Autokary do Tanah Rata - Cameron Highlands

Sprawdź wszystkie połączenia do Tanah Rata - Cameron Highlands i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Tanah Rata - Cameron Highlands - tanie bilety autobusowe do punktu
 • Perak Transit
  12:00
  Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
  Czas jazdy 2h 30m
  14:30
  Tanah Rata - Cameron Highlands
  od26,55 zł
 • CS Travel & Tours
  08:15
  Bayan Lepas - Sungai Nibong Bus Terminal
  Czas jazdy 5h 12m
  13:27
  Tanah Rata - Cameron Highlands
  od27,84 zł
13 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
2 Przewoźnicy
26,55 zł Najtańszy przejazd
Tanah Rata - Cameron Highlands w skrócie
Malezja
11 289
Ringgit
Czy chcesz pojechać autobusem do Tanah Rata - Cameron Highlands?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Tanah Rata - Cameron Highlands oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Tanah Rata - Cameron Highlands dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Tanah Rata - Cameron Highlands – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Tanah Rata - Cameron Highlands.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Tanah Rata - Cameron Highlands, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Tanah Rata - Cameron Highlands? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Tanah Rata - Cameron Highlands.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Tanah Rata - Cameron Highlands

Stacje
Cameron Highland , 39000  Tanah Rata - Cameron Highlands (Malezja)

Miasta w pobliżu Tanah Rata - Cameron Highlands: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Tanah Rata - Cameron Highlands znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Ipoh, Taiping albo Teluk Intan, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.