Autokar z Taormina do Francavilla di Sicilia i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Taormina do Francavilla di Sicilia i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze na połączeniu autobusowym z Taormina do Francavilla di Sicilia. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe szukając tras z Taormina do Francavilla di Sicilia. Znajdż wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Taormina do Francavilla di Sicilia – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie14,74 zł
Najszybsze połączenie0h 50m
Najwcześniejszy odjazd09:15
Najpóźniejszy odjazd18:13
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans14,2 km
Firmy autobusoweInterbus Autolinee, Distribusion
Czy chcesz pojechać autobusem z Taormina do Francavilla di Sicilia albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Taormina a Francavilla di Sicilia i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziesz bilety autobusowe takich firm obsługujących tę trasę, jak Interbus Autolinee albo Distribusion. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Taormina do Francavilla di Sicilia na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Taormina i Francavilla di Sicilia, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Taormina, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Francavilla di Sicilia, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Taormina i Francavilla di Sicilia.

Najtańsze połączenie z Taormina do Francavilla di Sicilia

Dzisiaj
od 14,74 zł
Jutro
od 14,74 zł
25.10
od 14,74 zł
26.10
od 14,74 zł
27.10
od 14,74 zł
28.10
od 14,74 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

 • Interbus Autolinee
  09:15
  Taormina
  Czas jazdy 1h 0m
  10:15
  Francavilla di Sicilia
  od14,74 zł
 • Interbus Autolinee
  09:16
  Taormina - Tombe Saracene
  Czas jazdy 0h 59m
  10:15
  Francavilla di Sicilia
  od14,74 zł
 • Interbus Autolinee
  09:23
  Taormina
  Czas jazdy 0h 52m
  10:15
  Francavilla di Sicilia
  od14,74 zł
 • Interbus Autolinee
  12:15
  Taormina
  Czas jazdy 1h 0m
  13:15
  Francavilla di Sicilia
  od14,74 zł
 • Interbus Autolinee
  12:23
  Taormina - Capotaormina
  Czas jazdy 0h 52m
  13:15
  Francavilla di Sicilia
  od14,74 zł
 • Interbus Autolinee
  12:40
  Taormina
  Czas jazdy 1h 25m
  14:05
  Francavilla di Sicilia
  od14,74 zł
 • Interbus Autolinee
  13:15
  Taormina
  Czas jazdy 0h 50m
  14:05
  Francavilla di Sicilia
  od14,74 zł
 • Interbus Autolinee
  18:13
  Taormina - Lido Stockholm
  Czas jazdy 1h 7m
  19:20
  Francavilla di Sicilia
  od14,74 zł

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Taormina do Francavilla di Sicilia, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Taormina do Francavilla di Sicilia, ale obecnie nie kursują
 • Distribusion
  12:15
  Taormina
  Czas jazdy 1h 0m
  13:15
  Francavilla di Sicilia
  od14,74 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-07-23

Autobus z Taormina do Francavilla di Sicilia: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb?
Domyślnie ustawiliśmy Taormina jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Francavilla di Sicilia jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz odbyć podróż w przeciwnym kierunku, czyli z Francavilla di Sicilia do Taormina wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjzadu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Francavilla di Sicilia do Taormina.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Kiedy otrzymasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostępne połączenia autobusowe z Taormina do Francavilla di Sicilia i rozważyć wiele czynników przed zarezerowaniem podróży. Najtańszy bilet autokarowy oferuje Interbus Autolinee za 14,74 zł, natomiast najszybszy przejazd trwa 0h 50m. Niezależnie czy wolisz najtańszy bilet czy najszybszą podróż lub autobus z największą liczbą udogodnień, nasza wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertą dla Twojej podróży!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Taormina - Francavilla di Sicilia, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Taormina do Francavilla di Sicilia!

Przystanki w Taormina i Francavilla di Sicilia

Stacje
Francavilla di Sicilia
Via dei Mulini 16, 98034  Francavilla di Sicilia  (Włochy)

Autobus Taormina Francavilla di Sicilia: Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasach autobusowych

Ile kosztuje bilet autobusowy na trasie z Taormina do Francavilla di Sicilia?

To zależy od wielu czynników, takich jak dzień czy czas podróży. Najtańszy przejazd na tej trasie kosztuje 14,74 zł i trwa 1h 0m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując połączenia autobusowe z Taormina do Francavilla di Sicilia?

Liczba firm autokarowych oferujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 14,74 zł do 14,74 zł. A zatem radzimy rezerwować podróż jak naszybciej, żebyś miał możliwość skorzystania z najtańszego biletu autobusowego do Francavilla di Sicilia.

Ile średnio dziennie jest dostępnych połączeń autobusowych z Taormina do Francavilla di Sicilia?

Dzienna liczba połączeń autobusowych na trasie z Taormina do Francavilla di Sicilia wynosi: 4. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć i porównać rozkłady jazdy autokarów niezbędne dla Twojej podróży.

Jak długo trwa przejazd autobusem z Taormina do Francavilla di Sicilia?

Najszybsza podróż autokarem z Taormina do Francavilla di Sicilia trwa 0h 50m i jest oferowana przez Distribusion. Najtańsze bilety autobusowe na tej trasie kosztują 14,74 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Czy jest bezpośrednie połączenie autokarowe z Taormina do Francavilla di Sicilia?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia autobusowego z Taormina do Francavilla di Sicilia, aktualnie liczba tras porównywanych przez CheckMyBus wynosi: 1. Przejazd oferuje Interbus Autolinee

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Taormina do Francavilla di Sicilia?

Pierwszy autobus z Taormina do Francavilla di Sicilia odjeżdża o 09:15. Pamiętaj, że godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Po prostu użyj naszej wyszukiwarki, aby znaleźć dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Taormina do Francavilla di Sicilia?

Ostatni autobus z Taormina do Francavilla di Sicilia odjeżdża o 18:13. Zwróć uwagę, że godziny odjazdów w weekedny i święta mogą być inne. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Która firma autokarowa oferuje połączenia na trasie z Taormina do Francavilla di Sicilia?

Podróżując z Taormina do Francavilla di Sicilia możesz skorzystać z Interbus Autolinee i Distribusion. Dzięki naszej wyszukiwarce porównasz wszystkie dostepne oferty dla wielu firm autobusowych. Znajdź połączenie, które najbardziej Ci pasuje!

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Taormina do Francavilla di Sicilia?

Firmy autokarowe mają różne zasady dotyczące rzeczy, które możesz zabrać w podróż. Zazwyczaj na trasie z Taormina do Francavilla di Sicilia możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdź połączenie autobusowe, które najlepiej odpowiada potrzebom Twojej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Taormina do Francavilla di Sicilia?

Rodzaje wyposażenia w autobusach zależą od wybranych firm autokarowych. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, co umożliwia pozostanie w kontakcie z przyjaciółmi i przekazanie im informacji o Twojej lokalizacji w trakcie podróży. Klimatyzacja dostępna w autobusach powoduje, że podróżowanie jest bardziej komfortowe. Użyj naszej wyszukiwarki w celu otrzymania dokładnej informacji o wyposażeniu autobusu obsługującego trasę z Taormina do Francavilla di Sicilia w dniu Twojej podróży.

Porównaj Taormina i Francavilla di Sicilia

Kontynuuj swoją podróż do Taormina i Francavilla di Sicilia

Popularne transfery na lotnisko
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.