Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

✈ Autobus Lotnisko Luton (LTN) - Wakefield

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield od różnych operatorów autobusowych, takich jak National Express na następne dni.
dzisiaj
od 150 zł
jutro
piątek
od 155 zł
sobota
od 155 zł
niedziela
od 156 zł
poniedziałek
od 156 zł
wtorek

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    5h 10m
    08:30
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    13:40
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    150 zł
  • National Express
    5h 10m
    13:25
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    18:35
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    155 zł
  • National Express
    7h 15m
    17:35
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    00:50
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    193 zł
  • National Express
    7h 55m
    21:25
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:20
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    201 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    5h 10m
    08:30
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    13:40
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    155 zł
  • National Express
    5h 40m
    13:25
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    19:05
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    155 zł
  • National Express
    7h 15m
    17:35
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    00:50
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    183 zł
  • National Express
    7h 55m
    21:25
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:20
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    212 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    5h 0m
    13:25
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    18:25
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    155 zł
  • National Express
    5h 25m
    08:15
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    13:40
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    161 zł
  • National Express
    7h 55m
    21:25
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:20
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    191 zł
  • National Express
    7h 25m
    17:25
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    00:50
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    193 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    5h 25m
    08:15
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    13:40
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    156 zł
  • National Express
    5h 0m
    13:25
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    18:25
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    161 zł
  • National Express
    7h 25m
    17:25
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    00:50
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    193 zł
  • National Express
    7h 55m
    21:25
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:20
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    207 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    5h 10m
    08:30
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    13:40
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    156 zł
  • National Express
    5h 10m
    13:25
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    18:35
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    156 zł
  • National Express
    7h 15m
    17:35
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    00:50
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    193 zł
  • National Express
    7h 55m
    21:25
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:20
    Wakefield
    Dworzec Główny Autobusowy - Southbound
    National Express
    Ekonomiczna
    196 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Lotnisko Luton i lotniskiem Wakefield

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Lotnisko Luton i lotniskiem Wakefield w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 4 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Lotnisko Luton na lotnisko Wakefield. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 4 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Lotnisko Luton i lotniskiem Wakefield.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 10 autobusami wahadłowymi z miasta Lotnisko Luton na lotnisko Wakefield, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastem Lotnisko Luton i lotniskiem Wakefield, z ofertami 5.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Lotnisko Luton (LTN) do miasta Wakefield

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak National Express, którzy podróżują 4 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Lotnisko Luton miasta Wakefield już od 150 zł!

Najtańsze połączenie 150 zł
Najszybsze połączenie 5h 0m
Najwcześniejszy odjazd 08:30
Najpóźniejszy odjazd 21:25
Codzienne połączenia 4 Ø
Dystans 214,9 km
Firmy autobusowe National Express

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield

Każdego dnia, 4 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
150 zł
czwartek 25.07
piątek 26.07
155 zł
sobota 27.07
151 zł
niedziela 28.07
156 zł
poniedziałek 29.07
156 zł
wtorek 30.07
środa 31.07
czwartek 01.08
145 zł
piątek 02.08
sobota 03.08
161 zł
niedziela 04.08
140 zł
poniedziałek 05.08
wtorek 06.08
środa 07.08
czwartek 08.08
138 zł
piątek 09.08
130 zł
sobota 10.08
niedziela 11.08
151 zł
poniedziałek 12.08
146 zł
wtorek 13.08
środa 14.08
141 zł
czwartek 15.08
130 zł
piątek 16.08
sobota 17.08
135 zł
niedziela 18.08

Najtańszy czas podróży z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 150 zł, środa jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 156 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield jest rano, z 150 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 191 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Lotnisko Luton i w mieście Wakefield.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Lotnisko Luton i w mieściena Wakefield.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 150 zł i trwa 5h 10m do osiagnięcia celu do miasta Wakefield. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 150 zł do 212 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Wakefield.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield wynosi: 4. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield oferuje National Express a podróż trwa 5h 0m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 155 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Wakefield odjeżdża z lotniska Lotnisko Luton o 08:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield wyrusza o 21:25. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield, pasażerowie mogą wybrać National Express. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Lotnisko Luton i miastem Wakefield?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Lotnisko Luton i miastem Wakefield używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: National Express.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Lotnisko Luton do miasta Wakefield w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Lotnisko Luton - Wakefield

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z lotniska Lotnisko Luton i miasta Wakefield.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Lotnisko Luton oraz z miasta Wakefield. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.