Autokar z Lotnisko Keflavík (KEF) do Reykjavík

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Lotnisko Keflavík do Reykjavík

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze dla połączenia autobusowego z Lotnisko Keflavík do Reykjavík. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe, szukając tras z Lotnisko Keflavík do Reykjavík. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Lotnisko Keflavík (KEF) – Reykjavík informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie 90,72 zł
Najszybsze połączenie 0h 45m
Najwcześniejszy odjazd 07:30
Najpóźniejszy odjazd 10:30
Codzienne połączenia 3 Ø
Dystans 42,8 km
Firmy autobusowe Terravision, Busbud, Flybus Iceland, Flybus
Czy chcesz pojechać autobusem z Lotnisko Keflavík do Reykjavík?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Lotnisko Keflavík do Reykjavík, pokazujemy godziny odjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pomożemy Ci wybrać firmy autokarowe oferujące tę trasę, łącznie z Terravision, Busbud albo Flybus. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie autokarów. Sprawdź czy autobus posiada dostęp do Wi-Fi, gniazdka elektryczne i klimatyzację.
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Lotnisko Keflavík do Reykjavík na najbliższe dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Lotnisko Keflavík i Reykjavík, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalszej podróży z Lotnisko Keflavík, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Reykjavík.

Najtańsze połączenie z Lotnisko Keflavík do Reykjavík

Dzisiaj
od 90,72 zł
Jutro
od 90,72 zł
17.01
od 90,72 zł
18.01
od 90,72 zł
19.01
od 90,72 zł
20.01
od 90,72 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Terravision
    07:30
    Lotnisko Keflavík
    Czas jazdy 0h 45m
    08:15
    Reykjavík Dworzec autobusowy
    od 90,72 zł
  • Terravision
    08:30
    Lotnisko Keflavík
    Czas jazdy 0h 45m
    09:15
    Reykjavík Dworzec autobusowy
    od 90,72 zł
  • Terravision
    10:30
    Lotnisko Keflavík
    Czas jazdy 0h 45m
    11:15
    Reykjavík Dworzec autobusowy
    od 90,72 zł

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Lotnisko Keflavík do Reykjavík, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Lotnisko Keflavík do Reykjavík , ale obecnie nie kursują.
  • Busbud
    07:30
    Lotnisko Keflavík
    Czas jazdy 0h 45m
    08:15
    Reykjavík
    od 91,81 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2020-12-28
  • Flybus Iceland
    09:00
    Lotnisko Keflavík
    Czas jazdy 0h 45m
    09:45
    Reykjavík
    od 104,33 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-23
  • Flybus
    09:00
    Lotnisko Keflavík
    Czas jazdy 0h 45m
    09:45
    Reykjavík
    od 111,92 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-25

Autobus z Lotnisko Keflavík do Reykjavík: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Lotnisko Keflavík, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Reykjavík, jako miejsce docelowe Twojej podróży. Jeśli przejazd do Reykjavík z Lotnisko Keflavík ma odbyć się w odwrotnym kierunku, naciśnij strzałki przy miejscu wyjazdu.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Reykjavík do Lotnisko Keflavík? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Możesz porównać wszystkie ceny biletów autobusowych na trasie z Lotnisko Keflavík do Reykjavík. Nastepnie możesz wybrać najbardziej pasującą Ci podróż. Najtańsze połączenie za 91,81 zł oferuje Busbud, natomiast najszybsza podróż trwa 0h 45m. Niezależnie czy wolisz najtańszy bilet czy najszybszą podróż z największą liczbą udogodnień, możemy Ci pomóc w znalezieniu najlepszej oferty!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Lotnisko Keflavík do Reykjavík staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.

Przystanki autobusowe w Lotnisko Keflavík i Reykjavík

Stacje
Reykjavík Dworzec autobusowy
Vatnsmýrarvegur , 101 Reykjavík (Islandia)

Najczęśćiej zadawane pytania (FAQ) o trasie autobusowej z Lotnisko Keflavík do Reykjavík

Ile kosztuje bilet autobusowy z Lotnisko Keflavík do Reykjavík?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Cena najtańszego biletu na tej trasie wynosi 90,72 zł a podróż trwa 0h 45m aby dojechać do Reykjavík. Oszczędzaj porównując ceny biletów autobusowych!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny biletów na trasie z Lotnisko Keflavík do Reykjavík?

Liczba firm autokarowych obsługujących tę trasę wynosi: 4. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 91,81 zł do 111,92 zł. Dlatego radzimy Ci zarezerwować bilet najwcześniej, jak to tylko możliwe, co zapewni Ci najniższą cenę na połączenie do Reykjavík.

Ile połączeń autobusowych dziennie jest dostępnych średnio z Lotnisko Keflavík do Reykjavík?

Liczba dziennych połączeń autobusowych z Lotnisko Keflavík do Reykjavík wynosi: 3. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż autobusem z Lotnisko Keflavík do Reykjavík?

Terravision oferuje najszybsze połączenie z Lotnisko Keflavík do Reykjavík, które trwa 0h 45m. Najtańsze bilety na to połączenie kosztują 90,72 zł. Pamiętaj jednak, że podróż autobusem może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

Czy jest bezpośrednie połączenie autobusowe z Lotnisko Keflavík do Reykjavík?

Dla trasy z Lotnisko Keflavík do Reykjavík liczba aktualnie porównywanych połączeń bezpośrednich przez naszą wyszukiwarkę wynosi: 9 Terravision.

O której odjeżdża pierwszy autobus z Lotnisko Keflavík do Reykjavík?

Pierwszy autobus do Reykjavík z Lotnisko Keflavík odjeżdża o 07:30. W weekendy i święta godziny odjazdów mogą być inne. Najprościej zaplanujesz swoją podróż znajdując dokładny rozkład na naszej wyszukiwarce.

O której odjeżdża ostatni autobus z Lotnisko Keflavík do Reykjavík?

Ostatni autobus z Lotnisko Keflavík do Reykjavík odjeżdża o 10:30. W weekendy i święta godziny odjazdów mogą być inne. A zatem po prostu użyj naszej wyszukiwarki, żeby dokładnie zaplanować Twoją podróż.

Które firmy autokarowe obsługują trasę z Lotnisko Keflavík do Reykjavík?

Podróżując na trasie autobusowej z Lotnisko Keflavík do Reykjavík, pasażerowie mogą wybrać takie firmy, jak Terravision, Busbud i Flybus. Używając naszej wyszukiwarki możesz porównać wszystkie dostępne połączenia i znaleźć to, które Ci pasuje.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Lotnisko Keflavík do Reykjavík?

Firmy autokarowe mają różne przepsiy dotyczące rzeczy dopuszczanych na ich pokłady. Zazwyczaj, na trasie z Lotnisko Keflavík do Reykjavík możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź autobus, który najlepiej zaspokoi potrzeby Twojej podróży.

Jakie wyposażenie jest dostępne w autobusie na trasie z Lotnisko Keflavík do Reykjavík?

Wyposażenie w autobusach różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj, wiele międzymiastowych autobusów posiada Wi-Fi, co pozwala na stały kontakt z Twoimi przyjaciółmi i przekazanie im miejsca, w którym znajdujesz się podczas podróży. Z kolei klimatyzacja zapwenia lepszy komfort przejazdu. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć dokładne informacje na temat wyposażenia w autobusie na trasie z Lotnisko Keflavík do Reykjavík w dniu zaplanowanej podróży.

Połączenia autobusowe z Lotnisko Keflavík oraz z Reykjavík

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.