CheckMyBus – Autobusy dostępne wszędzie!

Współpracuj z CheckMyBus aby zwiększyć sprzedaż biletów i widoczność w sieci!

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
1850 Firm - 5 592 264 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
CheckMyBus Logo

W bardzo niedługim okresie naszej działalności osiągnęliśmy pozycję światowego lidera wśród metawyszukiwarek autobusów i autokarów - wspierając nie tylko naszych użytkowników, ale również naszych zaufanych partnerów. Dołączając do zepołu CheckMyBus otrzymujesz dostęp do ogólnoświatowej sieci podróżnych, poszukujących odpowiednich połączeń autobusowych w przystępnych cenach.

Dlaczego nasi partnerzy cenią CheckMyBus

Jest cały szereg powodów, dla których nasi patrnerzy biznesowi uwielbiają z nami pracować, dlatego zostanie oficjalnym partnerem CheckMyBus jest jedyną właściwą decyzją. Poza zaletami pozycjonowania premium w największych wyszukiwarkach, silnik CheckMyBus umożliwia znalezienie operatora autobusowego lub punktu GDS w przeciągu kilku sekund. Zawdzięczamy to naszemu prostemu i intuicyjnemu interfejsowi.

Pozwalamy zwielokrotnić sprzedaż biletów poprzez kierowanie klientów wprost do kanałów sprzedaży. Nasi partnerzy zauważają ponadprzeciętną konwersję, dzięki silnej intencji zakupowej naszych użytkowników.

Napisz do nas: partner@checkmybus.com.

Twoje korzyści

Do naszej szerokiej sieci biznesowej należą:

Przewoźnicy autobusowi

Podmioty duże i małe, lokalne czy regionalne - wszyscy mogą dołączyć do sieci CheckMyBus. Zwiększaj sprzedaż biletów w kraju i za granicą, a my zapewnimy Ci model partnerski najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Zobacz listę przewoźników którzy nam zaufali i zwiększają swoje przychody.

Platformy OTA i GDS

Niezależnie od tego czy pracujesz w modelu OTA czy GDS, pomożemy Ci zmaksymalizwać zasięg Twój i Twoich partnerów poprzez ogólnoświatową sieć podróżników chcących kupić bilet autobusowy online.

Platformy OTA oraz GDS które zwiększyły swój zasięg dzięki CheckMyBus.

Instytucje i stowarzyszenia

CheckMyBus ustanowiło programy partnerskie z kilkoma światowej sławy instytucjami oraz stowarzyszeniami, które podkreślają walory strategicznego wzajemnego zaufania, jak również ugruntowują nasze zaangażowanie w prowadzenie zrównoważonej polityki środowiskowej.

Zobacz niektóre z instytucji i stowarzyszeń związanych z CheckMyBus.

Współtwórcy treści

Posiadamy różne modele współpracy, mające zapewnić naszym partnerom właściwą ekspozycję i widoczność. Łącząc swoje usługi turystyczne z bazą autobusowych podróżnych, otrzymujesz zasób w postaci idealnych klientów docelowych. Więcej informacji udzielamy tutaj.

Przewoźnicy autobusowi w sieci CheckMyBus

Poniżej tylko kilka z autobusowych firm, które odnajdziesz w wyszukiwarce CheckMyBus:

PolskiBus

PKS Polonus

Neobus

EST Lorek

FlixBus

almabus

Eurolines Polska

LUX Express

Zobacz pełną listę przewoźników tutaj.

Platformy GDS i OTA w sieci CheckMyBus

Oto niektóre z firm, które zwielokrotniają dzięki nam swój zasięg:

Busbud

ClickBus

distribusion

12Go Asia

Instytucje, stowarzyszenia oraz kampanie wspierane przez CheckMyBus

CheckMyBus współpracuje z następującymi podmiotami:

smart move
Autobus czy autokar są środkami transportu, które w kompleksowy sposób odpowiadają na wyzwania zmiany klimatu, bezpieczeństwa drogowego i zatłoczenia dróg. Pozwalają na łączenie różnych metod komunikacji na terenach trudno dostępnych, wspierając tym samym integrację społeczeństw, przy minimalnych kosztach dla podatników. Smart Move to inicjatywa uruchomiona w roku 2009 przez firmy IRU oraz Busworld, a jej celem jest propagowanie zalet transportu autobusowego i rozwijanie go. Wspierana jest przez ponad 100 partnerów wyróżniających się w sektorze autobusowym oraz transportu w ogóle.

IRU

Busworld

Nawiąż kontakt już teraz

Dołącz do globalnej sieci autobusowej i zwiększ sprzedaż biletów. Będzie nam miło z Tobą porozmawiać.

partner@checkmybus.com
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie