✈ Autobusy do lotniska Lotnisko Rzym Fiumicino (FCO)

Znajdź wszystkie połączenia do lotniska Lotnisko Rzym Fiumicino i zobacz najtańsze bilety na przejazdy
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Wszystko o autobusach do Lotnisko Rzym Fiumicinou

Szukasz taniego autobusu do Lotnisko Rzym Fiumicinou? Porównaj wszystkich 17 przewoźników autobusowych do Lotnisko Rzym Fiumicinou i dowiedz się o godzinach odjazdu i przyjazdu, wszystkich dworcach autobusowych w Lotnisko Rzym Fiumicinoie, czasach podróży i oczywiście najlepszych cenach dla 1302 autobusów dziennie do Lotnisko Rzym Fiumicinou.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-rzym-fiumicino-lotnisko", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Czas lokalny
Kraj Włochy
Waluta Euro
Autobusowe 1302
Przystanki autobusowe 1
Najtańszy przejazd 21 zł
Najpopularniejsze Przewoźnicy
TerravisionFiumicino ExpressAutoservizi SalemiSit Bus Shuttle
Inne firmy to Autolinee Federico, Autolinee Liscio, Autolinee Sulga, Clikbus, Express Bus, Ferrovie del Gargano i 7 innych.

Lotnisko Rzym Fiumicino - tanie bilety autobusowe do punktu

  • FlixBus
    1h 0m
    10:15
    Rzym
    Tiburtina Dworzec Autobusowy
    11:15
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    FlixBus
    Ekonomiczna
    21 zł
  • Sit Bus Shuttle
    0h 30m
    03:30
    Rzym
    04:00
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Sit Bus Shuttle
    Ekonomiczna
    24 zł
  • Tambus
    0h 40m
    22:30
    Rzym
    23:10
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Tambus
    Ekonomiczna
    24 zł
  • Terravision
    0h 45m
    04:00
    Rzym
    Dworzec Autobusowy Termini
    04:45
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Terravision
    Ekonomiczna
    26 zł
  • Rome Airport Bus
    0h 50m
    04:25
    Rzym
    Dworzec Autobusowy Termini
    05:15
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Rome Airport Bus
    Ekonomiczna
    29 zł
  • Express Bus
    0h 35m
    07:40
    Rzym
    08:15
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Express Bus
    Ekonomiczna
    39 zł
  • Roma Linee
    1h 0m
    09:30
    Rzym
    10:30
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Roma Linee
    Ekonomiczna
    43 zł
  • INTER SAJ
    2h 32m
    14:30
    Perugia
    17:02
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    INTER SAJ
    Ekonomiczna
    47 zł
  • Autolinee Federico
    3h 15m
    19:15
    Perugia
    22:30
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Autolinee Federico
    Ekonomiczna
    47 zł
  • Gaspari Bus
    2h 15m
    04:45
    L'Aquila
    Hotel Amiternum
    07:00
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Gaspari Bus
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Clikbus
    3h 20m
    05:15
    Chieti
    Scalo
    08:35
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Clikbus
    Ekonomiczna
    77 zł
  • Autolinee Liscio
    2h 40m
    14:20
    Perugia
    17:00
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Autolinee Liscio
    Ekonomiczna
    77 zł
  • Autolinee Sulga
    3h 15m
    08:15
    Deruta
    Przystanek autobusowy
    11:30
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Autolinee Sulga
    Ekonomiczna
    79 zł
  • Trenitalia
    4h 48m
    12:15
    Campobasso
    Dworzec Główny
    17:03
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    113 zł
  • Ferrovie del Gargano
    5h 34m
    07:05
    Termoli
    Dworzec Autobusowy
    12:39
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Ferrovie del Gargano
    Ekonomiczna
    123 zł
  • Fiumicino Express
    2h 37m
    02:15
    Caserta
    04:52
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Fiumicino Express
    Ekonomiczna
    128 zł
  • Autoservizi Salemi
    3h 5m
    02:55
    Battipaglia
    06:00
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Autoservizi Salemi
    Ekonomiczna
    128 zł

Lotnisko Rzym Fiumicino - tanie bilety kolejowe do punktu

  • Trenitalia
    3h 48m
    09:15
    Neapol
    Campi Flegrei Dworzec Kolejowy
    13:03
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    od 58 zł
  • Trenitalia
    6h 4m
    06:14
    Cupra Marittima
    Dworzec Główny
    12:18
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    od 81 zł
  • Trenitalia
    6h 10m
    06:08
    Pedaso
    Dworzec Główny
    12:18
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    od 85 zł
  • Trenitalia
    6h 17m
    06:01
    Porto San Giorgio
    Dworzec Główny
    12:18
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    od 88 zł

Tanie przejazdy do Lotnisko Rzym Fiumicino

  • Airport Shuttle Express
    0h 45m
    07:00
    Rzym
    Repubblica
    07:45
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Airport Shuttle Express
    Ekonomiczna Premium
    od 79 zł
  • Rome Habi Cabs
    0h 40m
    07:30
    Rzym
    Repubblica
    08:10
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Rome Habi Cabs
    Ekonomiczna Premium
    od 85 zł
  • Civitavecchia Shuttle Express
    1h 0m
    07:00
    Civitavecchia
    Port Przystanek Autobusowy
    08:00
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Civitavecchia Shuttle Express
    Ekonomiczna Premium
    od 210 zł
  • Decus
    0h 30m
    08:30
    Rzym
    Repubblica
    09:00
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Lotnisko Rzym Fiumicino
    Decus
    Ekonomiczna Premium
    od 440 zł
Na tej stronie mamy również najtańsze połączenia do lotniska Lotnisko Rzym Fiumicino dla najbliższych dni. Otrzymasz również informacje o przystankach autobusowych na lotnisku Lotnisko Rzym Fiumicino, co pozwoli Ci się odnaleźć na miejscu. Co więcej, zobaczysz też najczęściej wyszukiwane połączenia do lotinska Lotnisko Rzym Fiumicino.

Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do lotniska Lotnisko Rzym Fiumicino, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.

Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie.

Wiesz już kiedy będziesz wracać z lotniska Lotnisko Rzym Fiumicino? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania. Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasu wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojów. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.

Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z lotniska Lotnisko Rzym Fiumicino.

Wszystkie przystanki międzymiastowe na lotnisku Lotnisko Rzym Fiumicino

Najczęściej zadawane pytania dotyczące trasy autobusu do Lotnisko Rzym Fiumicino

Kiedy odjeżdża autobus do Lotnisko Rzym Fiumicino?

Godzina przyjazdu autobusu do Lotnisko Rzym Fiumicino zależy od miasta, z którego wyjeżdżasz. Dlatego wpisz swoje miejsce docelowe w naszej wyszukiwarce, aby znaleźć dokładne godziny dla planowanej daty podróży.

Czy istnieje bezpośredni autobus do Lotnisko Rzym Fiumicino?

To, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Lotnisko Rzym Fiumicino, zależy od miasta, z którego podróżujesz. Dlatego wystarczy wpisać w naszej wyszukiwarce miejsce docelowe, aby dowiedzieć się, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Lotnisko Rzym Fiumicino. W tym kontekście należy pamiętać, że w zależności od daty podróży może być mniej bezpośrednich połączeń.

Co mogę zabrać ze sobą na podróż autobusem do Lotnisko Rzym Fiumicino?

W zależności od tego, z jakim przewoźnikiem podróżujesz do Lotnisko Rzym Fiumicino, to, co możesz zabrać ze sobą, może się różnić. Aby dowiedzieć się, czy możesz zabrać ze sobą np. rower, deskę snowboardową lub narty, po prostu skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź autobus, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w planowanym terminie podróży.

Jakie wyposażenie posiada autobus do Lotnisko Rzym Fiumicino?

Wyposażenie na pokładzie różni się w zależności od przewoźnika. Większość autobusów do Lotnisko Rzym Fiumicino posiada klimatyzację, gniazdka elektryczne i WiFi (najczęściej bezpłatnie). Ponadto niektórzy przewoźnicy oferują przekąski i napoje (najczęściej za opłatą). Najlepiej jest skorzystać z naszej funkcji wyszukiwania, aby uzyskać dokładne informacje o wyposażeniu autobusu do Lotnisko Rzym Fiumicino w planowanym terminie podróży.

Odkryj inne kierunki

Najpopularniejsze trasy autobusowe z Lotnisko Rzym Fiumicino

Oto przegląd najczęściej wybieranych połączeń z Lotnisko Rzym Fiumicino. Wystarczy kliknąć na wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!

Transfery lotniskowe z Lotnisko Rzym Fiumicino

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.