Autokary do Melville, NY

Sprawdź wszystkie połączenia do Melville, NY i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Melville, NY - tanie bilety autobusowe do punktu
 • Greyhound US
  11:35
  Effingham, IL
  Czas jazdy 7h 0m
  18:35
  Melville, NY
  od396,35 zł
10 Autobusowe
2 Przystanki autobusowe
2 Przewoźnicy
396,35 zł Najtańszy przejazd
Melville, NY w skrócie
USA
18 985
Dolar USA
Czy chcesz pojechać autobusem do Melville, NY?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Melville, NY oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Melville, NY dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Melville, NY – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Melville, NY.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Melville, NY, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Melville, NY? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Melville, NY.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Melville, NY

Stacje
N Service Rd 395, 11747 Melville, NY (USA)
N Service Rd 395, 11747 Melville, NY (USA)

Informacja podróżna: odwiedź Melville, NY

Transport publiczny
Melville, NY - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę10,28 zł
Bilet miesięczny435,61 zł
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans14,58 zł
Taxi średni dystans25,04 zł
Taxi długi dystans61,65 zł
Paliwo2,33 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek48,61 zł
Menu trzydaniowe112,18 zł
Małe cappuccino12,34 zł
Duże piwo beczkowe18,70 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański14,56 zł
Dania mięsne21,17 zł
Butelka wody6,17 zł
Butelka wina (średnia półka)41,13 zł

Miasta w pobliżu Melville, NY: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Melville, NY znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak New York, Newark albo Bridgeport, CT, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Melville, NY z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Stamford, CT, Secaucus, NJ, Glen Ridge, NJ i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.