Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Ao Nang - Patong i z powrotem od

Porównaj przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Bliskie połączenia z miast Ao Nang i Patong

W tej chwili nie ma niestety żadnych bezpośrednich połączeń na trasie Ao Nang-Patong. Znaleźliśmy jednak te połączenia w pobliżu obu miast. Sprawdź poniższe oferty!

Połączenia z międzylądowaniem z miast Ao Nang i Patong

W tej chwili nie ma niestety żadnych bezpośrednich połączeń między miastami Ao Nang a Patong. Znaleźliśmy jednak następujące połączenia z międzylądowaniem między tymi dwoma miastami. Sprawdź oferty poniżej!

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Ao Nang do miasta Patong

Każdego dnia, autobusy z firm autobusowych odjeżdżają z miasta Ao Nang do miasta Patong: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
czwartek 25.07
26 zł
piątek 26.07
39 zł
sobota 27.07
25 zł
niedziela 28.07
poniedziałek 29.07
25 zł
wtorek 30.07
środa 31.07
czwartek 01.08
piątek 02.08
25 zł
sobota 03.08
25 zł
niedziela 04.08
poniedziałek 05.08
wtorek 06.08
środa 07.08
26 zł
czwartek 08.08
piątek 09.08
25 zł
sobota 10.08
26 zł
niedziela 11.08
25 zł
poniedziałek 12.08
wtorek 13.08
26 zł
środa 14.08
26 zł
czwartek 15.08
piątek 16.08
sobota 17.08
niedziela 18.08

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Ao Nang do miasta Patong?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Ao Nang do miasta Patong z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Ao Nang do miasta Patong, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Ao Nang do miasta Patong są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Ao Nang i Patong.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Ao Nang i Patong.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Ao Nang do miasta Patong

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Ao Nang do miasta Patong? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Ao Nang do miasta Patong? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Ao Nang do miasta Patong

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Ao Nang do miasta Patong?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od i trwa do osiagnięcia celu w mieście Patong. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Ao Nang do miasta Patong?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: . Ceny biletów zawierają się w przedziale od  do . Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Patong.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Ao Nang do miasta Patong?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Ao Nang do miasta Patong wynosi: . Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Ao Nang do miasta Patong?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Ao Nang do miasta Patong oferuje a podróż trwa . Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują . Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Ao Nang do miasta Patong?

Najwcześniejszy autobus do miasta Patong odjeżdża z miasta Ao Nang o . Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Ao Nang do miasta Patong?

Ostatni autobus z miasta Ao Nang do miasta Patong wyrusza o . Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Ao Nang do miasta Patong?

Podróżując autobusem z miasta Ao Nang do miasta Patong, pasażerowie mogą wybrać . Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Ao Nang i Patong?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Ao Nang i Patong używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: .

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Ao Nang do miasta Patong?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Ao Nang do miasta Patong możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Ao Nang do miasta Patong?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Ao Nang do miasta Patong w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Alternatywne typy transportu z miasta Ao Nang do miasta Patong

Tani carpooling z miasta Ao Nang do miasta Patong

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Ao Nang do miasta Patong na najbliższe dni.
 • Thubthim Siam Travel
  4h 30m
  10:30
  Ao Nang
  15:00
  Patong
  Thubthim Siam Travel
  Ekonomiczna Premium
  od 70 zł
 • Andaman Taxi
  3h 15m
  02:30
  Ao Nang
  Beach
  05:45
  Patong
  Impiana Resort Phuket
  Andaman Taxi
  Ekonomiczna
  od 340 zł
 • Andaman Taxi
  2h 15m
  02:30
  Ao Nang
  Beach
  04:45
  Patong
  Impiana Resort Phuket
  Andaman Taxi
  Ekonomiczna Premium
  od 392 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Ao Nang i miasta Patong.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Ao Nang oraz z miasta Patong. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!
Popularne transfery na lotnisko

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.