✈ Autokar z Kolonia/Bonn Lotnisko (CGN) do Duisburg

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze dla połączenia autobusowego z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe, szukając tras z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Kolonia/Bonn Lotnisko (CGN) – Duisburg informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie18,33 zł
Najszybsze połączenie1h 30m
Najwcześniejszy odjazd06:40
Najpóźniejszy odjazd16:50
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans68,0 km
Firmy autobusoweFlixBus, Distribusion, CROATIA BUS d.o.o.
Czy chcesz pojechać autobusem z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg, pokazujemy godziny odjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pomożemy Ci wybrać firmy autokarowe oferujące tę trasę, łącznie z FlixBus, Distribusion albo CROATIA BUS d.o.o.. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie autokarów. Sprawdź czy autobus posiada dostęp do Wi-Fi, gniazdka elektryczne i klimatyzację.
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg na najbliższe dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Kolonia/Bonn Lotnisko i Duisburg, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalszej podróży z Kolonia/Bonn Lotnisko, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Duisburg.

Najtańsze połączenie z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg

Dzisiaj
od 32,12 zł
Jutro
od 27,52 zł
25.10
od 27,52 zł
26.10
27.10
28.10

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    14:40
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 35m
    16:15
    Duisburg Dwoerzec Główny
    od18,33 zł
  • FlixBus
    16:50
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 30m
    18:20
    Duisburg Dwoerzec Główny
    od18,33 zł
  • FlixBus
    06:40
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 50m
    08:30
    Duisburg Dwoerzec Główny
    od18,33 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • Movacar
    08:00
    Kolonia/Bonn Lotnisko
    Czas jazdy 0h 43m
    08:43
    Duisburg
    od270,65 zł
  • Movacar
    09:00
    Kolonia/Bonn Lotnisko
    Czas jazdy 0h 43m
    09:43
    Duisburg
    od270,65 zł

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg , ale obecnie nie kursują.
  • Distribusion
    03:25
    Kolonia/Bonn Lotnisko
    Czas jazdy 2h 0m
    05:25
    Duisburg
    od36,71 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-07-24
  • CROATIA BUS d.o.o.
    11:30
    Lotnisko Kolonia/Bonn - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 20m
    12:50
    Duisburg Dwoerzec Główny
    od64,29 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-09-16

Autobus z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Kolonia/Bonn Lotnisko, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Duisburg, jako miejsce docelowe Twojej podróży. Jeśli przejazd do Duisburg z Kolonia/Bonn Lotnisko ma odbyć się w odwrotnym kierunku, naciśnij strzałki przy miejscu wyjazdu.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Duisburg do Kolonia/Bonn Lotnisko? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Możesz porównać wszystkie ceny biletów autobusowych na trasie z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg. Nastepnie możesz wybrać najbardziej pasującą Ci podróż. Najtańsze połączenie za 18,33 zł oferuje FlixBus, natomiast najszybsza podróż trwa 1h 30m. Niezależnie czy wolisz najtańszy bilet czy najszybszą podróż z największą liczbą udogodnień, możemy Ci pomóc w znalezieniu najlepszej oferty!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.

Przystanki autobusowe w Kolonia/Bonn Lotnisko i Duisburg

Stacje
Duisburg - Buchholz
Duisburg  (Niemcy)
Duisburg - Meiderich Ost
Duisburg  (Niemcy)
Duisburg - Meiderich Süd
Duisburg  (Niemcy)
Duisburg - Obermeiderich
Duisburg  (Niemcy)
Duisburg - Rahm
Duisburg  (Niemcy)
Duisburg - Rheinhausen
Duisburg  (Niemcy)
Duisburg - Rheinhausen Ost
Duisburg  (Niemcy)
Duisburg - Ruhrort
Duisburg  (Niemcy)
Duisburg - Schlenk
Duisburg  (Niemcy)
Duisburg - Trompet
Duisburg  (Niemcy)
Duisburg Dwoerzec Główny
Mercatorstraße 90, 47051  Duisburg  (Niemcy)
Duisburg-Hochfeld Süd
Duisburg  (Niemcy)

Najczęśćiej zadawane pytania (FAQ) o trasie autobusowej z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg

Ile kosztuje bilet autobusowy z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Cena najtańszego biletu na tej trasie wynosi 18,33 zł a podróż trwa 1h 35m aby dojechać do Duisburg. Oszczędzaj porównując ceny biletów autobusowych!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny biletów na trasie z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg?

Liczba firm autokarowych obsługujących tę trasę wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 18,33 zł do 64,29 zł. Dlatego radzimy Ci zarezerwować bilet najwcześniej, jak to tylko możliwe, co zapewni Ci najniższą cenę na połączenie do Duisburg.

Ile połączeń autobusowych dziennie jest dostępnych średnio z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg?

Liczba dziennych połączeń autobusowych z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg wynosi: 1. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż autobusem z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg?

CROATIA BUS d.o.o. oferuje najszybsze połączenie z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg, które trwa 1h 30m. Najtańsze bilety na to połączenie kosztują 64,29 zł. Pamiętaj jednak, że podróż autobusem może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

Czy jest bezpośrednie połączenie autobusowe z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg?

Dla trasy z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg liczba aktualnie porównywanych połączeń bezpośrednich przez naszą wyszukiwarkę wynosi: 0 FlixBus.

O której odjeżdża pierwszy autobus z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg?

Pierwszy autobus do Duisburg z Kolonia/Bonn Lotnisko odjeżdża o 06:40. W weekendy i święta godziny odjazdów mogą być inne. Najprościej zaplanujesz swoją podróż znajdując dokładny rozkład na naszej wyszukiwarce.

O której odjeżdża ostatni autobus z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg?

Ostatni autobus z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg odjeżdża o 16:50. W weekendy i święta godziny odjazdów mogą być inne. A zatem po prostu użyj naszej wyszukiwarki, żeby dokładnie zaplanować Twoją podróż.

Które firmy autokarowe obsługują trasę z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg?

Podróżując na trasie autobusowej z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg, pasażerowie mogą wybrać takie firmy, jak FlixBus, Distribusion i CROATIA BUS d.o.o.. Używając naszej wyszukiwarki możesz porównać wszystkie dostępne połączenia i znaleźć to, które Ci pasuje.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg?

Firmy autokarowe mają różne przepsiy dotyczące rzeczy dopuszczanych na ich pokłady. Zazwyczaj, na trasie z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź autobus, który najlepiej zaspokoi potrzeby Twojej podróży.

Jakie wyposażenie jest dostępne w autobusie na trasie z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg?

Wyposażenie w autobusach różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj, wiele międzymiastowych autobusów posiada Wi-Fi, co pozwala na stały kontakt z Twoimi przyjaciółmi i przekazanie im miejsca, w którym znajdujesz się podczas podróży. Z kolei klimatyzacja zapwenia lepszy komfort przejazdu. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć dokładne informacje na temat wyposażenia w autobusie na trasie z Kolonia/Bonn Lotnisko do Duisburg w dniu zaplanowanej podróży.

Połączenia autobusowe z Kolonia/Bonn Lotnisko oraz z Duisburg

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.