Autokar z Trabzon do Batumi i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Trabzon do Batumi i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze na połączeniu autobusowym z Trabzon do Batumi. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe szukając tras z Trabzon do Batumi. Znajdż wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Trabzon do Batumi – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie20,57 zł
Najszybsze połączenie2h 7m
Najwcześniejszy odjazd04:30
Najpóźniejszy odjazd15:00
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans175,3 km
Firmy autobusoweStar Diyarbakır, Sakarya Vib, Lüks Artvin Seyahat, 12Go Asia
Czy chcesz pojechać autobusem z Trabzon do Batumi albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Trabzon a Batumi i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziesz bilety autobusowe takich firm obsługujących tę trasę, jak Star Diyarbakır, Sakarya Vib albo 12Go Asia. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Trabzon do Batumi na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Trabzon i Batumi, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Trabzon, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Batumi, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Trabzon i Batumi.

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Trabzon do Batumi, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Trabzon do Batumi, ale obecnie nie kursują
 • Star Diyarbakır
  04:30
  Trabzon
  Czas jazdy 2h 7m
  06:37
  Batumi
  od20,57 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-11
 • Sakarya Vib
  12:00
  Trabzon
  Czas jazdy 2h 30m
  14:30
  Batumi
  od20,57 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-23
 • Lüks Artvin Seyahat
  15:00
  Trabzon
  Czas jazdy 3h 45m
  18:45
  Batumi
  od26,74 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-12
 • 12Go Asia
  05:00
  Trabzon
  Czas jazdy 6h 0m
  11:00
  Batumi
  od63,11 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-08-14

Autobus z Trabzon do Batumi: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb?
Domyślnie ustawiliśmy Trabzon jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Batumi jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz odbyć podróż w przeciwnym kierunku, czyli z Batumi do Trabzon wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjzadu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Batumi do Trabzon.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Kiedy otrzymasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostępne połączenia autobusowe z Trabzon do Batumi i rozważyć wiele czynników przed zarezerowaniem podróży. Najtańszy bilet autokarowy oferuje Star Diyarbakır za 20,57 zł, natomiast najszybszy przejazd trwa 2h 7m. Niezależnie czy wolisz najtańszy bilet czy najszybszą podróż lub autobus z największą liczbą udogodnień, nasza wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertą dla Twojej podróży!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Trabzon - Batumi, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Trabzon do Batumi!

Przystanki w Trabzon i Batumi

Stacje
Batum Sarpi - Przystanek Autobusowy
Village Sarpi, Khelvachauri Region , Batumi  (Gruzja)
Batumi - Budget Georgia
Nikoloz Baratashvili Street #26, 6000  Batumi  (Gruzja)
Batumi - Radisson Blu Hotel
Ninoshvili St 1, 6000  Batumi  (Gruzja)

Autobus Trabzon Batumi: Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasach autobusowych

Ile kosztuje bilet autobusowy na trasie z Trabzon do Batumi?

To zależy od wielu czynników, takich jak dzień czy czas podróży. Najtańszy przejazd na tej trasie kosztuje 20,57 zł i trwa 2h 7m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując połączenia autobusowe z Trabzon do Batumi?

Liczba firm autokarowych oferujących to połączenie wynosi: 4. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 20,57 zł do 76,84 zł. A zatem radzimy rezerwować podróż jak naszybciej, żebyś miał możliwość skorzystania z najtańszego biletu autobusowego do Batumi.

Ile średnio dziennie jest dostępnych połączeń autobusowych z Trabzon do Batumi?

Dzienna liczba połączeń autobusowych na trasie z Trabzon do Batumi wynosi: 1. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć i porównać rozkłady jazdy autokarów niezbędne dla Twojej podróży.

Jak długo trwa przejazd autobusem z Trabzon do Batumi?

Najszybsza podróż autokarem z Trabzon do Batumi trwa 2h 7m i jest oferowana przez Star Diyarbakır. Najtańsze bilety autobusowe na tej trasie kosztują 20,57 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Czy jest bezpośrednie połączenie autokarowe z Trabzon do Batumi?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia autobusowego z Trabzon do Batumi, aktualnie liczba tras porównywanych przez CheckMyBus wynosi: 1. Przejazd oferuje 12Go Asia

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Trabzon do Batumi?

Pierwszy autobus z Trabzon do Batumi odjeżdża o 04:30. Pamiętaj, że godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Po prostu użyj naszej wyszukiwarki, aby znaleźć dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Trabzon do Batumi?

Ostatni autobus z Trabzon do Batumi odjeżdża o 15:00. Zwróć uwagę, że godziny odjazdów w weekedny i święta mogą być inne. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Która firma autokarowa oferuje połączenia na trasie z Trabzon do Batumi?

Podróżując z Trabzon do Batumi możesz skorzystać z Star Diyarbakır, Sakarya Vib i 12Go Asia. Dzięki naszej wyszukiwarce porównasz wszystkie dostepne oferty dla wielu firm autobusowych. Znajdź połączenie, które najbardziej Ci pasuje!

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Trabzon do Batumi?

Firmy autokarowe mają różne zasady dotyczące rzeczy, które możesz zabrać w podróż. Zazwyczaj na trasie z Trabzon do Batumi możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdź połączenie autobusowe, które najlepiej odpowiada potrzebom Twojej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Trabzon do Batumi?

Rodzaje wyposażenia w autobusach zależą od wybranych firm autokarowych. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, co umożliwia pozostanie w kontakcie z przyjaciółmi i przekazanie im informacji o Twojej lokalizacji w trakcie podróży. Klimatyzacja dostępna w autobusach powoduje, że podróżowanie jest bardziej komfortowe. Użyj naszej wyszukiwarki w celu otrzymania dokładnej informacji o wyposażeniu autobusu obsługującego trasę z Trabzon do Batumi w dniu Twojej podróży.

Porównaj Trabzon i Batumi

Kontynuuj swoją podróż do Trabzon i Batumi

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.