calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 388 125 Połączeń

Bus Paryż: Rozkład jazdy PKS

PKS Paryż - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Paryż

Paryż to ulubione miasto wszystkich romantyków. Wino, sery, bagietki, romantyczne kafejki i restauracje nagrodzone gwiazdkami Michelin. To wszystko sprawia, że stolica Francji jest nazywana „miastem miłości”, ale miasto ma wiele do zaoferowania, nie tylko zakochanym parom. Możesz wybrać się na kabaret w słynnym Moulin Rouge, przejść się wzdłuż Sekwany, przyjrzeć się bliżej Mona Lizie i podziwiać tysiące innych dzieł sztuki w Luwrze. Jeśli zakupy są Twoją pasją, nie możesz ominąć sklepu Galeries Lafayette i oczywiście słynnych Pół Elizejskich. Wejdź na wzgórze Montmartre i podziwiaj panoramę miasta. Jeszcze lepiej będzie ja widać z miejsca, które musi odwiedzić każdy przyjeżdżający do Paryża, z Wieży Eiffla. Po prostu ciesz się niepowtarzalną atmosferą francuskiej stolicy.

Będąc jedną z największych metropolii na świecie, Paryż jest doskonale skomunikowany z resztą kraju. Na CheckMyBus znajdziesz najtańsze bilety autobusowe i porównasz ofertę wszystkich firm autobusowych, a tych jest sporo. Połączenia z Paryżem oferują między innymi Eurolines Francja, Baltour, FlixBus i Roissybus. W Paryżu jest ponad 10 dużych dworców autobusowych. Najpopularniejsze z nich to Paryż Dworzec Główny, Paryż Bercy, Paryż - Place de la Concorde, Paryż - Dworzec Główny Montparnasse, Paryż - Gallieni Gare Routiere Int., Paryż - Etoile / Champs Elysées i Paryż Opéra. Wybierz firmę autobusową, która zatrzymuje się na dworcu do którego najwygodniej Ci dotrzeć.

Autobusy z
Paryża

Rozklad jazdy dla Paryża
Odjazd: 27 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
13:05
Paryż - Dworzec Główny Autobusowy Port Maillot
Metz
FlixBus
 
 
Stacje:
Paryż → Metz
 
  
 
13:15
Paryż Bercy
Limoges
OUIBUS
 
 
Stacje:
Paryż → Limoges
 
  
 
13:25
Paryż - Porte d'Orléans
Orleans
OUIBUS
 
 
Stacje:
Paryż → Orleans
 
  
 
13:30
Paryż - Place de la Concorde
Bordeaux
Eurolines Suisse
 
 
Stacje:
Paryż → Bordeaux
 
  
 
13:30
Paryż - Dworzec Główny Autobusowy Port Maillot
Niort
FlixBus
 
 
Stacje:
Paryż → Niort
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Paryża

Rozklad jazdy dla Paryża
Przyjazd: 27 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
15:40
Paryż - Dworzec Główny Autobusowy Port Maillot
Rouen
OUIBUS
 
 
Stacje:
Rouen → Paryż
 
  
 
16:00
Paryż - Gallieni Gare Routiere Int.
Lille
isilines
 
 
Stacje:
Lille → Paryż
 
  
 
16:30
Paryż La Défense
Rouen
OUIBUS
 
 
Stacje:
Rouen → Paryż
 
  
 
16:35
Paryż - Dworzec Główny Autobusowy Port Maillot
Amiens
OUIBUS
 
 
Stacje:
Amiens → Paryż
 
  
 
17:00
Paryż - Gallieni Gare Routiere Int.
Bruksela
Eurolines France
 
 
Stacje:
Bruksela → Paryż
 
  
 póżniej 

Paryż: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Paryż - Torcy, Rue Jean Moulin
    Rue Jean Moulin Paryż
  • Paryż - Château Landon
    Rue du Faubourg Saint-Martin 177, 75010 Paryż
  • Paryż - Dworzec Główny Autobusowy Port Maillot
    Boulevard Pershing 16-24 Paryż
  • Paryż - Dworzec Główny Montparnasse
    Allée du Capitaine Dronne 25 , 75015 Paryż
  • Paryż - Etoile / Champs Elysées
    Avenue Hoche 56, 75008 Paryż
  • Paryż - Gallieni Gare Routiere Int.
    Rue des Champeaux Paryż
  • Paryż - Gare de Lyon
    Boulevard Diderot 20 , 75012 Paryż
  • Paryż - Gare du Nord
    Rue de Maubeuge Str. 93 93, 75009 Paryż
  • Paryż - La Motte-Picquet
    Avenue de Suffren 88, 75015 Paryż
  • Paryż - Palais Royale / Louvre
    Place Andre Malraux 2, 75001 Paryż
  • Paryż - Pl. du Panthéon
    Pl. du Panthéon 10, 75005 Paryż
  • Paryż - Place de Clichy
    Boulevard de Clichy 75, 75018 Paryż
  • Paryż - Place de la Concorde
    Place de la Concorde Paryż
  • Paryż - Porte de Charenton
    Rue Ferdinand de Béhagle 5, 75012 Paryż
  • Paryż - Porte d'Orléans
    Avenue de la Porte d'Orléans, 75014 Paryż
  • Paryż - St. Denis, Stade de France
    Avenue du stade de France Paryż
  • Paryż - St. Denis, Uniwersytet
    Rue Guynemer, 93200 Paryż
  • Paryż - Trocadero
    Président Wilson 42 - 46, 75116 Paryż
  • Paryż - Wieża Eiffla
    Jean Rey 18 - 20, 75015 Paryż
  • Paryż Bercy
    Boulevard de Bercy 48 Paryż
  • Paryż Dworzec Główny
    Rue du Faubourg Saint-Martin 177 Paryż
  • Paryż La Défense
    Terminal Jules Verne, 92800 Paryż
  • Paryż Opéra
    Boulevard des Capucines 9, 75009 Paryż