Autokar z Kuala Lumpur do Lumut i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Kuala Lumpur do Lumut i z powrotem

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Kuala Lumpur do Lumut. Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Kuala Lumpur - Lumut. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Kuala Lumpur do Lumut – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie 17,08 zł
Najszybsze połączenie 2h 7m
Najwcześniejszy odjazd 08:45
Najpóźniejszy odjazd 23:45
Codzienne połączenia 5 Ø
Dystans 169,1 km
Firmy autobusowe Mayang Sari Express, KPB Ekspress, Billion Stars Express, Kesatuan Express, Alisan Coach, Star Coach Express, Grassland Super Nice Express, StarMart Express, 12Go Asia, Star Shuttle Express
Czy chcesz pojechać autobusem z Kuala Lumpur do Lumut albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Kuala Lumpur a Lumut i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak Mayang Sari Express, Kesatuan Express albo Alisan Coach. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Kuala Lumpur do Lumut na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Kuala Lumpur i Lumut, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Kuala Lumpur, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Lumut, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Kuala Lumpur i Lumut.

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Kuala Lumpur do Lumut, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Kuala Lumpur do Lumut, ale obecnie nie kursują.
  • Mayang Sari Express
    23:45
    Kuala Lumpur
    Czas jazdy 2h 7m
    01:52
    Lumut
    od 17,08 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-05-13
  • KPB Ekspress
    09:00
    Kuala Lumpur
    Czas jazdy 2h 7m
    11:07
    Lumut
    od 21,35 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-05-13
  • Billion Stars Express
    09:30
    Kuala Lumpur
    Czas jazdy 2h 7m
    11:37
    Lumut
    od 21,35 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-05-13
  • Kesatuan Express
    11:00
    Kuala Lumpur
    Czas jazdy 2h 7m
    13:07
    Lumut
    od 21,35 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-05-13
  • Alisan Coach
    16:30
    Kuala Lumpur
    Czas jazdy 2h 7m
    18:37
    Lumut
    od 26,66 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-05-13
  • Star Coach Express
    10:00
    Kuala Lumpur
    Czas jazdy 3h 55m
    13:55
    Lumut
    od 27,70 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-05-13
  • Grassland Super Nice Express
    22:40
    Kuala Lumpur
    Czas jazdy 3h 37m
    02:17
    Lumut
    od 29,86 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-05-13
  • StarMart Express
    08:45
    Kuala Lumpur
    Czas jazdy 3h 30m
    12:15
    Lumut
    od 42,63 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-05-13
  • 12Go Asia
    12:15
    Kuala Lumpur
    Czas jazdy 4h 40m
    16:55
    Lumut
    od 42,91 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-05-09
  • Star Shuttle Express
    15:30
    Kuala Lumpur
    Czas jazdy 4h 37m
    20:07
    Lumut
    od 51,13 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-05-13

Autobus z Kuala Lumpur do Lumut: pozostałe informacje

Chcesz dostosować swoje wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Kuala Lumpur jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Lumut jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić trasę w przeciwnym kierunku do Lumut z Kuala Lumpur wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjazdu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Lumut do Kuala Lumpur.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Gdy uzyskasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostepne autobusy z Kuala Lumpur do Lumut i rozważyć wiele czynników zanim zarazerwujesz podróż. Najtańśze bilety autobusowe oferuje Mayang Sari Express za 17,08 zł, natomiast najszybsze połączenie trwa 2h 7m. To od Ciebie zależy decyzja, czy wolisz wybrać najtańszy bilet, najszybszą podróż albo autobus z największą liczbę udogodnień. Niezależnie czego szukasz, pomożemy Ci znaleźć ofertę, która spełni najlepiej Twoje oczekiwania!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Kuala Lumpur - Lumut, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Kuala Lumpur do Lumut!

Przystanki w Kuala Lumpur i Lumut

Stacje
Lumut - Bus Station
Jalan Iskandar Shah , 32200 Lumut (Malezja)
Lumut - Marina Island
Lumut (Malezja)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasie autobusowej z Kuala Lumpur do Lumut

Ile kosztuje podróż autobusowa z Kuala Lumpur do Lumut?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 17,08 zł i trwa 2h 7m do osiagnięcia celu w Lumut. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z Kuala Lumpur do Lumut?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 10. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 17,08 zł do 51,13 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do Lumut.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z Kuala Lumpur do Lumut?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z Kuala Lumpur do Lumut wynosi: 5. Za pomocą naszej wyszukiwarki możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z Kuala Lumpur do Lumut?

Najszybsze połączenie autobusowe z Kuala Lumpur do Lumut oferuje Billion Stars Express a podróż trwa 2h 7m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 31,97 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z Kuala Lumpur do Lumut?

Najwcześniejszy autobus do Lumut odjeżdża z Kuala Lumpur o 08:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z Kuala Lumpur do Lumut?

Ostatni autobus z Kuala Lumpur do Lumut wyrusza o 23:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z Kuala Lumpur do Lumut?

Podróżując autobusem z Kuala Lumpur do Lumut, pasażerowie mogą wybrać Mayang Sari Express, Kesatuan Express i Alisan Coach. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy kursuje bezposredni autobus z Kuala Lumpur do Lumut?

Jeśli szukasz bezpośredniego przejazdu z Kuala Lumpur do Lumut, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 4. Przejazd oferuje Mayang Sari Express, Kesatuan Express, Alisan Coach, Grassland Super Nice Express, StarMart Express, Star Shuttle Express, Star Coach Express, Billion Stars Express i KPB Ekspress

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Kuala Lumpur do Lumut?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z Kuala Lumpur do Lumut możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszej wyszukiwarki, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Kuala Lumpur do Lumut?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z Kuala Lumpur do Lumut w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Porównaj Kuala Lumpur i Lumut

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.