Wynajem autobusów Polska

Wypożycz autobus lub minibusa z kierowcą

Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Wypożyczenie autobusu z kierowcą w Polsce: porównaj oferty i zaoszczędź!

Kto chce znaleźć najlepszy autobus, musi zwykle spędzić dużo czasu na poszukiwaniach - przy tak dużej liczbie dostawców i ofert, łatwo stracić wątek. Z CheckMyBus jest to szybsze: porównaj oferty różnych przewoźników autobusowych w Polsce w jednym miejscu i oszczędzaj mnóstwo czasu!

Skontaktuj się z nami i znajdź swój autobus!

Wtedy w krótkim czasie przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Po prostu wpisz w formularzu wszystkie najważniejsze dane dotyczące Twojej podróży. Prześlemy Twoje dane do naszych partnerów, którzy skontaktują się z Tobą z ofertą tak szybko, jak to możliwe.

Otrzymaj wycenę w ciągu 24 godzin

Szczegóły podróży

Kontakt

Wysyłając wniosek za pośrednictwem formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przetworzenia zapytania i realizacji zamówienia. Zgłaszam prośbę dotyczącą realizacji wyceny przez jedną z firm członkowskich GPN. Mam świadomość i rozumiem, że GPN nie jest firmą transportową, a usługi na których zakup wyrażę zgodę i które zostaną dostarczone, będą realizowane przez firmy członkowskie, a nie przez GPN. Rozumiem, że GPN nie jest agencją podróżniczą ani agentem, a co więcej mam świadomość, że GPN nie jest stroną w umowie, którą mogę zawrzeć z firmami członkowskimi aby otrzymać usługi transportowe. Mam świadomość, że wybrane firmy członkowskie ponoszą wyłączną odpowiedzialność za świadczone usługi, warunki i prawa dotyczące ich świadczenia, a także same usługi. Administratorem danych osobowych jest GPN z siedzibą pod adresem 110th Street, Suite 600, Overland Park, KS 66210, Stany Zjednoczone.

Dziękujemy!

Twoje dane zostały przekazane

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin aby przekazać wycenę lub zadać dodatkowe pytania, jeśli będzie konieczne dla firmy partnerskie oferująca usługi w miejscu odbioru lub miejscu docelowym. Miłej jazdy!

Przepraszamy, coś poszło nie tak.

Wynajem autobusów w całej Polsce

Z Warszawy do Gdańska lub z Krakowa do Wrocławia prywatnie - to żaden problem z dużymi krajowymi firmami wynajmującymi autobusy. W międzyczasie na polskim rynku pojawiło się kilku dostawców, takich jak Sindbad czy PKS Polonus. Możesz tam dostać dowolny autobus, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Czy to luksusowy autobus, czy minivan, dzięki ogólnopolskiej ofercie naszych partnerów Ty i Twoja grupa zawsze bezpiecznie dotrzecie do celu!

Sindbad Sindbad
  • » Od 16 do 78 miejsc
  • » Przewóz na terenie Polski i Europy
  • » Szeroki zakres pojazdów

Poproś o wycenę
PKS Polonus PKS Polonus
  • » 135 dostępnych pojazdów
  • » Działalność na terenie całej Polski
  • » Darmowa wycena wynajmu

Poproś o wycenę

Do czego nadaje się wynajęty autobus?

Jeśli wynajmujesz własny autobus z kierowcą, masz dużą elastyczność. Możesz decydować, gdzie odbierać swoich pasażerów i nie jesteś związany z ustalonymi rozkładami jazdy. Spontaniczne zmiany w planie podróży zwykle nie stanowią problemu. Na przykład, jeśli chcesz zrobić krótką wycieczkę po mieście w miejscu docelowym, wystarczy, że poinformujesz o tym kierowcę. Dzięki naszym partnerom znajdziesz odpowiedni autobus dla swoich potrzeb. Czy to wycieczka, wycieczka szkolna, wyjazd na narty, impreza czy zwiedzanie miasta: Zapytaj o bezpłatną wycenę, aby otrzymać bezpośrednio niezobowiązującą ofertę!


Uroczystości
Wynajmij autobus na wesele, wieczór kawalerski lub inne okolicznościWyjazdy grupowe
Wynajmij autobus na krótki wyjazd albo jedno lub dwudniową wycieczkęWydarzenia sportowe
Wynajmij autobus dla drużyny lub na wyjazd na zgrupowanieTransfer lotniskowy
Wynajmij autobus lub minibusa, aby zawieźć lub odebrać osoby z lotniskaWycieczki szkolne
Wynajmij autobus na wycieczkę szkolną lub wyjazd przedszkolakówWyjazdy firmowe
Wynajmij autobus, aby przewieźć pracowników na konferencję lub wyjazd integracyjny

Wynajem autobusów w Polsce: Często zadawane pytania (FAQ)

Kiedy warto wynająć autobus?

Oczywiście można też zarezerwować kilka biletów na zwykłą podróż autobusem, ale zwłaszcza w przypadku większych grup autobusy czarterowe mają wyraźne zalety. Osoby organizujące wyjazd grupowy zwykle zadają sobie następujące pytanie: Od ilu osób warto wynająć cały autokar? Zakładamy, że od około 30 podróżnych warto rozważyć usługę czarteru autobusu. Tej liczby nie można całkowicie uogólniać; w niektórych przypadkach podróż specjalnie wynajętym minibusem lub midibusem może być opłacalna nawet dla mniejszej liczby osób. Tak czy inaczej, zawsze warto porównywać!

Jak mogę wynająć autobus?

Na CheckMyBus znajdziesz przekrój firm, które działają lokalnie lub na terenie całego kraju. Porównaj ceny oraz udogodnienia każdego przedsiębiorstwa oraz wyślij prośbę o wycenę. Po prostu wpisz w formularzu wszystkie istotne dane dotyczące podróży, a Twoje zapytanie zostanie przesłane do wszystkich organizatorów w Twojej okolicy. Wyślą Ci ofertę tak szybko, jak to możliwe. Oczywiście możesz też przyjrzeć się bliżej każdemu organizatorowi z osobna. Wystarczy kliknąć na logo jednego z przewoźników a zostaniesz przekierowany do formularza wybranej firmy, w którym konieczne będzie podanie daty wynajmu. Takie zgłoszenie można wysłać do kilku firm – pomoże to w porównaniu dostępnych ofert. Ostatnim krokiem jest dokonanie rezerwacji.

Z jakim wyprzedzeniem należy dokonać rezerwacji?

Rosnąca liczba firm świadczących usługi wynajmu autokaru sprawia, że zwykle na klientów czeka wiele pojazdów. Im wcześniej dokonamy jednak rezerwacji, tym więcej ofert będzie dla nas dostępnych. Może to również wpłynąć na cenę, która w przypadku dużego popytu lub kupowania „na ostatnią chwilę” zazwyczaj rośnie.

Czy istnieje możliwość wynajmu autobusu bez kierowcy?

W przypadku niektórych firm istnieje możliwość wynajmu autobusu bez kierowcy, ale zasadniczo nie jest to rekomendowane. Pamiętaj, że tego typu rozwiązanie może zostać źle odebrane przez ubezpieczyciela. Zachęcamy więc do wypożyczenia autobusu z kierowcą – pozwoli Ci to uniknąć zmartwieć podczas podróży.

Czy wynajmowane autobusy są wyposażone w pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera?

Każdy pojazd jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera – dotyczy to dużych autokarów i małych minibusów. Pamiętaj, że zapinanie pasów jest prawnie nakazane, a złamanie przepisów może poskutkować otrzymaniem mandatu. O tym obowiązku powinien jeszcze przed rozpoczęciem podróży przypomnieć kierowca.

Czy wynajmowane autobusy mają foteliki dziecięce?

W przeciwieństwie do samochodów osobowych, w przypadku autobusów nie istnieje obowiązek używania fotelików dla dzieci. Mimo że pojazdy te mają pasy bezpieczeństwa, to nie są one zazwyczaj dostosowane do fotelików. Przed wyjazdem warto skonsultować ten temat z firmą, od której wynajmujemy autobus. Niewykluczone, że konieczne okaże się trzymanie dziecka na rękach podczas podróży.

Czy wynajmowane autobusy są dostosowane do osób na wózkach inwalidzkich?

Większość firm dostosowała swoje pojazdy do osób podróżujących na wózkach inwalidzkich. Znalezienie odpowiedniego autobusu nie powinno więc być trudne. Warto zgłosić tego typu potrzebę w trakcie dokonywania rezerwacji.

Czy mogę podróżować wynajmowanym autobusem z moim zwierzakiem?

Obecne regulacje prawne pozwalają na przewożenie na pokładzie psów przewodników. Firmy, które umożliwiają podróż mniejszym zwierzętom zazwyczaj wymagają, aby zostały one na czas podróży umiejscowione w luku bagażowy w odpowiednim transporterze.

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.