calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 016 Połączeń

Bus Rostock: Rozkład jazdy PKS

PKS Rostock - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autobusem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! FlixBus, IC Bus i Eurolines Czech Republic - są operatorami z którymi podróżujesz tanio z Rostock Dworzec Główny, Rostock - Fährcenter, Rostock Port, Rostock Dierkower Kreuz albo Rostock Dworzec Główny Autobusowy. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najtańszy autobus. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Rostock

Rozkład jazdy dla Rostock
Odjazd: 22 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
11:05
Rostock Dierkower Kreuz
Aussig
Eurolines Czech Republic
 
 
Stacje:
Rostock → Aussig
 
  
 
11:10
Rostock Dworzec Główny Autobusowy
Moguncja
FlixBus
 
 
Stacje:
Rostock → Moguncja
 
  
 
13:20
Rostock Dworzec Główny Autobusowy
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Rostock → Berlin
 
  
 
13:40
Rostock Dworzec Główny Autobusowy
Lipsk
FlixBus
 
 
Stacje:
Rostock → Lipsk
 
  
 
13:50
Rostock Dworzec Główny Autobusowy
Düsseldorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Rostock → Düsseldorf
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Rostock

Rozklad jazdy dla Rostock
Przyjazd: 22 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
14:00
Rostock Dworzec Główny Autobusowy
Lubeka
FlixBus
 
 
Stacje:
Lubeka → Rostock
 
  
 
14:10
Rostock - Fährcenter
Berlin
IC Bus
 
 
Stacje:
Berlin → Rostock
 
  
 
14:35
Rostock Dworzec Główny Autobusowy
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Rostock
 
  
 
14:50
Rostock Dworzec Główny Autobusowy
Berlin Schönefeld - Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin Schönefeld - Lotnisko → Rostock
 
  
 
17:25
Rostock Dworzec Główny Autobusowy
Kopenhaga
FlixBus
 
 
Stacje:
Kopenhaga → Rostock
 
  
 póżniej 

Rostock: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Rostock - Fährcenter
    Ost-West-Straße 3X, 18147 Rostock
  • Rostock Dierkower Kreuz
    Hinrichsdorfer Straße 16 Rostock
  • Rostock Dworzec Główny
  • Rostock Dworzec Główny Autobusowy
    Platz der Freundschaft 13 Rostock
  • Rostock Port
    Ost-West-Straße, 18147 Rostock