Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

✈ Autobus Lotnisko Luton (LTN) - Cambridge

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge od różnych operatorów autobusowych, takich jak National Express na następne dni.
dzisiaj
od 51 zł
jutro
od 51 zł
piątek
od 51 zł
sobota
od 51 zł
niedziela
od 51 zł
poniedziałek
od 51 zł
wtorek
od 51 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    1h 15m
    01:20
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    02:35
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 0m
    01:20
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    02:20
    Cambridge
    Trumpington Park and Ride
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 15m
    04:30
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:45
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 0m
    04:30
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:30
    Cambridge
    Trumpington Park and Ride
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 20m
    09:00
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    10:20
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    1h 15m
    01:20
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    02:35
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 0m
    01:20
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    02:20
    Cambridge
    Trumpington Park and Ride
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 15m
    04:30
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:45
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 0m
    04:30
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:30
    Cambridge
    Trumpington Park and Ride
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 20m
    09:00
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    10:20
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    1h 15m
    01:20
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    02:35
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 0m
    01:20
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    02:20
    Cambridge
    Trumpington Park and Ride
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 15m
    04:30
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:45
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 0m
    04:30
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:30
    Cambridge
    Trumpington Park and Ride
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 20m
    09:00
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    10:20
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    1h 0m
    01:20
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    02:20
    Cambridge
    Trumpington Park and Ride
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 0m
    04:30
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:30
    Cambridge
    Trumpington Park and Ride
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 5m
    09:00
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    10:05
    Cambridge
    Trumpington Park and Ride
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 5m
    12:40
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    13:45
    Cambridge
    Trumpington Park and Ride
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 5m
    17:25
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    18:30
    Cambridge
    Trumpington Park and Ride
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    1h 15m
    01:20
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    02:35
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 0m
    01:20
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    02:20
    Cambridge
    Trumpington Park and Ride
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 15m
    04:30
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:45
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 0m
    04:30
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:30
    Cambridge
    Trumpington Park and Ride
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 20m
    09:00
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    10:20
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    1h 15m
    01:20
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    02:35
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 0m
    01:20
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    02:20
    Cambridge
    Trumpington Park and Ride
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 15m
    04:30
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:45
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 0m
    04:30
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:30
    Cambridge
    Trumpington Park and Ride
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 20m
    09:00
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    10:20
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    1h 15m
    01:20
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    02:35
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 0m
    01:20
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    02:20
    Cambridge
    Trumpington Park and Ride
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 15m
    04:30
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:45
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 0m
    04:30
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    05:30
    Cambridge
    Trumpington Park and Ride
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł
  • National Express
    1h 20m
    09:00
    Lotnisko Luton
    Lotnisko Luton
    10:20
    Cambridge
    Parkside (City Centre)
    National Express
    Ekonomiczna
    51 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Lotnisko Luton i lotniskiem Cambridge

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Lotnisko Luton i lotniskiem Cambridge w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 16 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Lotnisko Luton na lotnisko Cambridge. Natomiast ma sobota najmniej połączeń, z zaledwie 8 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Lotnisko Luton i lotniskiem Cambridge.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 39 autobusami wahadłowymi z miasta Lotnisko Luton na lotnisko Cambridge, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastem Lotnisko Luton i lotniskiem Cambridge, z ofertami 13.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Lotnisko Luton (LTN) do miasta Cambridge

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak National Express, którzy podróżują 14 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Lotnisko Luton miasta Cambridge już od 51 zł!

Najtańsze połączenie 51 zł
Najszybsze połączenie 1h 0m
Najwcześniejszy odjazd 01:20
Najpóźniejszy odjazd 21:05
Codzienne połączenia 14 Ø
Dystans 49,6 km
Firmy autobusowe National Express

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge

Każdego dnia, 14 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
51 zł
czwartek 25.07
51 zł
piątek 26.07
51 zł
sobota 27.07
51 zł
niedziela 28.07
51 zł
poniedziałek 29.07
51 zł
wtorek 30.07
51 zł
środa 31.07
51 zł
czwartek 01.08
51 zł
piątek 02.08
51 zł
sobota 03.08
120 zł
niedziela 04.08
51 zł
poniedziałek 05.08
51 zł
wtorek 06.08
120 zł
środa 07.08
51 zł
czwartek 08.08
120 zł
piątek 09.08
72 zł
sobota 10.08
51 zł
niedziela 11.08
120 zł
poniedziałek 12.08
51 zł
wtorek 13.08
środa 14.08
51 zł
czwartek 15.08
51 zł
piątek 16.08
51 zł
sobota 17.08
51 zł
niedziela 18.08

Najtańszy czas podróży z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 51 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 51 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge jest wieczór, z 50 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 51 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Lotnisko Luton a miastem Cambridge.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Lotnisko Luton i w mieście Cambridge.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Lotnisko Luton i w mieściena Cambridge.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 51 zł i trwa 1h 15m do osiagnięcia celu do miasta Cambridge. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 51 zł do 155 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Cambridge.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge wynosi: 14. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge oferuje National Express a podróż trwa 1h 0m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 51 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Cambridge odjeżdża z lotniska Lotnisko Luton o 01:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge wyrusza o 21:05. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge, pasażerowie mogą wybrać National Express. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Lotnisko Luton i miastem Cambridge?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Lotnisko Luton i miastem Cambridge używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: National Express.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Lotnisko Luton do miasta Cambridge w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Lotnisko Luton - Cambridge

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z lotniska Lotnisko Luton i miasta Cambridge.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Lotnisko Luton oraz z miasta Cambridge. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.