CheckMyBus – Autobusy dostępne wszędzie!

Współpracuj z CheckMyBus aby zwiększyć sprzedaż biletów i widoczność w sieci!

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Dlaczego nasi partnerzy cenią CheckMyBus

W bardzo niedługim okresie naszej działalności osiągnęliśmy pozycję światowego lidera wśród metawyszukiwarek autobusów i autokarów - wspierając nie tylko naszych użytkowników, ale również naszych zaufanych partnerów. Dołączając do zepołu CheckMyBus otrzymujesz dostęp do ogólnoświatowej sieci podróżnych, poszukujących odpowiednich połączeń autobusowych w przystępnych cenach.
Jest jedyną właściwą decyzją. Poza zaletami pozycjonowania premium w największych wyszukiwarkach, silnik CheckMyBus umożliwia znalezienie operatora autobusowego lub punktu GDS w przeciągu kilku sekund. Zawdzięczamy to naszemu prostemu i intuicyjnemu interfejsowi.Pozwalamy zwielokrotnić sprzedaż biletów poprzez kierowanie klientów wprost do kanałów sprzedaży
Pozwalamy zwielokrotnić sprzedaż biletów poprzez kierowanie klientów wprost do kanałów sprzedaży. Nasi partnerzy zauważają ponadprzeciętną konwersję, dzięki silnej intencji zakupowej naszych użytkowników
Napisz do nas: partner@checkmybus.com
Twoje korzyści

Przewoźnicy autobusowi

Podmioty duże i małe, lokalne czy regionalne - wszyscy mogą dołączyć do sieci CheckMyBus. Zwiększaj sprzedaż biletów w kraju i za granicą, a my zapewnimy Ci model partnerski najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.
Zobacz listę przewoźników którzy nam zaufali i zwiększają swoje przychody.

Platformy OTA i GDS

Niezależnie od tego czy pracujesz w modelu OTA czy GDS, pomożemy Ci zmaksymalizwać zasięg Twój i Twoich partnerów poprzez ogólnoświatową sieć podróżników chcących kupić bilet autobusowy online.
Platformy OTA oraz GDS które zwiększyły swój zasięg dzięki CheckMyBus.

Instytucje i stowarzyszenia

CheckMyBus ustanowiło programy partnerskie z kilkoma światowej sławy instytucjami oraz stowarzyszeniami, które podkreślają walory strategicznego wzajemnego zaufania, jak również ugruntowują nasze zaangażowanie w prowadzenie zrównoważonej polityki środowiskowej.
Zobacz niektóre z instytucji i stowarzyszeń związanych z CheckMyBus.

Współtwórcy treści

Posiadamy różne modele współpracy, mające zapewnić naszym partnerom właściwą ekspozycję i widoczność. Łącząc swoje usługi turystyczne z bazą autobusowych podróżnych, otrzymujesz zasób w postaci idealnych klientów docelowych.
Więcej informacji udzielamy partner@checkmybus.com

Przewoźnicy autobusowi w sieci CheckMyBus

Poniżej tylko kilka z autobusowych firm, które odnajdziesz w wyszukiwarce CheckMyBus:
PolskiBus
PKS Polonus
Neobus
EST Lorek
FlixBus
almabus
Eurolines Polska
LUX Express
Zobacz pełną listę przewoźników tutaj.

Platformy GDS i OTA w sieci CheckMyBus

Oto niektóre z firm, które zwielokrotniają dzięki nam swój zasięg:
Busbud
ClickBus
distribusion
12Go Asia

Instytucje, stowarzyszenia oraz kampanie wspierane przez CheckMyBus

smart move
Autobus czy autokar są środkami transportu, które w kompleksowy sposób odpowiadają na wyzwania zmiany klimatu, bezpieczeństwa drogowego i zatłoczenia dróg. Pozwalają na łączenie różnych metod komunikacji na terenach trudno dostępnych, wspierając tym samym integrację społeczeństw, przy minimalnych kosztach dla podatników. Smart Move to inicjatywa uruchomiona w roku 2009 przez firmy IRU oraz Busworld, a jej celem jest propagowanie zalet transportu autobusowego i rozwijanie go. Wspierana jest przez ponad 100 partnerów wyróżniających się w sektorze autobusowym oraz transportu w ogóle.
IRU
Busworld

Nawiąż kontakt już teraz

Dołącz do globalnej sieci autobusowej i zwiększ sprzedaż biletów.
Będzie nam miło z Tobą porozmawia partner@checkmybus.com
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.