Autokar z Rzym do Neapol i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Rzym do Neapol i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze na połączeniu autobusowym z Rzym do Neapol. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe szukając tras z Rzym do Neapol. Znajdż wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Rzym do Neapol – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie9,14 zł
Najszybsze połączenie2h 10m
Najwcześniejszy odjazd03:00
Najpóźniejszy odjazd14:00
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans188,3 km
Firmy autobusoweItabus, FlixBus, Express Bus, MarinoBus, INTER SAJ, Autolinee Federico, Fiumicino Express
Czy chcesz pojechać autobusem z Rzym do Neapol albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Rzym a Neapol i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziesz bilety autobusowe takich firm obsługujących tę trasę, jak Itabus, FlixBus albo Express Bus. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Rzym do Neapol na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Rzym i Neapol, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Rzym, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Neapol, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Rzym i Neapol.

Najtańsze połączenie z Rzym do Neapol

Dzisiaj
od 32,03 zł
Jutro
od 55,00 zł
25.10
od 32,03 zł
26.10
od 32,03 zł
27.10
od 36,16 zł
28.10
od 55,00 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Itabus
    14:00
    Rzym
    Czas jazdy 3h 5m
    17:05
    Neapol
    od9,14 zł
  • FlixBus
    14:00
    Rzym - Dworzec Autobusowy Tiburtina
    Czas jazdy 2h 35m
    16:35
    Neapol - Garibaldi / Metropark Centrale
    od22,52 zł
  • FlixBus
    03:00
    Rzym - Dworzec Autobusowy Tiburtina
    Czas jazdy 2h 50m
    05:50
    Neapol - Garibaldi / Metropark Centrale
    od22,52 zł
  • Express Bus
    10:00
    Rzym - Dworzec Autobusowy Tiburtina
    Czas jazdy 2h 40m
    12:40
    Neapol - Santa Maria del Pozzo
    od55,14 zł
  • Express Bus
    10:30
    Rzym - Anagnina
    Czas jazdy 2h 10m
    12:40
    Neapol - Santa Maria del Pozzo
    od55,14 zł
  • MarinoBus
    04:45
    Rzym
    Czas jazdy 2h 55m
    07:40
    Neapol
    od87,31 zł
  • MarinoBus
    03:45
    Rzym
    Czas jazdy 2h 55m
    06:40
    Neapol
    od87,31 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Rzym do Neapol

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Trenitalia
    05:31
    Rzym
    Czas jazdy 2h 41m
    08:12
    Neapol
    od68,93 zł
  • Trenitalia
    06:56
    Rzym
    Czas jazdy 2h 54m
    09:50
    Neapol
    od68,93 zł
  • Italotreno
    21:40
    Rzym - Dworzec Autobusowy Termini
    Czas jazdy 1h 13m
    22:53
    Neapol - Dworzec Główny
    od82,25 zł
  • Italotreno
    10:40
    Rzym - Dworzec Autobusowy Termini
    Czas jazdy 1h 13m
    11:53
    Neapol - Dworzec Główny
    od82,25 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Rzym do Neapol

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    09:10
    Rzym
    Czas jazdy 2h 30m
    11:40
    Neapol
    od41,36 zł
  • BlaBlaCar
    12:40
    Rzym
    Czas jazdy 2h 20m
    15:00
    Neapol
    od41,36 zł
  • BlaBlaCar
    12:00
    Rzym
    Czas jazdy 2h 30m
    14:30
    Neapol
    od45,95 zł

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Rzym do Neapol, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Rzym do Neapol, ale obecnie nie kursują
  • INTER SAJ
    17:02
    Rzym
    Czas jazdy 2h 37m
    19:39
    Neapol
    od101,09 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-10-15
  • Autolinee Federico
    15:00
    Rzym - Dworzec Autobusowy Tiburtina
    Czas jazdy 3h 50m
    18:50
    Neapol - Dworzec Główny
    od110,28 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-04-02
  • Fiumicino Express
    11:05
    Rzym
    Czas jazdy 2h 32m
    13:37
    Neapol
    od137,81 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-19

Autobus z Rzym do Neapol: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb?
Domyślnie ustawiliśmy Rzym jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Neapol jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz odbyć podróż w przeciwnym kierunku, czyli z Neapol do Rzym wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjzadu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Neapol do Rzym.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Kiedy otrzymasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostępne połączenia autobusowe z Rzym do Neapol i rozważyć wiele czynników przed zarezerowaniem podróży. Najtańszy bilet autokarowy oferuje Itabus za 9,14 zł, natomiast najszybszy przejazd trwa 2h 10m. Niezależnie czy wolisz najtańszy bilet czy najszybszą podróż lub autobus z największą liczbą udogodnień, nasza wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertą dla Twojej podróży!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Rzym - Neapol, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Rzym do Neapol!

Przystanki w Rzym i Neapol

Stacje
Neapel - Molo Immacolatella Vecchia
Terminal traghetti , 80133  Neapol  (Włochy)
Neapol - Afragola
Via Arena , 80021  Neapol  (Włochy)
Neapol - Campi Flegrei
Piazza Giorgio Ascarelli 99, 80125  Neapol  (Włochy)
Neapol - Casalnuovo Di Naples
80013 Casalnuovo di Napoli, Metropolitan City of Naples, Italy , Neapol  (Włochy)
Neapol - Cavour
80137  Neapol  (Włochy)
Neapol - Dworzec Główny
Piazza Giuseppe Garibaldi , 80143  Neapol  (Włochy)
Neapol - Ferry Terminal Beverello
Neapol  (Włochy)
Neapol - Ferry Terminal Mergellina
Neapol  (Włochy)
Neapol - Garibaldi / Metropark Centrale
Corso Arnaldo Lucci , 80142  Neapol  (Włochy)
Neapol - Gianturco
80142 Naples, Metropolitan City of Naples, Italy , Neapol  (Włochy)
Neapol - Marechiaro
Neapol  (Włochy)
Neapol - Marina Molo Luise
Neapol  (Włochy)
Neapol - Mergellina
Corso Vittorio Emanuele, 4, 80122 Napoli NA, Italy , Neapol  (Włochy)
Neapol - Molo Angiono
Neapol  (Włochy)
Neapol - Montesanto
80135 Naples, Metropolitan City of Naples, Italy , Neapol  (Włochy)
Neapol - Piazza Amedeo
Piazza Amedeo, 80121 Napoli NA, Italy , Neapol  (Włochy)
Neapol - Piazza Immacolatella
Neapol  (Włochy)
Neapol - Piazza Leopardi
80124 Naples, Metropolitan City of Naples, Italy , Neapol  (Włochy)
Neapol - Piazza Mercato
Piazza Mercato 288, 80133  Neapol  (Włochy)
Neapol - Port
Neapol  (Włochy)
Neapol - San Giovanni Barra
80146 Naples, Metropolitan City of Naples, Italy , Neapol  (Włochy)
Neapol - Santa Maria del Pozzo
Via Pomigliano 40, 80049  Neapol  (Włochy)
Neapol - Via Benedetto Brin
Via Benedetto Brin 28, 80142  Neapol  (Włochy)

Autobus Rzym Neapol: Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasach autobusowych

Ile kosztuje bilet autobusowy na trasie z Rzym do Neapol?

To zależy od wielu czynników, takich jak dzień czy czas podróży. Najtańszy przejazd na tej trasie kosztuje 9,14 zł i trwa 3h 5m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując połączenia autobusowe z Rzym do Neapol?

Liczba firm autokarowych oferujących to połączenie wynosi: 7. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 9,14 zł do 137,81 zł. A zatem radzimy rezerwować podróż jak naszybciej, żebyś miał możliwość skorzystania z najtańszego biletu autobusowego do Neapol.

Ile średnio dziennie jest dostępnych połączeń autobusowych z Rzym do Neapol?

Dzienna liczba połączeń autobusowych na trasie z Rzym do Neapol wynosi: 1. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć i porównać rozkłady jazdy autokarów niezbędne dla Twojej podróży.

Jak długo trwa przejazd autobusem z Rzym do Neapol?

Najszybsza podróż autokarem z Rzym do Neapol trwa 2h 10m i jest oferowana przez Express Bus. Najtańsze bilety autobusowe na tej trasie kosztują 55,14 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Czy jest bezpośrednie połączenie autokarowe z Rzym do Neapol?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia autobusowego z Rzym do Neapol, aktualnie liczba tras porównywanych przez CheckMyBus wynosi: 0. Przejazd oferuje

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Rzym do Neapol?

Pierwszy autobus z Rzym do Neapol odjeżdża o 03:00. Pamiętaj, że godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Po prostu użyj naszej wyszukiwarki, aby znaleźć dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Rzym do Neapol?

Ostatni autobus z Rzym do Neapol odjeżdża o 14:00. Zwróć uwagę, że godziny odjazdów w weekedny i święta mogą być inne. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Która firma autokarowa oferuje połączenia na trasie z Rzym do Neapol?

Podróżując z Rzym do Neapol możesz skorzystać z Itabus, FlixBus i Express Bus. Dzięki naszej wyszukiwarce porównasz wszystkie dostepne oferty dla wielu firm autobusowych. Znajdź połączenie, które najbardziej Ci pasuje!

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Rzym do Neapol?

Firmy autokarowe mają różne zasady dotyczące rzeczy, które możesz zabrać w podróż. Zazwyczaj na trasie z Rzym do Neapol możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdź połączenie autobusowe, które najlepiej odpowiada potrzebom Twojej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Rzym do Neapol?

Rodzaje wyposażenia w autobusach zależą od wybranych firm autokarowych. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, co umożliwia pozostanie w kontakcie z przyjaciółmi i przekazanie im informacji o Twojej lokalizacji w trakcie podróży. Klimatyzacja dostępna w autobusach powoduje, że podróżowanie jest bardziej komfortowe. Użyj naszej wyszukiwarki w celu otrzymania dokładnej informacji o wyposażeniu autobusu obsługującego trasę z Rzym do Neapol w dniu Twojej podróży.

Porównaj Rzym i Neapol

Rzym
2,32 miliona ludności
Neapol
0,96 miliona ludności
27,34 zł
19,94 zł
Rzym
Neapol
Przejazd taksówką w lokalizacji: Rzym jest 28% droższy niż w lokalizacji: Neapol.
6,89 zł
4,60 zł
Rzym
Neapol
Przejazd autobusem w lokalizacji: Rzym jest 34% droższy niż w lokalizacji: Neapol.
19,53 zł
18,38 zł
Rzym
Neapol
Duży kufel piwa w lokalizacji: Rzym jest 6% droższy niż w lokalizacji: Neapol.
2,74 zł
1,75 zł
Rzym
Neapol
1 litr wody w lokalizacji: Rzym jest 37% droższy niż w lokalizacji: Neapol.
62,03 zł
49,78 zł
Rzym
Neapol
Pełny posiłek w lokalizacji: Rzym jest 20% droższy niż w lokalizacji: Neapol.

Kontynuuj swoją podróż do Rzym i Neapol

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.