calendar
Więcej opcji wyszukiwania
342 Firm - 731 870 Połączeń

Bus Würzburg: Rozkład jazdy PKS

PKS Würzburg - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autobus ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz najtaniej rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najtańszy autobus z i do miasta: Würzburg, lecz również wszystkie przystanki autobusów, jak: Würzburg Dworzec Główny or Würzburg Residenzplatz. Proszę tylko trase wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autobusów i wszystkie dane jak: wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Zdecyduj sam, czy wybierasz ECOLINES, DeinBus.de or FlixBus i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Würzburg

Rozkład jazdy dla Würzburg
Odjazd: 23 lipca 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
03:55
Würzburg Dworzec Główny
Praga
FlixBus
 
 
Stacje:
Würzburg → Praga
 
  
 
04:00
Würzburg Dworzec Główny
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Würzburg → Stuttgart
 
  
 
04:55
Würzburg Dworzec Główny
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Würzburg → Stuttgart
 
  
 
05:00
Würzburg Dworzec Główny
Stuttgart Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Würzburg → Stuttgart Lotnisko
 
  
 
07:30
Würzburg Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
Distribusion
 
 
Stacje:
Würzburg → Frankfurt nad Menem
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Würzburg

Rozklad jazdy dla Würzburg
Przyjazd: 23 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
07:30
Würzburg Dworzec Główny
Norymberga
Distribusion
 
 
Stacje:
Norymberga → Würzburg
 
  
 
07:45
Würzburg Dworzec Główny
Norymberga
FlixBus
 
 
Stacje:
Norymberga → Würzburg
 
  
 
08:30
Würzburg Dworzec Główny
Stuttgart Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
Stuttgart Lotnisko → Würzburg
 
  
 
08:50
Würzburg Dworzec Główny
Schwabach
FlixBus
 
 
Stacje:
Schwabach → Würzburg
 
  
 
09:45
Würzburg Dworzec Główny
Norymberga
FlixBus
 
 
Stacje:
Norymberga → Würzburg
 
  
 póżniej 

Würzburg: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Würzburg Dworzec Główny
    Bismarckstraße 17, 97080 Würzburg
    Würzburg Dworzec Główny
  • Würzburg Residenzplatz
    Residenzplatz Würzburg
    Würzburg Residenzplatz

Rozkład jazdy dla Würzburg: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Würzburg i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
42
8
od 21,81 zł w Postbus
34
5
od 74,17 zł w Distribusion
38
7
od 21,81 zł w FlixBus
32
5
od 43,19 zł w Postbus
22
7
od 61,08 zł w Postbus
18
5
od 82,89 zł w FlixBus
26
5
od 30,54 zł w Distribusion
20
7
od 52,35 zł w Postbus
12
6
od 69,80 zł w Postbus
14
5
od 78,53 zł w FlixBus
18
6
od 43,19 zł w Postbus
16
5
od 47,99 zł w FlixBus
12
5
od 69,80 zł w Postbus
12
5
od 82,89 zł w Postbus
14
6
od 39,26 zł w FlixBus
12
5
od 39,26 zł w Postbus
12
4
od 43,63 zł w FlixBus
12
3
od 56,72 zł w FlixBus
10
4
od 60,64 zł w Postbus
10
4
od 47,99 zł w FlixBus
8
3
od 30,54 zł w Distribusion
12
4
od 21,81 zł w FlixBus
16
4
od 21,81 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
14
5
od 82,89 zł w FlixBus
16
5
od 126,52 zł w FlixBus
16
4
od 126,52 zł w FlixBus
8
4
od 95,98 zł w FlixBus
8
4
od 126,52 zł w FlixBus
10
3
od 152,70 zł w STUDENT AGENCY