Autokary do Vimieiro

Sprawdź wszystkie połączenia do Vimieiro i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
0 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
0 Przewoźnicy
Vimieiro w skrócie
Portugalia
6 222
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Vimieiro?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Vimieiro oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Vimieiro dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Vimieiro – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Vimieiro.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Vimieiro, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Vimieiro? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Vimieiro.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Vimieiro

Stacje
R. do Montinho 108, 7040-637 Vimieiro (Portugalia)

Informacja podróżna: odwiedź Vimieiro

Transport publiczny
Vimieiro - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę7,07 zł
Bilet miesięczny146,03 zł
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans19,85 zł
Taxi średni dystans27,61 zł
Taxi długi dystans54,77 zł
Paliwo6,49 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek22,82 zł
Menu trzydaniowe57,04 zł
Małe cappuccino4,00 zł
Duże piwo beczkowe5,93 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański4,85 zł
Dania mięsne9,39 zł
Butelka wody2,97 zł
Butelka wina (średnia półka)15,97 zł

Miasta w pobliżu Vimieiro: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Vimieiro znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Porto, Braga albo Guimarães, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Vimieiro z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Viana do Castelo, Esposende, Póvoa de Varzim i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Porto. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.