Autobus Amiens

Sprawdź wszystkie połączenia do miasta Amiens i znajdź najtańsze bilety autobusowe
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Wszystko o autobusach do Amiensu

Szukasz taniego autobusu do Amiensu? Porównaj wszystkich 1 przewoźników autobusowych do Amiensu i dowiedz się o godzinach odjazdu i przyjazdu, wszystkich 2 dworcach autobusowych w Amiensie, czasach podróży i oczywiście najlepszych cenach dla 4 autobusów dziennie do Amiensu.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-amiens", 1); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Czas lokalny
Kraj Francja
Waluta Euro
Autobusowe 4
Przystanki autobusowe 2
Przewoźnicy FlixBus

Amiens - tanie bilety autobusowe do punktu

 • FlixBus
  1h 20m
  14:40
  Beauvais
  Délie Przystanek Autobusowy
  16:00
  Amiens
  Dworzec Główny Autobusowy
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 12,98 zł
 • FlixBus
  1h 10m
  21:20
  Beauvais
  Délie Przystanek Autobusowy
  22:30
  Amiens
  Dworzec Główny Autobusowy
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 17,32 zł
 • FlixBus
  1h 20m
  14:40
  Beauvais
  Délie Przystanek Autobusowy
  16:00
  Amiens
  Dworzec Główny Autobusowy
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 26,01 zł
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Amiens dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w mieście Amiens – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do miasta Amiens.

Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do miasta Amiens, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.

Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z miasta Amiens? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.

Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.

Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z miasta Amiens.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w mieście Amiens

Stacje
Campus Przystanek autobusowy
Avenue des Facultés 234,
Dworzec Główny Autobusowy
Rue Legrand d'Aussy 18,

Najczęściej zadawane pytania dotyczące trasy autobusu do Amiens

Czy istnieje bezpośredni autobus do Amiens?

To, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Amiens, zależy od miasta, z którego podróżujesz. Dlatego po prostu wprowadź swoje miasto początkowe w naszym wyszukiwaniu, aby dowiedzieć się, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Amiens. W tym kontekście pamiętaj, że w zależności od daty podróży bezpośrednich połączeń może być mniej.

Co mogę zabrać ze sobą w podróż autobusem do Amiens?

W zależności od tego, z którym przewoźnikiem podróżujesz do Amiens, to, co możesz ze sobą zabrać, może się różnić. Aby dowiedzieć się, czy możesz zabrać ze sobą na przykład rower, deskę snowboardową lub narty, po prostu skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć autobus, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w planowanej dacie podróży.

Jakie wyposażenie i udogodnienia posiada autobus do Amiens?

Wyposażenie autobusu różni się w zależności od przewoźnika. Większość autobusów ma obecnie klimatyzację, gniazdka i WiFi na pokładzie. Usługi, takie jak Toalety i Gniazdka, są często bezpłatne. Niektórzy przewoźnicy oferują również dodatkowe usługi za dodatkową opłatą, w tym Napoje i Przekąski. Najlepiej jest skorzystać z naszej wyszukiwarki, aby uzyskać dokładne informacje na temat wyposażenia i usług dostępnych w autobusie do Amiens w planowanej dacie podróży.

Jakie przystanki autobusowe znajdują się w Amiens?

W mieście Amiens znajduje się łącznie 2 przystanków autobusowych. Większość autobusów zatrzymuje się na Dworzec Główny Autobusowy. Sprawdź naszą mapę Amiens, aby znaleźć przystanek autobusowy, który najbardziej Ci odpowiada.

Które linie autobusowe kursują do Amiens?

Istnieją 1 przewoźnicy autobusowi kursujący do Amiens: FlixBus

Jak mogę znaleźć najlepsze oferty biletów autobusowych do Amiens?

Znajdź najlepsze oferty biletów do Amiens łatwo z CheckMyBus. Po prostu wpisz miasto początkowe i datę podróży w naszej wyszukiwarce i rozpocznij wyszukiwanie. Następnie możesz filtrować wyniki według swoich potrzeb lub sortować je według ceny lub czasu podróży.

Ile mogę zaoszczędzić porównując autobusy do Amiens?

To, ile możesz zaoszczędzić, zależy od miasta, z którego podróżujesz do Amiens. Zazwyczaj możesz zaoszczędzić więcej, rezerwując bilet z dużym wyprzedzeniem. Aby znaleźć najtańszą ofertę do Amiens, przejdź do naszej wyszukiwarki, wprowadź miasto początkowe i datę podróży, a następnie rozpocznij wyszukiwanie, aby znaleźć wszystkie możliwe opcje.

Odkryj inne kierunki

Najpopularniejsze trasy autobusowe z Amiens

Oto przegląd najczęściej wybieranych połączeń z Amiens. Wystarczy kliknąć na wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!

Miasta w pobliżu miasta Amiens: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu miasta Amiens znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Saint-Quentin, Arras albo Douai, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Amiens z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Lens, Béthune, Abbeville i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Paris-Beauvais-Tillé. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.