calendar
Więcej opcji wyszukiwania
342 Firm - 731 972 Połączeń

Bus Paryż: Rozkład jazdy PKS

PKS Paryż - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Paryż

Paryż to ulubione miasto wszystkich romantyków. Wino, sery, bagietki, romantyczne kafejki i restauracje nagrodzone gwiazdkami Michelin. To wszystko sprawia, że stolica Francji jest nazywana „miastem miłości”, ale miasto ma wiele do zaoferowania, nie tylko zakochanym parom. Możesz wybrać się na kabaret w słynnym Moulin Rouge, przejść się wzdłuż Sekwany, przyjrzeć się bliżej Mona Lizie i podziwiać tysiące innych dzieł sztuki w Luwrze. Jeśli zakupy są Twoją pasją, nie możesz ominąć sklepu Galeries Lafayette i oczywiście słynnych Pół Elizejskich. Wejdź na wzgórze Montmartre i podziwiaj panoramę miasta. Jeszcze lepiej będzie ja widać z miejsca, które musi odwiedzić każdy przyjeżdżający do Paryża, z Wieży Eiffla. Po prostu ciesz się niepowtarzalną atmosferą francuskiej stolicy.

Będąc jedną z największych metropolii na świecie, Paryż jest doskonale skomunikowany z resztą kraju. Na CheckMyBus znajdziesz najtańsze bilety autobusowe i porównasz ofertę wszystkich firm autobusowych, a tych jest sporo. Połączenia z Paryżem oferują między innymi Eurolines Francja, Baltour, FlixBus i Roissybus. W Paryżu jest ponad 10 dużych dworców autobusowych. Najpopularniejsze z nich to Paryż Dworzec Główny, Paryż Bercy, Paryż - Place de la Concorde, Paryż - Dworzec Główny Montparnasse, Paryż - Gallieni Gare Routiere Int., Paryż - Etoile / Champs Elysées i Paryż Opéra. Wybierz firmę autobusową, która zatrzymuje się na dworcu do którego najwygodniej Ci dotrzeć.

Autobusy z
Paryża

Rozklad jazdy dla Paryża
Odjazd: 26 lipca 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
07:00
Paryż - Gallieni Gare Routiere Int.
Quimper
isilines
 
 
Stacje:
Paryż → Quimper
 
  
 
07:00
Paryż Bercy
Amsterdam
OUIBUS
 
 
Stacje:
Paryż → Amsterdam
 
  
 
07:00
Paryż - Gallieni Gare Routiere Int.
Rennes
Eurolines France
 
 
Stacje:
Paryż → Rennes
 
  
 
07:15
Paryż Bercy
Valence
OUIBUS
 
 
Stacje:
Paryż → Valence
 
  
 
07:15
Paryż Bercy
Reims
megabus
 
 
Stacje:
Paryż → Reims
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Paryża

Rozklad jazdy dla Paryża
Przyjazd: 26 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
09:15
Paryż - Porte d'Orléans
Orleans
OUIBUS
 
 
Stacje:
Orleans → Paryż
 
  
 
10:15
Paryż Bercy
Lille
OUIBUS
 
 
Stacje:
Lille → Paryż
 
  
 
10:20
Paryż La Défense
Caen
OUIBUS
 
 
Stacje:
Caen → Paryż
 
  
 
10:25
Paryż - Gallieni Gare Routiere Int.
Lille
Eurolines France
 
 
Stacje:
Lille → Paryż
 
  
 
10:25
Paryż - Gallieni Gare Routiere Int.
Lille
isilines
 
 
Stacje:
Lille → Paryż
 
  
 póżniej 

Paryż: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Paryż - Torcy, Rue Jean Moulin
    Rue Jean Moulin Paryż
    Paryż -  Torcy, Rue Jean Moulin
  • Paryż - Château Landon
    Rue du Faubourg Saint-Martin 177, 75010 Paryż
    Paryż - Château Landon
  • Paryż - Dworzec Główny Autobusowy Port Maillot
    Boulevard Pershing 16-24 Paryż
    Paryż - Dworzec Główny Autobusowy Port Maillot
  • Paryż - Dworzec Główny Montparnasse
    Allée du Capitaine Dronne 25 , 75015 Paryż
    Paryż - Dworzec Główny Montparnasse
  • Paryż - Etoile / Champs Elysées
    Avenue Hoche 56, 75008 Paryż
    Paryż - Etoile / Champs Elysées
  • Paryż - Gallieni Gare Routiere Int.
    Rue des Champeaux Paryż
    Paryż - Gallieni Gare Routiere Int.
  • Paryż - Gare de Lyon
    Boulevard Diderot 20 , 75012 Paryż
    Paryż - Gare de Lyon
  • Paryż - Gare du Nord
    Rue de Maubeuge Str. 93 93, 75009 Paryż
    Paryż - Gare du Nord
  • Paryż - La Motte-Picquet
    Avenue de Suffren 88, 75015 Paryż
    Paryż - La Motte-Picquet
  • Paryż - Palais Royale / Louvre
    Place Andre Malraux 2, 75001 Paryż
    Paryż - Palais Royale / Louvre
  • Paryż - Pl. du Panthéon
    Pl. du Panthéon 10, 75005 Paryż
    Paryż - Pl. du Panthéon
  • Paryż - Place de Clichy
    Boulevard de Clichy 75, 75018 Paryż
    Paryż - Place de Clichy
  • Paryż - Place de la Concorde
    Place de la Concorde Paryż
    Paryż - Place de la Concorde
  • Paryż - Porte de Charenton
    Rue Ferdinand de Béhagle 5, 75012 Paryż
    Paryż - Porte de Charenton
  • Paryż - Porte d'Orléans
    Avenue de la Porte d'Orléans, 75014 Paryż
    Paryż - Porte d'Orléans
  • Paryż - St. Denis, Stade de France
    Avenue du stade de France Paryż
    Paryż - St. Denis, Stade de France
  • Paryż - Trocadero
    Président Wilson 42 - 46, 75116 Paryż
    Paryż - Trocadero
  • Paryż - Wieża Eiffla
    Jean Rey 18 - 20, 75015 Paryż
    Paryż - Wieża Eiffla
  • Paryż Bercy
    Boulevard de Bercy 48 Paryż
    Paryż Bercy
  • Paryż Dworzec Główny
    Rue du Faubourg Saint-Martin 177 Paryż
    Paryż Dworzec Główny
  • Paryż La Défense
    Terminal Jules Verne, 92800 Paryż
    Paryż La Défense
  • Paryż Opéra
    Boulevard des Capucines 9, 75009 Paryż
    Paryż Opéra

Rozkład jazdy dla Paryża: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Paryżem i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.


Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
38
7
od 82,93 zł w Distribusion
32
11
od 39,28 zł w FlixBus
46
9
od 41,71 zł w megabus
30
6
od 82,93 zł w Eurolines Germany
20
7
od 146,00 zł w megabus
20
6
od 96,03 zł w FlixBus
18
6
od 82,93 zł w FlixBus
24
7
od 65,47 zł w OUIBUS
22
5
od 82,93 zł w Eurolines Germany
16
7
od 182,50 zł w megabus
20
6
od 82,93 zł w IC Bus
20
6
od 226,98 zł w MeinFernbus FlixBus
22
7
od 109,12 zł w FlixBus
18
6
od 144,04 zł w Eurolines Germany
22
6
od 119,93 zł w megabus