✈ Autobusy do Lotnisko Subang (SZB)

Znajdź wszystkie połączenia do Lotnisko Subang i zobacz najtańsze bilety na przejazdy

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Obecnie nie znajdujemy połączeń z i do Lotnisko Subang. Poniżej znajdziesz listę tanich opcji przejazdów autokarowych w okolicy oraz alternatywne środki transportu.
  • Suasana Edaran Express
    05:00
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    Czas jazdy 1h 15m
    06:15
    Kuala Lumpur Lotnisko
    od14,07 zł
  • Airport Coach
    09:45
    Kuala Lumpur Lotnisko
    Czas jazdy 1h 15m
    11:00
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    od14,07 zł
  • GJG Express
    22:00
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    Czas jazdy 4h 30m
    02:30
    Johor Bahru - Larkin Bus Terminal
    od14,91 zł
  • Bookaway
    08:00
    Seremban - Terminal 1
    Czas jazdy 1h 0m
    09:00
    Kuala Lumpur - Terminal Bersepadu Selatan (TBS)
    od15,96 zł
  • Grassland Super Nice Express
    11:00
    Ipoh - Hotel Excelsior
    Czas jazdy 2h 0m
    13:00
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    od16,88 zł
  • Cepat Express
    07:45
    Bus Terminal Segamat
    Czas jazdy 3h 0m
    10:45
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    od17,26 zł
  • Star Coach Express
    08:30
    Teluk Intan
    Czas jazdy 4h 0m
    12:30
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    od18,76 zł
  • Kejora Express
    08:30
    Johor Bahru - Larkin Bus Terminal
    Czas jazdy 4h 30m
    13:00
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    od25,32 zł
14 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
2 Przewoźnicy
14,07 zł Najtańszy przejazd
Czy chcesz pojechać autobusem do Lotnisko Subang?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Lotnisko Subang oraz pokazujemy czasy wyjazdu i dojazdu, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży oraz najtańsze bilety autokarowe. Znajdziesz również wszystkie informacje o udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź czy autokar ma dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na tej stronie mamy również najtańsze połączenia do Lotnisko Subang dla najbliższych dni. Otrzymasz również informacje o przystankach autobusowych w Lotnisko Subang, co pozwoli Ci się odnaleźć na miejscu. Co więcej, zobaczysz też najczęściej wyszukiwane połączenia doLotnisko Subang.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Lotnisko Subang, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lotnisko Subang? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasu wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojów. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Lotnisko Subang

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Lotnisko Subang

Stacje
Lotnisko Subang (Malezja)
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.