Autokar z Kowno do Poznań i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Kowno do Poznań i z powrotem

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Kowno do Poznań. Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Kowno - Poznań. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Kowno do Poznań – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie 104,24 zł
Najszybsze połączenie 11h 45m
Najwcześniejszy odjazd 01:10
Najpóźniejszy odjazd 01:10
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 536,6 km
Firmy autobusowe FlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Kowno do Poznań albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Kowno a Poznań i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak FlixBus. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Kowno do Poznań na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Kowno i Poznań, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Kowno, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Poznań, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Kowno i Poznań.

Najtańsze połączenie z Kowno do Poznań

Dzisiaj
Jutro
17.01
18.01
od 108,78 zł
19.01
20.01

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

 • FlixBus
  01:10
  Kowno - Dworzec Główny Autobusowy
  Czas jazdy 11h 45m
  12:55
  Poznań - Dworzec Główny Autobusowy PKS
  od 104,24 zł
 • FlixBus
  01:10
  Kowno - Dworzec Główny Autobusowy
  Czas jazdy 13h 50m
  15:00
  Poznań - Dworzec Główny Autobusowy PKS
  od 108,78 zł

Autobus z Kowno do Poznań: pozostałe informacje

Chcesz dostosować swoje wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Kowno jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Poznań jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić trasę w przeciwnym kierunku do Poznań z Kowno wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjazdu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Poznań do Kowno.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Gdy uzyskasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostepne autobusy z Kowno do Poznań i rozważyć wiele czynników zanim zarazerwujesz podróż. Najtańśze bilety autobusowe oferuje FlixBus za 90,68 zł, natomiast najszybsze połączenie trwa 11h 45m. To od Ciebie zależy decyzja, czy wolisz wybrać najtańszy bilet, najszybszą podróż albo autobus z największą liczbę udogodnień. Niezależnie czego szukasz, pomożemy Ci znaleźć ofertę, która spełni najlepiej Twoje oczekiwania!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Kowno - Poznań, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Kowno do Poznań!

Przystanki w Kowno i Poznań

Stacje
Poznań - Dworzec Główny Autobusowy PKS
Matyi 11, 60-101 Poznań (Polska)
Poznań - Gardens
Poznań (Polska)
Poznań -Cieszyńska
Poznań (Polska)
Poznań Dworzec Główny
Poznań (Polska)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasie autobusowej z Kowno do Poznań

Ile kosztuje podróż autobusowa z Kowno do Poznań?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 104,24 zł i trwa 10h 45m do osiagnięcia celu w Poznań. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z Kowno do Poznań?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 90,68 zł do 117,85 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do Poznań.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z Kowno do Poznań?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z Kowno do Poznań wynosi: 1. Za pomocą naszej wyszukiwarki możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z Kowno do Poznań?

Najszybsze połączenie autobusowe z Kowno do Poznań oferuje FlixBus a podróż trwa 11h 45m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 90,68 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z Kowno do Poznań?

Najwcześniejszy autobus do Poznań odjeżdża z Kowno o 01:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z Kowno do Poznań?

Ostatni autobus z Kowno do Poznań wyrusza o 01:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z Kowno do Poznań?

Podróżując autobusem z Kowno do Poznań, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy kursuje bezposredni autobus z Kowno do Poznań?

Jeśli szukasz bezpośredniego przejazdu z Kowno do Poznań, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 0. Przejazd oferuje

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Kowno do Poznań?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z Kowno do Poznań możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszej wyszukiwarki, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Kowno do Poznań?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z Kowno do Poznań w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Porównaj Kowno i Poznań

7,17 zł
8,10 zł
Kowno
Poznań
Przejazd taksówką w lokalizacji: Kowno jest 12% tańszy niż w lokalizacji: Poznań.
3,63 zł
3,60 zł
Kowno
Poznań
Przejazd autobusem w lokalizacji: Kowno jest 1% droższy niż w lokalizacji: Poznań.
9,07 zł
7,00 zł
Kowno
Poznań
Duży kufel piwa w lokalizacji: Kowno jest 23% droższy niż w lokalizacji: Poznań.
3,04 zł
2,06 zł
Kowno
Poznań
1 litr wody w lokalizacji: Kowno jest 33% droższy niż w lokalizacji: Poznań.
29,43 zł
23,29 zł
Kowno
Poznań
Pełny posiłek w lokalizacji: Kowno jest 21% droższy niż w lokalizacji: Poznań.

Kontynuuj swoją podróż da Kowno i Poznań

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.