Bus Lipsk Praga: Rozkład jazdy PKS

Autobus Lipsk ↔ Praga: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 679 001 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Lipsk do Praga

Najtańsze połączenie63,51 zł
Najszybsze połączenie3h 5m
Najwcześniejszy przejazd09:35
Najpóźniejszy pojazd23:25
Codzienne połączenia3 Ø
Dystans202,2 km
Firmy autobusoweRegioJet, FlixBus, IC Bus, Union Ivkoni, Metro Turizm, Eurolines Germany

Najtańsze połączenie z Lipsk do Praga

Today
Tomorrow
14.07
od 66,57 zł
15.07
od 66,57 zł
16.07
17.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • RegioJet
    09:35
    Lipsk - Dworzec Główny
    Czas jazdy 3h 5m
    12:40
    Praga - Dworzec Główny Wilsonova
    od63,51 zł
  • FlixBus
    23:25
    Lipsk - Targi
    Czas jazdy 3h 30m
    02:55
    Praga - Dworzec Główny Wilsonova
    od66,57 zł
  • FlixBus
    15:00
    Lipsk - Targi
    Czas jazdy 3h 40m
    18:40
    Praga - Dworzec Główny Wilsonova
    od66,57 zł
  • FlixBus
    17:00
    Lipsk - Targi
    Czas jazdy 3h 40m
    20:40
    Praga - Dworzec Główny Wilsonova
    od66,57 zł
  • IC Bus
    09:35
    Lipsk
    Czas jazdy 3h 5m
    12:40
    Praga
    od66,57 zł
  • Union Ivkoni
    18:00
    Lipsk
    Czas jazdy 4h 0m
    22:00
    Praga
    od70,28 zł
  • Metro Turizm
    17:10
    Lipsk - Dworzec Główny
    Czas jazdy 4h 20m
    21:30
    Praga - ÚAN Florenc
    od88,10 zł
  • Eurolines Germany
    18:00
    Lipsk - Dworzec Główny
    Czas jazdy 4h 30m
    22:30
    Praga - ÚAN Florenc
    od165,32 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Lipsk do Praga

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    09:22
    Lipsk
    Czas jazdy 3h 18m
    12:40
    Praga
    od84,45 zł
  • Deutsche Bahn
    21:17
    Lipsk
    Czas jazdy 8h 53m
    06:10
    Praga
    od88,92 zł
  • Leo Express
    16:15
    Lipsk - Brüderstrasse
    Czas jazdy 3h 25m
    19:40
    Praga - Dworzec Główny Wilsonova
    od110,44 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Lipsk do Praga

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    09:00
    Lipsk
    Czas jazdy 3h 10m
    12:10
    Praga
    od26,81 zł
  • BlaBlaCar
    08:00
    Lipsk
    Czas jazdy 3h 0m
    11:00
    Praga
    od35,74 zł
  • BlaBlaCar
    18:00
    Lipsk
    Czas jazdy 2h 50m
    20:50
    Praga
    od44,68 zł
  • BlaBlaCar
    18:20
    Lipsk
    Czas jazdy 2h 50m
    21:10
    Praga
    od53,62 zł

Najtańsze połączenie z Praga do Lipsk

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • RegioJet
    15:05
    Praga - Dworzec Główny Wilsonova
    Czas jazdy 3h 15m
    18:20
    Lipsk - Dworzec Główny
    od63,51 zł
  • Union Ivkoni
    03:00
    Praga - ÚAN Florenc
    Czas jazdy 3h 30m
    06:30
    Lipsk - Dworzec Główny
    od63,94 zł
  • FlixBus
    02:05
    Praga - Dworzec Główny Wilsonova
    Czas jazdy 3h 35m
    05:40
    Lipsk - Targi
    od66,57 zł
  • IC Bus
    15:05
    Praga
    Czas jazdy 3h 15m
    18:20
    Lipsk
    od66,57 zł
  • Metro Turizm
    05:00
    Praga - ÚAN Florenc
    Czas jazdy 3h 50m
    08:50
    Lipsk - Dworzec Główny
    od73,70 zł
  • Eurolines Germany
    06:00
    Praga - ÚAN Florenc
    Czas jazdy 4h 30m
    10:30
    Lipsk - Dworzec Główny
    od165,32 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Praga do Lipsk

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    06:47
    Praga
    Czas jazdy 4h 57m
    11:44
    Lipsk
    od84,45 zł
  • Deutsche Bahn
    15:05
    Praga
    Czas jazdy 3h 29m
    18:34
    Lipsk
    od84,45 zł
  • Leo Express
    08:50
    Praga - Dworzec Główny Wilsonova
    Czas jazdy 3h 20m
    12:10
    Lipsk - Brüderstrasse
    od93,68 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Praga do Lipsk

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    13:50
    Praga
    Czas jazdy 2h 50m
    16:40
    Lipsk
    od31,28 zł
  • BlaBlaCar
    05:00
    Praga
    Czas jazdy 3h 20m
    08:20
    Lipsk
    od40,21 zł
  • BlaBlaCar
    11:30
    Praga
    Czas jazdy 2h 50m
    14:20
    Lipsk
    od40,21 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Istnieje wiele kursów autobusowych dostępnych na trasie: Lipsk - Praga, dlatego warto zainwestować chwilę w porównanie cen! Najpewniej uda Ci się zarezerwować tani bilet za 63,51 zł, ale kiedy popyt jest wzmożony bilety zazwyczaj stają się droższe. Stanie się tak też w przypadku rezerwacji na ostatnią chwilę. Wybierając spośród firm FlixBus, Metro Turizm, RegioJet, Busbud albo zauważysz też, że długość podróży może się różnić w zależności od tego, którego operatora autobusowego wybierzesz. Na trasie: Lipsk - Praga najszybszy autokar wykonuje kurs w zaledwie 3h 40m. W naszych wynikach wyszukiwania dostrzeżesz to na pierwszy rzut oka. To proste: kliknij "Znajdź połączenie" aby wybrać kurs!
Im więcej opcji przejazdu autobusem wyboru, tym trudniej zazwyczaj zdecydować się na tę najlepszą. Od tego jest CheckMyBus: szukając transportu na trasie Lipsk - Praga znajdziesz kilku przewoźników, którzy po niej kursują. W takich przypadkach warto porównać ze sobą dostępne oferty. Dzięki CheckMyBus znajdziesz najszybsze i najwygodniejsze opcje przejazdu z Lipsk do Praga i z powrotem. Kliknij "Znajdź połączenie" i zarezerwuj podróż! W wynikach wyszukiwania sprawdzisz, który przewoźnik oferuje dodatkowe miejsce na na nogi, ma przyjazną politykę bagażową albo pozwala zabrać ze sobą zwierzaka lub bagaż nadmiarowy. Na trasie z Lipsk do Praga, tacy przewoźnicy jak FlixBus, pozwolą Ci również na transport roweru. Sprawdź dostępne oferty i dokonaj wyboru!
Autobusy dalekobierzne to jedne z najtańszych środków transportu dla wszystkich podróżnych, którzy chcą odwiedzić rodzinę lub znajomych albo wyjechać poza miasto w celach turystycznych. Ceny biletów na przejazd z Lipsk do Praga zaczynają się od 63,51 zł. Te najtańsze oferuje obecnie RegioJet. Pomocna informacja: zwlekając z zakupem musisz liczyć się z tym, ceny wzrosną do 97,81 zł.

Przystanki autobusowe w Lipsk i Praga

Stacje
Za Ženskými domovy / Ostrovského , 150 00 Praga (Czechy)
Bryksova , 198 00 Praga (Czechy)
Sokolovská , 190 00 Praga (Czechy)
Wilsonova 300/8 , 110 00 Praga (Czechy)
Wilsonova 300/8, 120 00 Vinohrady, Tschechien , Praga (Czechy)
Praga (Czechy)
Milady Horákové 115/107, 160 00 Praga (Czechy)
Kurta Konráda 495/8, 190 00 Praga (Czechy)
Vinohradská 1183/83, 120 00 Praga (Czechy)
Tomíčkova 2234, 148 00 Praga (Czechy)
Praga (Czechy)
Křižíkova 6, 186 00 Praga (Czechy)
U Vršovického nádraží 872/4, 101 00 Praga (Czechy)
Paříkova 100/13, 190 00 Praga (Czechy)
J. Želivského , 130 00 Praga (Czechy)
K Metru 4, 155 00 Praga (Czechy)
Wilsonova 8, 110 00 Praga (Czechy)
K Červenému vrchu , 160 00 Praga (Czechy)

Porównaj Lipsk i Praga

24,58 zł
10,89 zł
Lipsk
Praga
Przejazd taksówką w lokalizacji: Lipsk jest 56% droższy niż w lokalizacji: Praga.
11,62 zł
4,02 zł
Lipsk
Praga
Przejazd autobusem w lokalizacji: Lipsk jest 66% droższy niż w lokalizacji: Praga.
13,40 zł
5,87 zł
Lipsk
Praga
Duży kufel piwa w lokalizacji: Lipsk jest 57% droższy niż w lokalizacji: Praga.
1,14 zł
2,27 zł
Lipsk
Praga
1 litr wody w lokalizacji: Lipsk jest 50% tańszy niż w lokalizacji: Praga.
38,72 zł
31,98 zł
Lipsk
Praga
Pełny posiłek w lokalizacji: Lipsk jest 18% droższy niż w lokalizacji: Praga.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.