Autokary do Vendinha

Sprawdź wszystkie połączenia do Vendinha i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Vendinha - tanie bilety autobusowe z punktu
 • Rede Expressos
  08:20
  Vendinha
  Czas jazdy 0h 30m
  08:50
  Évora
  od27,38 zł
0 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
0 Przewoźnicy
27,38 zł Najtańszy przejazd
Vendinha w skrócie
Portugalia
320
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Vendinha?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Vendinha oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Vendinha dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Vendinha – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Vendinha.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Vendinha, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Vendinha? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Vendinha.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Vendinha

Stacje
Av. 5 de Outubro 12, Vendinha (Portugalia)

Informacja podróżna: odwiedź Vendinha

Transport publiczny
Taksówką lub samochodem
Paliwo7,03 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek41,07 zł
Menu trzydaniowe50,19 zł
Małe cappuccino9,13 zł
Duże piwo beczkowe2,74 zł

Miasta w pobliżu Vendinha: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Vendinha znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Badajoz, Évora albo Ferreira do Alentejo, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Vendinha z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Arraiolos, Redondo, Bencatel i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.