Autokary do Kuala Perlis

Sprawdź wszystkie połączenia do Kuala Perlis i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Kuala Perlis - tanie bilety autobusowe do punktu
 • Kesatuan Express
  11:15
  Teluk Intan
  Czas jazdy 1h 32m
  12:47
  Kuala Perlis
  od11,30 zł
 • Kesatuan Express
  11:30
  Butterworth - Terminal Bas Sementara Penang Sentral
  Czas jazdy 3h 15m
  14:45
  Kuala Perlis - Bus Terminal
  od17,54 zł

Kuala Perlis - tanie bilety kolejowe do punktu
 • KTM
  11:24
  Teluk Intan
  Czas jazdy 41h 0m
  04:24
  Kuala Perlis
  od20,31 zł
72 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
2 Przewoźnicy
11,30 zł Najtańszy przejazd
Kuala Perlis w skrócie
Malezja
13 917
Ringgit
Czy chcesz pojechać autobusem do Kuala Perlis?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Kuala Perlis oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Kuala Perlis dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Kuala Perlis – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Kuala Perlis.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Kuala Perlis, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Kuala Perlis? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Kuala Perlis.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Kuala Perlis

Stacje
Jalan Besar , 02000 Kuala Perlis (Malezja)

Miasta w pobliżu Kuala Perlis: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Kuala Perlis znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Hat Yai, Langkawi albo Trang, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.