Autokary do Novo Mesto

Sprawdź wszystkie połączenia do Novo Mesto i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Novo Mesto - tanie bilety autobusowe do punktu
 • Eurolines Germany
  19:30
  Autobuska stanica Lukavac Grad
  Czas jazdy 7h 10m
  02:40
  Novo Mesto - Bus station
  od114,88 zł
Jakie najtańsze bilety autobusowe do Novo Mesto znajdujesz najczęściej?
 • FlixBus
  19:00
  Gračanica - Dworzec Autobusowy
  Czas jazdy 7h 14m
  02:14
  Novo Mesto - Bus station
  od119,47 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-07-25
42 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
5 Przewoźnicy
21,93 zł Najtańszy przejazd
Novo Mesto w skrócie
Słowenia
23 341
Czy chcesz pojechać autobusem do Novo Mesto?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Novo Mesto oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Novo Mesto dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Novo Mesto – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Novo Mesto.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Novo Mesto, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Novo Mesto? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Novo Mesto.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Novo Mesto

Stacje
Novo Mesto - Bus station
8000 Novo Mesto (Słowenia)

Miasta w pobliżu Novo Mesto: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Novo Mesto znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Zagrzeb, Lublana albo Rijeka, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Novo Mesto z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Sesvete, Karlovac, Samobor i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.