calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 690 298 Połączeń

Bus Bordeaux: Rozkład jazdy PKS

PKS Bordeaux - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Bordeaux

Bordeaux, położone w południowo-zachodniej Francji, jest stolicą regionu Akwitanii, znanego przede wszystkim z produkcji wina. Jeśli wybierasz się do Bordeaux, to koniecznie musisz odwiedzić jedną z licznych winnic, aby dowiedzieć się wszystkiego o produkcji tego symbolu tutejszego regionu. Bordeaux ma do zaoferowania więcej, niż tylko wino. Tutejsze centrum znajduje się na Światowej Liście dziedzictwa UNESCO. Spacer po porcie i Quartier Saint-Pierre, najstarszej części miasta, pozwoli Ci się zrelaksować. Po drodze zobaczysz miedzy innymi bramę Porte Cailhau i Plac de la Bourse. Wieczory w Bordeaux można z łatwością zapełnić wydarzeniami kulturalnymi, jak chociażby wizyta w osiemnastowiecznym Grand Théâtre de Bordeaux. Fani sportu powinni odwiedzić stadion Matmut Atlantique, znany również jako Nouveau Stade de Bordeaux. Niezależnie czy wolisz rugby, czy piłkę nożną, nie zawiedziesz się.

Bordeaux to jedno z największych miast we Francji i wiele firm autobusowych oferuje dogodne polaczenia zą aglomeracją. Należą do nich miedzy innymi: Bokolina, Eurolines Francja, FlixBus, isilines, megabus, OUIBUS i Starshipper. Główne dworce autobusowe w mieście to Bordeaux - Gare Saint Jean i Bordeaux - Rue des Terres de Bordé. Są one dogodnie położone w pobliżu centrum miasta, dzięki czemu można zacząć zwiedzanie zaraz po wyjściu z autokaru.

Autobuzy z
Bordeaux

Rozkład jazdy dla Bordeaux
Odjazd: 25 czerwca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
14:25
Bordeaux - Rue des Terres de Bordé
Paryż
FlixBus
 
 
Stacje:
Bordeaux → Paryż
 
  
 
15:50
Bordeaux - Gare Saint Jean
Mont-de-Marsan
Starshipper
 
 
Stacje:
Bordeaux → Mont-de-Marsan
 
  
 
16:30
Bordeaux - Gare Saint Jean
Mont-de-Marsan
Starshipper
 
 
Stacje:
Bordeaux → Mont-de-Marsan
 
  
 
17:00
Bordeaux - Gare Saint Jean
Saint-Jean-de-Luz
Starshipper
 
 
Stacje:
Bordeaux → Saint-Jean-de-Luz
 
  
 
17:15
Bordeaux - Gare Saint Jean
Saint-Jean-de-Luz
Starshipper
 
 
Stacje:
Bordeaux → Saint-Jean-de-Luz
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Bordeaux

Rozkład jazdy dla Bordeaux
Przyjazd: 25 czerwca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
20:45
Bordeaux - Gare Saint Jean
Biarritz
Starshipper
 
 
Stacje:
Biarritz → Bordeaux
 
  
 
22:45
Bordeaux - Rue des Terres de Bordé
Bayonne
isilines
 
 
Stacje:
Bayonne → Bordeaux
 
  
 
22:55
Bordeaux - Gare Saint Jean
Nantes
OUIBUS
 
 
Stacje:
Nantes → Bordeaux
 
  
 
23:00
Bordeaux - Gare Saint Jean
Bayonne
OUIBUS
 
 
Stacje:
Bayonne → Bordeaux
 
  
 
23:15
Bordeaux - Gare Saint Jean
Paryż
OUIBUS
 
 
Stacje:
Paryż → Bordeaux
 
  
 póżniej 

Bordeaux: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Bordeaux - Gare Saint Jean
    Rue Charles Domercq, 33800 Bordeaux
    Bordeaux - Gare Saint Jean
  • Bordeaux - Pessac Centre
    Rue Eugène et Marc Dulout 21, 33600 Bordeaux
    Bordeaux - Pessac Centre
  • Bordeaux - Rue des Terres de Bordé
    Rue des Terres de Bordé 142-154 Bordeaux
    Bordeaux - Rue des Terres de Bordé

Rozkład jazdy dla Bordeaux: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Bordeaux i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Francja)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
22
7
od 54,99 zł w megabus
16
5
od 85,12 zł w FlixBus
14
6
od 16,50 zł w megabus
10
5
od 40,32 zł w FlixBus
10
5
od 16,50 zł w megabus
10
5
od 67,20 zł w Eurolines France
10
4
od 67,20 zł w OUIBUS
10
3
od 40,32 zł w OUIBUS
8
3
od 112,00 zł w OUIBUS
10
4
od 53,76 zł w Eurolines France
10
4
od 40,32 zł w OUIBUS
6
3
od 22,40 zł w OUIBUS
8
2
od 40,32 zł w isilines
4
2
od 129,92 zł w isilines

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
12
4
od 235,20 zł w FlixBus
8
4
od 174,72 zł w OUIBUS
8
3
od 304,64 zł w Bokolina
6
2
od 246,40 zł w Bokolina
4
2
od 232,96 zł w FlixBus
4
2
od 250,88 zł w Eurolines Germany