Autokary do Seremban

Sprawdź wszystkie połączenia do Seremban i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Seremban - tanie bilety autobusowe do punktu
 • StarMart Express
  09:30
  Kuala Lumpur
  Czas jazdy 0h 50m
  10:20
  Seremban
  od10,43 zł
Jakie najtańsze bilety autobusowe do Seremban znajdujesz najczęściej?
 • MARA Liner
  14:00
  Muadzam Shah
  Czas jazdy 3h 18m
  17:18
  Seremban
  od16,43 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-10-07
119 Autobusowe
2 Przystanki autobusowe
2 Przewoźnicy
10,43 zł Najtańszy przejazd
Seremban w skrócie
Malezja
372 917
Ringgit
Czy chcesz pojechać autobusem do Seremban?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Seremban oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Seremban dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Seremban – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Seremban.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Seremban, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Seremban? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Seremban.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Seremban

Stacje
Seremban - Terminal 1
Jalan Lintang , 70000 Seremban (Malezja)
Seremban - Terminal 2
Jalan Labu Lama , 70200  Seremban (Malezja)

Miasta w pobliżu Seremban: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Seremban znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Kuala Lumpur, Shah Alam albo Malakka, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.