Zostań partnerem CheckMyBus

Zwiększ swoją sprzedaż biletów i zmaksymalizuj swoją widoczność

Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Zdobądź pełny autobusy dzięki CheckMyBus

Wyobraź sobie miliony potencjalnych pasażerów, którzy znajdą twoje autokary za pomocą jednego kliknięcia. CheckMyBus jest wiodącą wyszukiwarką połączeń autokarowych - a jako nasz nowy partner uzyskasz dostęp do światowej społeczności użytkowników, którzy szukają odpowiedniego połączenia w najlepszej cenie.

Niezależnie od tego, czy jesteś dostawcą autokaru, firmą wynajmującą autokary czy OTA - sprawimy, że Twoje oferty będą widoczne i zapewnimy maksymalny zasięg Twoich usług w Internecie. Skorzystaj z naszej rozległej sieci w branży turystycznej i naszego doświadczenia na międzynarodowym rynku autokarowym. Skontaktuj się z nami teraz, a razem opracujemy twoją mapę drogową do sukcesu!

.
Skontaktuj się z nami!

To oferuje CheckMyBus

Czy chcesz sprzedać więcej biletów, zapełnić wolne miejsca lub umieścić swoją markę na międzynarodowej platformie? W takim razie skontaktuj się z nami i zostań naszym nowym partnerem autobusowym. Co możesz zyskać? Całkiem dużo! Odkryj wszystkie korzyści płynące z partnerstwa z CheckMyBus.

Większa widoczność
Większa widoczność

Indywidualne modele biznesowe
Indywidualne modele biznesowe

Bezpłatne monitorowanie
Bezpłatne monitorowanie

Atrakcyjne ceny
Atrakcyjne ceny
Prosta integracja
Prosta integracja
Podkreślać swoje USP
Podkreślać swoje USP

Nasza współpraca w branży autobusowej i nie tylko

Od FlixBusa do Booking - zostań częścią sieci partnerskiej CheckMyBus i znajdź się w najlepszym towarzystwie! Sprawdź niektórych z naszych obecnych partnerów z branży autobusowej i turystycznej!

Niezależnie od tego, czy jesteś duży czy mały, lokalny czy regionalny, a nawet jeśli jesteś firmą wynajmującą autobusy - współpraca z CheckMyBus jest opłacalna w każdym przypadku. Zwiększ swoją sprzedaż biletów w kraju i na całym świecie! Możesz być pewien, że znajdziemy model partnerstwa dostosowany do Twoich potrzeb.

Sprawdź wszystkich naszych partnerów oferujących międzymiastowe połączenia autobusowe lub usługi wynajmu autobusów!

FlixBus Neobus
PKS Polonus Lider Bus
Eurolines Germany Sindbad

KAYAK Sprawiamy, że miliony połączeń autobusowych z 89 krajów są widoczne na platformach porównawczych partnerów KAYAK, takich jak SWOODOO, checkfelix, momondo, Cheapflights, Mundi i HotelsCombined.com. Bez żadnych dodatkowych kosztów wyświetlamy nazwę i logo Twojej marki na stronie KAYAK!

OTAs, GDSs and More

Niezależnie od tego, czy jesteś OTA, czy GDS, dajemy Ci dostęp do globalnej społeczności podróżnych, którzy chcą rezerwować swoje bilety autobusowe online.

Co więcej, Twoi klienci mogą skorzystać z naszej sieci kontaktów z innymi ważnymi dostawcami usług w branży turystycznej. Ponieważ łączymy Twoich pasażerów z hotelami, dostawcami usług bagażowych, przewodnikami turystycznymi i nie tylko!

Omio Busbud
EuroTicket Distribusion
12Go Asia Dworzec Online

Skontaktuj się z nami teraz!

CheckMyBus Czy jesteś zainteresowany współpracą z nami? Nieważne, czy jesteś operatorem autokarowym, OTA, firmą wynajmującą autokary czy jakąkolwiek inną organizacją, która chciałaby z nami współpracować. Zacznijmy rozmawiać! Skontaktuj się z nami, wysyłając e-mail: partner@checkmybus.com.

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.