Autokary do Prato

Sprawdź wszystkie połączenia do Prato i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie najtańsze bilety autobusowe do Prato znajdujesz najczęściej?
 • FlixBus
  17:45
  La Spezia - Via Carducci
  Czas jazdy 2h 25m
  20:10
  Prato - Piazzale Del Museo
  od22,93 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-09-11
739 Autobusowe
3 Przystanki autobusowe
8 Przewoźnicy
9,14 zł Najtańszy przejazd
Prato w skrócie
Włochy
181 820
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Prato?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Prato oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Prato dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Prato – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Prato.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Prato, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Prato? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Prato.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Prato

Stacje
Prato - Dworzec Glowny
Piazza della Stazione 13, 59100 Prato (Włochy)
Prato - Piazza Stazione Centrale
Prato (Włochy)
Prato - Piazzale Del Museo
Via Enrico Berlinguer , 59100 Prato (Włochy)

Miasta w pobliżu Prato: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Prato znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Bolonia, Florencja albo Livorno, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Prato z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Lucca, Piza, Arezzo i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Pisa, Lotnisko Florencja, Lotnisko Bologna. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.