Autokary do Lago

Sprawdź wszystkie połączenia do Lago i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Lago - tanie bilety autobusowe do punktu
 • ALSA
  16:30
  La Espina
  Czas jazdy 2h 5m
  18:35
  Lago - PR-5
  od30,52 zł
19 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
1 Przewoźnik autobusowy
30,52 zł Najtańszy przejazd
Lago w skrócie
Hiszpania
26
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Lago?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Lago oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Lago dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Lago – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Lago.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Lago, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lago? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Lago.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Lago

Stacje
PR-5 29, 33559 Lago (Hiszpania)

Informacja podróżna: odwiedź Lago

Transport publiczny
Taksówką lub samochodem
Paliwo5,97 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek54,66 zł
Menu trzydaniowe54,66 zł
Małe cappuccino5,92 zł
Duże piwo beczkowe6,83 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański0,68 zł
Dania mięsne0,68 zł
Butelka wody1,37 zł
Butelka wina (średnia półka)22,78 zł

Miasta w pobliżu Lago: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Lago znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Gijon, Oviedo albo So la Iglesia, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Lago z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Avilés, Mieres, Pantano i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.