✈ Autobusy do Lotnisko Saloniki (SKG)

Znajdź wszystkie połączenia do Lotnisko Saloniki i zobacz najtańsze bilety na przejazdy

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Lotnisko Saloniki - tanie bilety autobusowe z punktu
 • Air Transfer Lines
  00:00
  Lotnisko Saloniki
  Czas jazdy 24h 30m
  00:30
  Saloniki Dworzec Główny
  od145,71 zł
1 Połączenia autobusowe
1 Przystanek autobusowy
1 Przewoźnik autobusowy
145,71 zł Najtańszy przejazd
Czy chcesz pojechać autobusem do Lotnisko Saloniki?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Lotnisko Saloniki oraz pokazujemy czasy wyjazdu i dojazdu, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży oraz najtańsze bilety autokarowe. Znajdziesz również wszystkie informacje o udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź czy autokar ma dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na tej stronie mamy również najtańsze połączenia do Lotnisko Saloniki dla najbliższych dni. Otrzymasz również informacje o przystankach autobusowych w Lotnisko Saloniki, co pozwoli Ci się odnaleźć na miejscu. Co więcej, zobaczysz też najczęściej wyszukiwane połączenia doLotnisko Saloniki.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Lotnisko Saloniki, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lotnisko Saloniki? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasu wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojów. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Lotnisko Saloniki

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Lotnisko Saloniki

Stacje
Lotnisko Saloniki
Lotnisko Saloniki (Grecja)
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.