Autokar z Meksyk do Guanajuato i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Meksyk do Guanajuato i z powrotem

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze na połączeniu autobusowym z Meksyk do Guanajuato. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe szukając tras z Meksyk do Guanajuato. Znajdż wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Meksyk do Guanajuato – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie 124,92 zł
Najszybsze połączenie 4h 45m
Najwcześniejszy odjazd 10:30
Najpóźniejszy odjazd 10:30
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 283,3 km
Firmy autobusowe Primera Plus, ADO
Czy chcesz pojechać autobusem z Meksyk do Guanajuato albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Meksyk a Guanajuato i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziesz bilety autobusowe takich firm obsługujących tę trasę, jak Primera Plus albo ADO. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Meksyk do Guanajuato na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Meksyk i Guanajuato, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Meksyk, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Guanajuato, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Meksyk i Guanajuato.

Najtańsze połączenie z Meksyk do Guanajuato

Dzisiaj
od 124,92 zł
Jutro
od 124,92 zł
18.01
od 124,92 zł
19.01
od 124,92 zł
20.01
od 124,92 zł
21.01
od 124,92 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

 • Primera Plus
  10:30
  Meksyk, DF - Central del Norte
  Czas jazdy 4h 45m
  15:15
  Guanajuato, GT
  od 124,92 zł

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Meksyk do Guanajuato, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Meksyk do Guanajuato, ale obecnie nie kursują
 • ADO
  16:30
  Meksyk
  Czas jazdy 20h 55m
  13:25
  Guanajuato
  od 306,15 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-03-30

Autobus z Meksyk do Guanajuato: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb?
Domyślnie ustawiliśmy Meksyk jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Guanajuato jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz odbyć podróż w przeciwnym kierunku, czyli z Guanajuato do Meksyk wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjzadu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Guanajuato do Meksyk.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Kiedy otrzymasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostępne połączenia autobusowe z Meksyk do Guanajuato i rozważyć wiele czynników przed zarezerowaniem podróży. Najtańszy bilet autokarowy oferuje Primera Plus za 122,38 zł, natomiast najszybszy przejazd trwa 4h 45m. Niezależnie czy wolisz najtańszy bilet czy najszybszą podróż lub autobus z największą liczbą udogodnień, nasza wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertą dla Twojej podróży!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Meksyk - Guanajuato, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Meksyk do Guanajuato!

Przystanki w Meksyk i Guanajuato

Stacje
Guanajuato, GT
Silao 450, 36251 Guanajuato (Meksyk)

Autobus Meksyk Guanajuato: Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasach autobusowych

Ile kosztuje bilet autobusowy na trasie z Meksyk do Guanajuato?

To zależy od wielu czynników, takich jak dzień czy czas podróży. Najtańszy przejazd na tej trasie kosztuje 124,92 zł i trwa 4h 45m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując połączenia autobusowe z Meksyk do Guanajuato?

Liczba firm autokarowych oferujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 122,38 zł do 313,58 zł. A zatem radzimy rezerwować podróż jak naszybciej, żebyś miał możliwość skorzystania z najtańszego biletu autobusowego do Guanajuato.

Ile średnio dziennie jest dostępnych połączeń autobusowych z Meksyk do Guanajuato?

Dzienna liczba połączeń autobusowych na trasie z Meksyk do Guanajuato wynosi: 1. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć i porównać rozkłady jazdy autokarów niezbędne dla Twojej podróży.

Jak długo trwa przejazd autobusem z Meksyk do Guanajuato?

Najszybsza podróż autokarem z Meksyk do Guanajuato trwa 4h 45m i jest oferowana przez Primera Plus. Najtańsze bilety autobusowe na tej trasie kosztują 124,92 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Czy jest bezpośrednie połączenie autokarowe z Meksyk do Guanajuato?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia autobusowego z Meksyk do Guanajuato, aktualnie liczba tras porównywanych przez CheckMyBus wynosi: 6. Przejazd oferuje Primera Plus

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Meksyk do Guanajuato?

Pierwszy autobus z Meksyk do Guanajuato odjeżdża o 10:30. Pamiętaj, że godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Po prostu użyj naszej wyszukiwarki, aby znaleźć dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Meksyk do Guanajuato?

Ostatni autobus z Meksyk do Guanajuato odjeżdża o 10:30. Zwróć uwagę, że godziny odjazdów w weekedny i święta mogą być inne. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Która firma autokarowa oferuje połączenia na trasie z Meksyk do Guanajuato?

Podróżując z Meksyk do Guanajuato możesz skorzystać z Primera Plus i ADO. Dzięki naszej wyszukiwarce porównasz wszystkie dostepne oferty dla wielu firm autobusowych. Znajdź połączenie, które najbardziej Ci pasuje!

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Meksyk do Guanajuato?

Firmy autokarowe mają różne zasady dotyczące rzeczy, które możesz zabrać w podróż. Zazwyczaj na trasie z Meksyk do Guanajuato możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdź połączenie autobusowe, które najlepiej odpowiada potrzebom Twojej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Meksyk do Guanajuato?

Rodzaje wyposażenia w autobusach zależą od wybranych firm autokarowych. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, co umożliwia pozostanie w kontakcie z przyjaciółmi i przekazanie im informacji o Twojej lokalizacji w trakcie podróży. Klimatyzacja dostępna w autobusach powoduje, że podróżowanie jest bardziej komfortowe. Użyj naszej wyszukiwarki w celu otrzymania dokładnej informacji o wyposażeniu autobusu obsługującego trasę z Meksyk do Guanajuato w dniu Twojej podróży.

Porównaj Meksyk i Guanajuato

3,07 zł
11,09 zł
Meksyk
Guanajuato
Przejazd taksówką w lokalizacji: Meksyk jest 73% tańszy niż w lokalizacji: Guanajuato.
0,98 zł
1,17 zł
Meksyk
Guanajuato
Przejazd autobusem w lokalizacji: Meksyk jest 17% tańszy niż w lokalizacji: Guanajuato.
5,08 zł
4,89 zł
Meksyk
Guanajuato
Duży kufel piwa w lokalizacji: Meksyk jest 4% droższy niż w lokalizacji: Guanajuato.
2,72 zł
2,44 zł
Meksyk
Guanajuato
1 litr wody w lokalizacji: Meksyk jest 11% droższy niż w lokalizacji: Guanajuato.
19,83 zł
14,73 zł
Meksyk
Guanajuato
Pełny posiłek w lokalizacji: Meksyk jest 26% droższy niż w lokalizacji: Guanajuato.

Kontynuuj swoją podróż do Meksyk i Guanajuato

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.