Bus Leeds Leicester: Rozkład jazdy PKS

Autobus Leeds ↔ Leicester: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 466 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Leeds do Leicester

Najtańsze połączenie36,15 zł
Najszybsze połączenie2h 10m
Najwcześniejszy przejazd00:20
Najpóźniejszy pojazd21:45
Codzienne połączenia3 Ø
Dystans132,3 km
Firmy autobusoweNational Express, megabus

Najtańsze połączenie z Leeds do Leicester

Today
od 36,15 zł
Tomorrow
07.07
od 36,30 zł
08.07
09.07
10.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • National Express
    09:20
    Leeds - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 25m
    12:45
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    od36,15 zł
  • National Express
    15:35
    Leeds
    Czas jazdy 3h 40m
    19:15
    Leicester
    od36,30 zł
  • National Express
    02:20
    Leeds - Uniwersytet
    Czas jazdy 2h 50m
    05:10
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    od37,01 zł
  • National Express
    18:40
    Leeds - Uniwersytet
    Czas jazdy 2h 55m
    21:35
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    od37,01 zł
  • National Express
    11:55
    Leeds - Uniwersytet
    Czas jazdy 3h 40m
    15:35
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    od41,18 zł
  • National Express
    16:15
    Leeds - Uniwersytet
    Czas jazdy 3h 20m
    19:35
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    od41,18 zł
  • National Express
    21:45
    Leeds - Uniwersytet
    Czas jazdy 3h 20m
    01:05
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    od41,18 zł
  • National Express
    09:15
    Leeds - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 30m
    12:45
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    od42,09 zł
  • National Express
    08:30
    Leeds - Uniwersytet
    Czas jazdy 3h 35m
    12:05
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    od43,25 zł
  • National Express
    14:00
    Leeds - Uniwersytet
    Czas jazdy 2h 35m
    16:35
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    od43,25 zł
  • megabus
    12:00
    Leeds - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 10m
    14:10
    Leicester Fosse Park
    od48,92 zł
  • National Express
    00:20
    Leeds - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 5m
    03:25
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    od108,94 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Leeds do Leicester

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    18:50
    Leeds
    Czas jazdy 2h 0m
    20:50
    Leicester
    od49,52 zł

Najtańsze połączenie z Leicester do Leeds

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • megabus
    21:50
    Leicester Fosse Park
    Czas jazdy 2h 45m
    00:35
    Leeds - Dworzec Główny Autobusowy
    od21,34 zł
  • megabus
    17:40
    Leicester Fosse Park
    Czas jazdy 2h 35m
    20:15
    Leeds - Dworzec Główny Autobusowy
    od24,76 zł
  • National Express
    09:35
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 35m
    13:10
    Leeds - Dworzec Główny Autobusowy
    od31,69 zł
  • National Express
    16:10
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 45m
    19:55
    Leeds - Dworzec Główny Autobusowy
    od36,15 zł
  • National Express
    01:10
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 20m
    04:30
    Leeds - Dworzec Główny Autobusowy
    od41,18 zł
  • National Express
    07:45
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 5m
    10:50
    Leeds - Dworzec Główny Autobusowy
    od41,18 zł
  • National Express
    13:20
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 45m
    17:05
    Leeds - Dworzec Główny Autobusowy
    od41,18 zł
  • National Express
    21:35
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 20m
    00:55
    Leeds - Dworzec Główny Autobusowy
    od41,18 zł
  • National Express
    23:55
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 2h 55m
    02:50
    Leeds - Dworzec Główny Autobusowy
    od41,18 zł
  • National Express
    02:55
    Leicester St. Margaret's Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 0m
    05:55
    Leeds - Dworzec Główny Autobusowy
    od108,94 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Leicester do Leeds

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    11:10
    Leicester
    Czas jazdy 2h 0m
    13:10
    Leeds
    od49,52 zł
  • BlaBlaCar
    13:20
    Leicester
    Czas jazdy 1h 50m
    15:10
    Leeds
    od49,52 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Gdy szukasz autobusu na trasie Leeds - Leicester możesz skorzystać z wielu rozlicznych opcji, gdyż trasę które Cię interesuje znajduje się w rozkładzie jazdy 2 przewoźników, w tym: National Express i Busbud. W typowy dzień dostępne są bilety za kilkadziesiąt złotych. Jednakże, jeśli zarezerwujesz podróż na ostatnią chwilę lub w okresie dużego popytu, bilety moga być trochę droższe. Wszystko w Twoich rękach: kliknij "Znajdź połączenie" i zdecyduj który kurs wybierasz!
Podróżowanie autobusem jest tanie i przyjazne środowisku – przede wszystkim ze względu na niską emisję dwutlenku węgla. Co więcej, większość znanych Ci z pociągów oraz samolotów udogodnień znajdziesz na pokładzie autokaru. Autokary stały się sposobem podróżowania na miarę XXI wieku. To co je wyróżnia, to między innymi dostęp do darmowego Wi-Fi, z którego będzie można skorzystać na trasie Leeds - Leicester wybierając ofertę firm National Express. Bezprzewodowy internet sprawi, że będziesz mógł korzystać w czasie podróży z Facebooka albo skupisz się na sprawach biznesowych. Podróżują z Leicester do Leeds warto również sprawdzić, który z przewoźników autobusowych oferuje pasażerom dostęp do systemu multimedialnego. Z pewnością umili on nawet najdłuższą podróż. Pamiętaj, że warto porównać ze sobą wszystkie dostępne oferty. Udogodnienia dla pasażerów mogą bowiem różnić się zależnie od tego, z którym przewoźnikiem pokonamy trasę Leeds – Leicester. Wybór należy do Ciebie – podróżuj mądrze!

Przystanki autobusowe w Leeds i Leicester

Stacje
Narborough Rd , LE3 2FU Leicester (Wielka Brytania)
London Rd , LE2 0QB Leicester (Wielka Brytania)
Everard Way 7, Leicester (Wielka Brytania)
Gravel St 77, Leicester (Wielka Brytania)

Porównaj Leeds i Leicester

19,91 zł
21,95 zł
Leeds
Leicester
Przejazd taksówką w lokalizacji: Leeds jest 10% tańszy niż w lokalizacji: Leicester.
12,87 zł
12,38 zł
Leeds
Leicester
Przejazd autobusem w lokalizacji: Leeds jest 4% droższy niż w lokalizacji: Leicester.
17,33 zł
17,33 zł
Leeds
Leicester
Duży kufel piwa w lokalizacji: Leeds jest 0% droższy niż w lokalizacji: Leicester.
4,46 zł
7,01 zł
Leeds
Leicester
1 litr wody w lokalizacji: Leeds jest 37% tańszy niż w lokalizacji: Leicester.
38,20 zł
38,62 zł
Leeds
Leicester
Pełny posiłek w lokalizacji: Leeds jest 2% tańszy niż w lokalizacji: Leicester.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.