✈ Autobus Lotnisko Neapol (NAP) - Salerno

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno od różnych operatorów autobusowych, takich jak Autolinee Miccolis, MarinoBus albo SITA Sud na następne dni.
dzisiaj
od 24 zł
jutro
od 28 zł
niedziela
od 29 zł
poniedziałek
od 23 zł
wtorek
od 23 zł
środa
od 23 zł
czwartek
od 23 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • SITA Sud
    1h 10m
    08:45
    Lotnisko Neapol
    09:55
    Salerno
    SITA Sud
    Ekonomiczna
    24 zł
  • Autolinee Miccolis
    0h 50m
    17:00
    Lotnisko Neapol
    17:50
    Salerno
    Autolinee Miccolis
    Ekonomiczna
    28 zł
  • Sita Salerno (Marozzi)
    1h 10m
    08:45
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol - Capodichino
    09:55
    Salerno
    Cavaliero
    Sita Salerno (Marozzi)
    Ekonomiczna
    29 zł
  • FlixBus
    1h 30m
    16:45
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol
    18:15
    Salerno
    Concordia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • MarinoBus
    1h 45m
    15:35
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol - Capodichino
    17:20
    Salerno
    Piazza Montpellier
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    36 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Autolinee Miccolis
    0h 55m
    06:15
    Lotnisko Neapol
    07:10
    Salerno
    Autolinee Miccolis
    Ekonomiczna
    28 zł
  • Autolinee Miccolis
    0h 55m
    14:45
    Lotnisko Neapol
    15:40
    Salerno
    Autolinee Miccolis
    Ekonomiczna
    28 zł
  • FlixBus
    1h 30m
    16:45
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol
    18:15
    Salerno
    Concordia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • MarinoBus
    1h 45m
    15:35
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol - Capodichino
    17:20
    Salerno
    Piazza Montpellier
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    36 zł
  • MarinoBus
    1h 45m
    15:35
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol - Capodichino
    17:20
    Salerno
    Piazza Montpellier
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    38 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Autolinee Miccolis
    0h 55m
    14:45
    Lotnisko Neapol
    15:40
    Salerno
    Autolinee Miccolis
    Ekonomiczna
    29 zł
  • Autolinee Miccolis
    0h 55m
    06:15
    Lotnisko Neapol
    07:10
    Salerno
    Autolinee Miccolis
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 30m
    16:45
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol
    18:15
    Salerno
    Concordia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    34 zł
  • MarinoBus
    1h 45m
    15:35
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol - Capodichino
    17:20
    Salerno
    Piazza Montpellier
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    41 zł
  • MarinoBus
    1h 45m
    15:35
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol - Capodichino
    17:20
    Salerno
    Piazza Montpellier
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    42 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • SITA Sud
    1h 10m
    08:45
    Lotnisko Neapol
    09:55
    Salerno
    SITA Sud
    Ekonomiczna
    23 zł
  • Autolinee Miccolis
    0h 55m
    06:15
    Lotnisko Neapol
    07:10
    Salerno
    Autolinee Miccolis
    Ekonomiczna
    28 zł
  • Sita Salerno (Marozzi)
    1h 10m
    08:45
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol - Capodichino
    09:55
    Salerno
    Cavaliero
    Sita Salerno (Marozzi)
    Ekonomiczna
    29 zł
  • FlixBus
    1h 30m
    16:45
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol
    18:15
    Salerno
    Concordia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • MarinoBus
    1h 45m
    15:35
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol - Capodichino
    17:20
    Salerno
    Piazza Montpellier
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    36 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • SITA Sud
    1h 10m
    08:45
    Lotnisko Neapol
    09:55
    Salerno
    SITA Sud
    Ekonomiczna
    23 zł
  • SITA Sud
    1h 20m
    16:00
    Lotnisko Neapol
    17:20
    Salerno
    SITA Sud
    Ekonomiczna
    23 zł
  • Sita Salerno (Marozzi)
    1h 10m
    08:45
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol - Capodichino
    09:55
    Salerno
    Cavaliero
    Sita Salerno (Marozzi)
    Ekonomiczna
    26 zł
  • Sita Salerno (Marozzi)
    1h 20m
    16:00
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol - Capodichino
    17:20
    Salerno
    Cavaliero
    Sita Salerno (Marozzi)
    Ekonomiczna
    26 zł
  • Autolinee Miccolis
    0h 55m
    06:15
    Lotnisko Neapol
    07:10
    Salerno
    Autolinee Miccolis
    Ekonomiczna
    28 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • SITA Sud
    1h 10m
    08:45
    Lotnisko Neapol
    09:55
    Salerno
    SITA Sud
    Ekonomiczna
    23 zł
  • SITA Sud
    1h 20m
    16:00
    Lotnisko Neapol
    17:20
    Salerno
    SITA Sud
    Ekonomiczna
    23 zł
  • Autolinee Miccolis
    0h 55m
    06:15
    Lotnisko Neapol
    07:10
    Salerno
    Autolinee Miccolis
    Ekonomiczna
    28 zł
  • Autolinee Miccolis
    0h 55m
    14:45
    Lotnisko Neapol
    15:40
    Salerno
    Autolinee Miccolis
    Ekonomiczna
    28 zł
  • MarinoBus
    1h 45m
    15:35
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol - Capodichino
    17:20
    Salerno
    Piazza Montpellier
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    36 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • SITA Sud
    1h 10m
    08:45
    Lotnisko Neapol
    09:55
    Salerno
    SITA Sud
    Ekonomiczna
    23 zł
  • Sita Salerno (Marozzi)
    1h 10m
    08:45
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol - Capodichino
    09:55
    Salerno
    Cavaliero
    Sita Salerno (Marozzi)
    Ekonomiczna
    26 zł
  • FlixBus
    1h 30m
    16:45
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol
    18:15
    Salerno
    Concordia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    26 zł
  • Autolinee Miccolis
    0h 55m
    06:15
    Lotnisko Neapol
    07:10
    Salerno
    Autolinee Miccolis
    Ekonomiczna
    28 zł
  • MarinoBus
    1h 45m
    15:35
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol - Capodichino
    17:20
    Salerno
    Piazza Montpellier
    MarinoBus
    Ekonomiczna
    36 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Lotnisko Neapol i lotniskiem Salerno

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Lotnisko Neapol i lotniskiem Salerno w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 10 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Lotnisko Neapol na lotnisko Salerno. Natomiast ma sobota najmniej połączeń, z zaledwie 5 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Lotnisko Neapol i lotniskiem Salerno.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 38 autobusami wahadłowymi z miasta Lotnisko Neapol na lotnisko Salerno, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastem Lotnisko Neapol i lotniskiem Salerno, z ofertami 16.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Lotnisko Neapol (NAP) do miasta Salerno

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Autolinee Miccolis, MarinoBus i SITA Sud, którzy podróżują 7 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Lotnisko Neapol miasta Salerno już od 23 zł!

Najtańsze połączenie 23 zł
Najszybsze połączenie 0h 50m
Najwcześniejszy odjazd 06:15
Najpóźniejszy odjazd 16:45
Codzienne połączenia 7 Ø
Dystans 46,3 km
Firmy autobusowe Autolinee Miccolis, MarinoBus, SITA Sud, Sita Salerno (Marozzi) i FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno

Każdego dnia, 7 autobusy wahadłowe z 5 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
36 zł
sobota 25.05
30 zł
niedziela 26.05
42 zł
poniedziałek 27.05
30 zł
wtorek 28.05
38 zł
środa 29.05
38 zł
czwartek 30.05
26 zł
piątek 31.05
24 zł
sobota 01.06
26 zł
niedziela 02.06
30 zł
poniedziałek 03.06
23 zł
wtorek 04.06
32 zł
środa 05.06
23 zł
czwartek 06.06
33 zł
piątek 07.06
32 zł
sobota 08.06
32 zł
niedziela 09.06
36 zł
poniedziałek 10.06
23 zł
wtorek 11.06
37 zł
środa 12.06
24 zł
czwartek 13.06
36 zł
piątek 14.06
30 zł
sobota 15.06
30 zł
niedziela 16.06

Najtańszy czas podróży z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 23 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno. Zamiast tego niedziela jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 29 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno jest rano, z 23 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 23 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Lotnisko Neapol a miastem Salerno.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Lotnisko Neapol i w mieście Salerno.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Lotnisko Neapol i w mieściena Salerno.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 23 zł i trwa 1h 10m do osiagnięcia celu do miasta Salerno. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 5. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 23 zł do 42 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Salerno.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno wynosi: 7. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno oferuje Autolinee Miccolis a podróż trwa 0h 50m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 28 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Salerno odjeżdża z lotniska Lotnisko Neapol o 06:15. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno wyrusza o 16:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno, pasażerowie mogą wybrać Autolinee Miccolis, MarinoBus i SITA Sud. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Lotnisko Neapol i miastem Salerno?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Lotnisko Neapol i miastem Salerno używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Autolinee Miccolis, MarinoBus i SITA Sud.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Lotnisko Neapol - Salerno

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z lotniska Lotnisko Neapol do miasta Salerno

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Lotnisko Neapol do miasta Salerno na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Lotnisko Neapol do miasta Salerno

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Lotnisko Neapol do miasta Salerno na następne dni.
  • Trenitalia
    1h 26m
    07:45
    Lotnisko Neapol
    09:11
    Salerno
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    od 21 zł

Tani carpooling z miasta Lotnisko Neapol do miasta Salerno

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Lotnisko Neapol do miasta Salerno na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    0h 40m
    17:10
    Lotnisko Neapol
    17:50
    Salerno
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 21 zł
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    13:00
    Lotnisko Neapol
    14:20
    Salerno
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • Salerno Incoming
    0h 50m
    08:30
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol - Capodichino
    09:20
    Salerno
    Cavaliero
    Salerno Incoming
    Ekonomiczna Premium
    od 1 063 zł
  • Salerno Incoming
    0h 50m
    02:30
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol - Capodichino
    03:20
    Salerno
    Cavaliero
    Salerno Incoming
    Ekonomiczna Premium
    od 1 275 zł
  • BlaBlaCar
    0h 40m
    17:10
    Lotnisko Neapol
    17:50
    Salerno
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 21 zł
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    13:00
    Lotnisko Neapol
    14:20
    Salerno
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • Salerno Incoming
    0h 50m
    08:30
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol - Capodichino
    09:20
    Salerno
    Cavaliero
    Salerno Incoming
    Ekonomiczna Premium
    od 1 063 zł
  • Salerno Incoming
    0h 50m
    02:30
    Lotnisko Neapol
    Lotnisko Neapol - Capodichino
    03:20
    Salerno
    Cavaliero
    Salerno Incoming
    Ekonomiczna Premium
    od 1 275 zł

Więcej tras autobusowych z lotniska Lotnisko Neapol i miasta Salerno.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Lotnisko Neapol oraz z miasta Salerno. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.