Autobus Katania - Palermo i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Katania do miasta Palermo i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Katania do miasta Palermo.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Katania do miasta Palermo od różnych operatorów autobusowych, takich jak Sais Autolinee, Trenitalia albo FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 60 zł
jutro
od 60 zł
poniedziałek
od 60 zł
wtorek
od 60 zł
środa
od 60 zł
czwartek
od 60 zł
piątek
od 60 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sais Autolinee
    2h 27m
    07:08
    Katania
    Przystanek autobusowy
    09:35
    Palermo
    Oreto (Orsi)
    Sais Autolinee
    Ekonomiczna
    60 zł
  • Sais Autolinee
    2h 25m
    08:10
    Katania
    Przystanek autobusowy
    10:35
    Palermo
    Oreto (Orsi)
    Sais Autolinee
    Ekonomiczna
    60 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    13:50
    Katania
    Autostazione Via D'Amico
    16:55
    Palermo
    Autostazione Via Fazello
    FlixBus
    Ekonomiczna
    65 zł
  • FlixBus
    2h 45m
    08:10
    Katania
    Autostazione Via D'Amico
    10:55
    Palermo
    Autostazione Via Fazello
    FlixBus
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Trenitalia
    4h 7m
    08:51
    Katania
    Dworzec Główny
    12:58
    Palermo
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    79 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sais Autolinee
    2h 30m
    20:35
    Katania
    Piazza Paolo Borsellino
    23:05
    Palermo
    Oreto (Orsi)
    Sais Autolinee
    Ekonomiczna
    60 zł
  • Sais Autolinee
    2h 30m
    18:05
    Katania
    Piazza Paolo Borsellino
    20:35
    Palermo
    Oreto (Orsi)
    Sais Autolinee
    Ekonomiczna
    60 zł
  • FlixBus
    3h 15m
    08:50
    Katania
    Autostazione Via D'Amico
    12:05
    Palermo
    Autostazione Via Fazello
    FlixBus
    Ekonomiczna
    65 zł
  • FlixBus
    2h 45m
    08:10
    Katania
    Autostazione Via D'Amico
    10:55
    Palermo
    Autostazione Via Fazello
    FlixBus
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Trenitalia
    3h 46m
    06:43
    Katania
    Dworzec Główny
    10:29
    Palermo
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    79 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sais Autolinee
    2h 30m
    20:35
    Katania
    Piazza Paolo Borsellino
    23:05
    Palermo
    Oreto (Orsi)
    Sais Autolinee
    Ekonomiczna
    60 zł
  • Sais Autolinee
    2h 30m
    18:05
    Katania
    Piazza Paolo Borsellino
    20:35
    Palermo
    Oreto (Orsi)
    Sais Autolinee
    Ekonomiczna
    60 zł
  • Sais Autolinee
    2h 40m
    19:05
    Katania
    Piazza Paolo Borsellino
    21:45
    Palermo
    Oreto (Orsi)
    Sais Autolinee
    Ekonomiczna
    60 zł
  • FlixBus
    2h 45m
    08:10
    Katania
    Autostazione Via D'Amico
    10:55
    Palermo
    Autostazione Via Fazello
    FlixBus
    Ekonomiczna
    65 zł
  • FlixBus
    3h 15m
    08:50
    Katania
    Autostazione Via D'Amico
    12:05
    Palermo
    Autostazione Via Fazello
    FlixBus
    Ekonomiczna
    65 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sais Autolinee
    2h 35m
    04:30
    Katania
    Przystanek autobusowy
    07:05
    Palermo
    Oreto (Orsi)
    Sais Autolinee
    Ekonomiczna
    60 zł
  • Sais Autolinee
    2h 25m
    04:40
    Katania
    Przystanek autobusowy
    07:05
    Palermo
    Oreto (Orsi)
    Sais Autolinee
    Ekonomiczna
    60 zł
  • FlixBus
    3h 15m
    08:50
    Katania
    Autostazione Via D'Amico
    12:05
    Palermo
    Autostazione Via Fazello
    FlixBus
    Ekonomiczna
    65 zł
  • FlixBus
    2h 45m
    08:10
    Katania
    Autostazione Via D'Amico
    10:55
    Palermo
    Autostazione Via Fazello
    FlixBus
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Trenitalia
    3h 46m
    06:43
    Katania
    Dworzec Główny
    10:29
    Palermo
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    79 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sais Autolinee
    2h 35m
    04:30
    Katania
    Przystanek autobusowy
    07:05
    Palermo
    Oreto (Orsi)
    Sais Autolinee
    Ekonomiczna
    60 zł
  • Sais Autolinee
    2h 27m
    04:38
    Katania
    Przystanek autobusowy
    07:05
    Palermo
    Oreto (Orsi)
    Sais Autolinee
    Ekonomiczna
    60 zł
  • FlixBus
    2h 45m
    08:10
    Katania
    Autostazione Via D'Amico
    10:55
    Palermo
    Autostazione Via Fazello
    FlixBus
    Ekonomiczna
    65 zł
  • Trenitalia
    4h 7m
    08:51
    Katania
    Dworzec Główny
    12:58
    Palermo
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    79 zł
  • Trenitalia
    5h 18m
    15:19
    Katania
    Dworzec Główny
    20:37
    Palermo
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    79 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sais Autolinee
    2h 35m
    07:00
    Katania
    Przystanek autobusowy
    09:35
    Palermo
    Oreto (Orsi)
    Sais Autolinee
    Ekonomiczna
    60 zł
  • Sais Autolinee
    2h 30m
    08:05
    Katania
    Przystanek autobusowy
    10:35
    Palermo
    Oreto (Orsi)
    Sais Autolinee
    Ekonomiczna
    60 zł
  • FlixBus
    2h 45m
    08:10
    Katania
    Autostazione Via D'Amico
    10:55
    Palermo
    Autostazione Via Fazello
    FlixBus
    Ekonomiczna
    65 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    13:50
    Katania
    Autostazione Via D'Amico
    16:55
    Palermo
    Autostazione Via Fazello
    FlixBus
    Ekonomiczna
    69 zł
  • Trenitalia
    3h 42m
    14:49
    Katania
    Dworzec Główny
    18:31
    Palermo
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    79 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sais Autolinee
    2h 27m
    04:38
    Katania
    Przystanek autobusowy
    07:05
    Palermo
    Oreto (Orsi)
    Sais Autolinee
    Ekonomiczna
    60 zł
  • Sais Autolinee
    2h 35m
    04:30
    Katania
    Przystanek autobusowy
    07:05
    Palermo
    Oreto (Orsi)
    Sais Autolinee
    Ekonomiczna
    60 zł
  • Sais Autolinee
    2h 30m
    06:05
    Katania
    Przystanek autobusowy
    08:35
    Palermo
    Oreto (Orsi)
    Sais Autolinee
    Ekonomiczna
    60 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    13:50
    Katania
    Autostazione Via D'Amico
    16:55
    Palermo
    Autostazione Via Fazello
    FlixBus
    Ekonomiczna
    65 zł
  • FlixBus
    2h 45m
    08:10
    Katania
    Autostazione Via D'Amico
    10:55
    Palermo
    Autostazione Via Fazello
    FlixBus
    Ekonomiczna
    65 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Katania i Palermo.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Katania i Palermo w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest piątek, z ponad 946 autobusami dziennie z miasta Katania do miasta Palermo. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 444 autobusów dziennie między miastami Katania i Palermo.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 1818 autobusami z miasta Katania do miasta Palermo, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastami Katania i Palermo, z ofertami 165.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Katania do miasta Palermo

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Sais Autolinee, Trenitalia i FlixBus, którzy podróżują 650 razy każdego dnia autobusem z miasta Katania do miasta Palermo jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Katania do miasta Palermo już od 60 zł!

Najtańsze połączenie 60 zł
Najszybsze połączenie 2h 25m
Najwcześniejszy odjazd 04:09
Najpóźniejszy odjazd 20:40
Codzienne połączenia 650 Ø
Dystans 165,7 km
Firmy autobusowe Sais Autolinee, Trenitalia i FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Katania do miasta Palermo

Każdego dnia, 650 autobusy z 3 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Katania do miasta Palermo: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-04-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 15.04
wtorek 16.04
środa 17.04
czwartek 18.04
piątek 19.04
sobota 20.04
60 zł
niedziela 21.04
60 zł
poniedziałek 22.04
60 zł
wtorek 23.04
60 zł
środa 24.04
60 zł
czwartek 25.04
60 zł
piątek 26.04
60 zł
sobota 27.04
60 zł
niedziela 28.04
62 zł
poniedziałek 29.04
60 zł
wtorek 30.04
67 zł
środa 01.05
60 zł
czwartek 02.05
60 zł
piątek 03.05
60 zł
sobota 04.05
60 zł
niedziela 05.05
60 zł
poniedziałek 06.05
60 zł
wtorek 07.05
63 zł
środa 08.05
64 zł
czwartek 09.05
60 zł
piątek 10.05
60 zł
sobota 11.05
60 zł
niedziela 12.05

Najtańszy czas podróży z miasta Katania do miasta Palermo.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Katania do miasta Palermo, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 60 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Katania do miasta Palermo. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 60 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Katania do miasta Palermo jest rano, z 60 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 60 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Katania do miasta Palermo?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Katania do miasta Palermo z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Katania do miasta Palermo, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Katania do miasta Palermo są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Katania do miasta Palermo

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Katania a Palermo.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Katania i Palermo.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Katania i Palermo.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Katania do miasta Palermo

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Katania do miasta Palermo? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Katania do miasta Palermo? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Katania do miasta Palermo

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Katania do miasta Palermo?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 60 zł i trwa 2h 27m do osiagnięcia celu w mieście Palermo. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Katania do miasta Palermo?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 60 zł do 99 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Palermo.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Katania do miasta Palermo?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Katania do miasta Palermo wynosi: 650. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Katania do miasta Palermo?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Katania do miasta Palermo oferuje Sais Autolinee a podróż trwa 2h 25m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 60 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Katania do miasta Palermo?

Najwcześniejszy autobus do miasta Palermo odjeżdża z miasta Katania o 04:09. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Katania do miasta Palermo?

Ostatni autobus z miasta Katania do miasta Palermo wyrusza o 20:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Katania do miasta Palermo?

Podróżując autobusem z miasta Katania do miasta Palermo, pasażerowie mogą wybrać Sais Autolinee, Trenitalia i FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Katania i Palermo?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Katania i Palermo używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Sais Autolinee, Trenitalia i FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Katania do miasta Palermo?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Katania do miasta Palermo możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Katania do miasta Palermo?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Katania do miasta Palermo w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Katania - Palermo

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Katania do miasta Palermo

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Katania do miasta Palermo na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Katania do miasta Palermo

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Katania do miasta Palermo na następne dni.
  • Trenitalia
    7h 12m
    06:50
    Katania
    Dworzec Główny
    14:02
    Palermo
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    od 35 zł
  • Trenitalia
    5h 31m
    17:19
    Katania
    Dworzec Główny
    22:50
    Palermo
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    od 42 zł
  • Trenitalia
    5h 55m
    11:34
    Katania
    Dworzec Główny
    17:29
    Palermo
    Dworzec Główny
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • InterCity
    5h 55m
    11:34
    Katania
    Dworzec Główny
    17:29
    Palermo
    Dworzec Główny
    InterCity
    Ekonomiczna
    od 113 zł

Tani carpooling z miasta Katania do miasta Palermo

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Katania do miasta Palermo na najbliższe dni.
  • Walk Around Sicily
    2h 20m
    20:30
    Katania
    22:50
    Palermo
    Walk Around Sicily
    Ekonomiczna Premium
    od 1 665 zł
  • Walk Around Sicily
    2h 20m
    08:30
    Katania
    Autostazione Via D'Amico
    10:50
    Palermo
    Autostazione Via Fazello
    Walk Around Sicily
    Ekonomiczna Premium
    od 1 671 zł
  • Walk Around Sicily
    2h 20m
    20:30
    Katania
    Autostazione Via D'Amico
    22:50
    Palermo
    Autostazione Via Fazello
    Walk Around Sicily
    Ekonomiczna Premium
    od 1 850 zł
  • Walk Around Sicily
    2h 20m
    23:30
    Katania
    Autostazione Via D'Amico
    01:50
    Palermo
    Autostazione Via Fazello
    Walk Around Sicily
    Ekonomiczna Premium
    od 2 183 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Katania i miasta Palermo.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Katania oraz z miasta Palermo. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.