Wynajem autobusów

Wypożycz autobus lub minibusa z kierowcą w celu zorganizowania wycieczki dla grupy pasażerów

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Wypożyczenie autobusu z kierowcą: porównaj oferty i zaoszczędź!

Wyślij swoje zapytanie i uzyskaj w ciągu 24 godzin indywidualną wycenę wynajmu autokaru.
Wyszukać preferowane firmy bezpośrednio i porównać ze sobą dostępne oferty wypożyczenia.

Otrzymaj wycenę w ciągu 24 godzin

Kontakt

Wysyłając wniosek za pośrednictwem formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przetworzenia zapytania i realizacji zamówienia. Zgłaszam prośbę dotyczącą realizacji wyceny przez jedną z firm członkowskich GPN. Mam świadomość i rozumiem, że GPN nie jest firmą transportową, a usługi na których zakup wyrażę zgodę i które zostaną dostarczone, będą realizowane przez firmy członkowskie, a nie przez GPN. Rozumiem, że GPN nie jest agencją podróżniczą ani agentem, a co więcej mam świadomość, że GPN nie jest stroną w umowie, którą mogę zawrzeć z firmami członkowskimi aby otrzymać usługi transportowe. Mam świadomość, że wybrane firmy członkowskie ponoszą wyłączną odpowiedzialność za świadczone usługi, warunki i prawa dotyczące ich świadczenia, a także same usługi. Administratorem danych osobowych jest GPN z siedzibą pod adresem 110th Street, Suite 600, Overland Park, KS 66210, Stany Zjednoczone.

Dziękujemy!

Twoje dane zostały przekazane

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin aby przekazać wycenę lub zadać dodatkowe pytania, jeśli będzie konieczne dla firmy partnerskie oferująca usługi w miejscu odbioru lub miejscu docelowym. BusRentalThankYou4

Przepraszamy, coś poszło nie tak.

Wynajem autobusu może okazać się bardziej skomplikowany, niż sądzisz. Na rynku działa wiele firm świadczących tego typu usługi, dlatego porównanie wszystkich dostępnych ofert wymaga dużej ilości czasu.
Celem CheckMyBus jest ułatwienie tego procesu przez przedstawienie wszystkich dostępnych ofert w jednym miejscu. Znajdź najlepsze rozwiązanie dla Twojej wycieczki czy wydarzenia o większej skali, niezależnie od tego, czy masz cele prywatne czy biznesowe.
Możesz wypożyczyć nowoczesne pojazdy spełniające najwyższe wymagania, a także wynająć profesjonalny personel, który zapełni świetną obsługę w korzystnej cenie. Wyślij prośbę o wycenę za pośrednictwem formularza, aby w szybki i wygodny sposób otrzymać potrzebne informacje.

Firmy wypożyczające autobusy na terenie kraju

Sindbad
  • od 16 do 78 miejsc
  • Przewóz na terenie Polski i Europy
  • Szeroki zakres pojazdów

PKS Polonus
  • 135 dostępnych pojazdów
  • Działalność na terenie całej Polski
  • Darmowa wycena wynajmu

Kiedy autobus czarterowy jest dobrym pomysłem?

Nic nie stoi na przeszkodzie kupieniu kilku, a nawet kilkudziesięciu biletów na przejazd autobusem, ale w przypadku większych grup autobus czarterowy daje kontrahentom więcej korzyści. Osoba zajmująca się organizacją wyjazdu musi jednak odpowiedzieć sobie na ważne pytanie: Jaka jest minimalna liczba osób, dla których warto wynająć autobus? Naszym zdaniem tego typu rozwiązanie jest korzystne w przypadku przynajmniej 30 pasażerów. Należy jednak zaznaczyć, że nie można dokonywać generalizacji. W niektórych przypadkach opłaca się wynająć minibusa lub mały autobus, który pozwoli na przewiezienie kilkunastu osób. Zawsze warto porównywać ze sobą dostępne oferty.
Warto mieć na uwadze, że podróżowanie autobusem czarterowym nie zawsze jest opłacalne finansowo. Tego typu rozwiązanie wiąże się jednak z większą elastycznością. To Ty decydujesz, z którego miejsca i o której godzinie odebrać pasażerów. Jeśli wybierasz się do miejscowości, gdzie nie ma przystanków, jedyne o co musisz zadbać to poinformowanie kierowcy.

Do czego może przydać się wynajem autobusów?

Uroczystości
Uroczystości
Wynajmij autobus na wesele, wieczór kawalerski lub inne okoliczności

Wyjazdy grupowe
Wyjazdy grupowe
Wynajmij autobus na krótki wyjazd albo jedno lub dwudniową wycieczkę

Wydarzenia sportowe
Wydarzenia sportowe
Wynajmij autobus dla drużyny lub na wyjazd na zgrupowanie

Transfer lotniskowy
Transfer lotniskowy
Wynajmij autobus lub minibusa, aby zawieźć lub odebrać osoby z lotniska

Wycieczki szkolne
Wycieczki szkolne
Wynajmij autobus na wycieczkę szkolną lub wyjazd przedszkolaków

Wyjazdy firmowe
Wyjazdy firmowe
Wynajmij autobus, aby przewieźć pracowników na konferencję lub wyjazd integracyjny

Często zadawane pytania (FAQ)

Jak mogę wynająć autobus?

Na CheckMyBus znajdziesz przekrój firm, które działają lokalnie lub na terenie całego kraju. Porównaj ceny oraz udogodnienia każdego przedsiębiorstwa oraz wyślij prośbę o wycenę. Wystarczy, że naciśniesz przycisk „Poproś o wycenę”, a zostaniesz przekierowany do formularza wybranej firmy, w którym konieczne będzie podanie daty wynajmu. Takie zgłoszenie można wysłać do kilku firm – pomoże to w porównaniu dostępnych ofert. Ostatnim krokiem jest dokonanie rezerwacji.

Z jakim wyprzedzeniem należy dokonać rezerwacji?

Rosnąca liczba firm świadczących usługi wynajmu autokaru sprawia, że zwykle na klientów czeka wiele pojazdów. Im wcześniej dokonamy jednak rezerwacji, tym więcej ofert będzie dla nas dostępnych. Może to również wpłynąć na cenę, która w przypadku dużego popytu lub kupowania „na ostatnią chwilę” zazwyczaj rośnie.

Czy istnieje możliwość wynajmu autobusu bez kierowcy?

W przypadku niektórych firm istnieje możliwość wynajmu autobusu bez kierowcy, ale zasadniczo nie jest to rekomendowane. Pamiętaj, że tego typu rozwiązanie może zostać źle odebrane przez ubezpieczyciela. Zachęcamy więc do wypożyczenia autobusu z kierowcą – pozwoli Ci to uniknąć zmartwieć podczas podróży.

Czy wynajmowane autobusy są wyposażone w pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera?

Każdy pojazd jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera – dotyczy to dużych autokarów i małych minibusów. Pamiętaj, że zapinanie pasów jest prawnie nakazane, a złamanie przepisów może poskutkować otrzymaniem mandatu. O tym obowiązku powinien jeszcze przed rozpoczęciem podróży przypomnieć kierowca.

Czy wynajmowane autobusy mają foteliki dziecięce?

W przeciwieństwie do samochodów osobowych, w przypadku autobusów nie istnieje obowiązek używania fotelików dla dzieci. Mimo że pojazdy te mają pasy bezpieczeństwa, to nie są one zazwyczaj dostosowane do fotelików. Przed wyjazdem warto skonsultować ten temat z firmą, od której wynajmujemy autobus. Niewykluczone, że konieczne okaże się trzymanie dziecka na rękach podczas podróży.

Czy wynajmowane autobusy są dostosowane do osób na wózkach inwalidzkich?

Większość firm dostosowała swoje pojazdy do osób podróżujących na wózkach inwalidzkich. Znalezienie odpowiedniego autobusu nie powinno więc być trudne. Warto zgłosić tego typu potrzebę w trakcie dokonywania rezerwacji.

Czy mogę podróżować wynajmowanym autobusem z moim zwierzakiem?

Obecne regulacje prawne pozwalają na przewożenie na pokładzie psów przewodników. Firmy, które umożliwiają podróż mniejszym zwierzętom zazwyczaj wymagają, aby zostały one na czas podróży umiejscowione w luku bagażowy w odpowiednim transporterze.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.