybsze połączenie 3h 0m
Najwcześniejszy odjazd 03:00
Najpóźniejszy odjazd 10:00
Codzienne połączenia 8 Ø
Dystans 56,4 km
Firmy autobusowe Minibus 1996

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket

Każdego dnia, 8 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
czwartek 25.07
25 zł
piątek 26.07
39 zł
sobota 27.07
25 zł
niedziela 28.07
poniedziałek 29.07
wtorek 30.07
25 zł
środa 31.07
25 zł
czwartek 01.08
piątek 02.08
sobota 03.08
niedziela 04.08
poniedziałek 05.08
25 zł
wtorek 06.08
środa 07.08
26 zł
czwartek 08.08
piątek 09.08
25 zł
sobota 10.08
niedziela 11.08
poniedziałek 12.08
wtorek 13.08
środa 14.08
111 zł
czwartek 15.08
25 zł
piątek 16.08
sobota 17.08
niedziela 18.08

Najtańszy czas podróży z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 25 zł, sobota jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket. Zamiast tego czwartek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 25 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket jest rano, z 25 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 25 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Ao Nang i na lotnisku Lotnisko Phuket.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Ao Nang i na lotnisku Lotnisko Phuket.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 25 zł i trwa 3h 0m do osiagnięcia celu na lotnisku Lotnisko Phuket. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 25 zł do 25 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Lotnisko Phuket.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket wynosi: 8. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket oferuje Minibus 1996 a podróż trwa 3h 0m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 25 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Lotnisko Phuket odjeżdża z miasta Ao Nang o 03:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket wyrusza o 10:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket, pasażerowie mogą wybrać Minibus 1996. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Ao Nang i lotniskiem Lotnisko Phuket?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Ao Nang i lotniskiem Lotnisko Phuket używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Minibus 1996.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Ao Nang - Lotnisko Phuket

.
Biznes
Business

Wygodne miejsca siedzące, serwis z jedzeniem i napojami, zazwyczaj towarzyszy temu elastyczność biletu.

Alternatywne typy transportu z miasta Ao Nang na lotnisko Lotnisko Phuket

Tani carpooling z miasta Ao Nang do miasta Lotnisko Phuket

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Ao Nang do miasta Lotnisko Phuket na najbliższe dni.
  • Thubthim Siam Travel
    3h 30m
    04:00
    Ao Nang
    07:30
    Lotnisko Phuket
    Thubthim Siam Travel
    Ekonomiczna Premium
    od 34 zł
  • 438 Phuket Krabi Transport
    3h 0m
    23:00
    Ao Nang
    02:00
    Lotnisko Phuket
    438 Phuket Krabi Transport
    Ekonomiczna Premium
    od 35 zł
  • Jijie Tour and Travel
    3h 0m
    23:00
    Ao Nang
    02:00
    Lotnisko Phuket
    Jijie Tour and Travel
    Ekonomiczna Premium
    od 35 zł
  • Green Planet Speed Boat
    4h 30m
    02:30
    Ao Nang
    07:00
    Lotnisko Phuket
    Green Planet Speed Boat
    Ekonomiczna Premium
    od 137 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Ao Nang i lotniska Lotnisko Phuket.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Ao Nang oraz z lotniska Lotnisko Phuket. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.