Autobus Helsinki - Turku i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Helsinki do miasta Turku i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Helsinki do miasta Turku.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Helsinki do miasta Turku od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 34 zł
jutro
od 26 zł
niedziela
od 64 zł
poniedziałek
od 51 zł
wtorek
od 21 zł
środa
od 21 zł
czwartek
od 30 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 10m
    16:20
    Helsinki
    Dworzec Autobusowy
    18:30
    Turku
    Rauninaukio Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    34 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 10m
    16:20
    Helsinki
    Dworzec Autobusowy
    18:30
    Turku
    Rauninaukio Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    26 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 10m
    16:20
    Helsinki
    Dworzec Autobusowy
    18:30
    Turku
    Rauninaukio Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    64 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 10m
    16:20
    Helsinki
    Dworzec Autobusowy
    18:30
    Turku
    Rauninaukio Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    51 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 10m
    16:20
    Helsinki
    Dworzec Autobusowy
    18:30
    Turku
    Rauninaukio Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    21 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 10m
    16:20
    Helsinki
    Dworzec Autobusowy
    18:30
    Turku
    Rauninaukio Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    21 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 10m
    16:20
    Helsinki
    Dworzec Autobusowy
    18:30
    Turku
    Rauninaukio Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł

Fakty dotyczące autobusów z miasta Helsinki do miasta Turku

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 1 razy każdego dnia autobusem z miasta Helsinki do miasta Turku jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Helsinki do miasta Turku już od 21 zł!

Najtańsze połączenie 21 zł
Najszybsze połączenie 2h 10m
Najwcześniejszy odjazd 16:20
Najpóźniejszy odjazd 16:20
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 151,3 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Helsinki do miasta Turku

Każdego dnia, 1 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Helsinki do miasta Turku: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
34 zł
sobota 25.05
26 zł
niedziela 26.05
64 zł
poniedziałek 27.05
51 zł
wtorek 28.05
21 zł
środa 29.05
21 zł
czwartek 30.05
30 zł
piątek 31.05
sobota 01.06
21 zł
niedziela 02.06
21 zł
poniedziałek 03.06
21 zł
wtorek 04.06
21 zł
środa 05.06
26 zł
czwartek 06.06
30 zł
piątek 07.06
sobota 08.06
43 zł
niedziela 09.06
21 zł
poniedziałek 10.06
21 zł
wtorek 11.06
21 zł
środa 12.06
34 zł
czwartek 13.06
21 zł
piątek 14.06
21 zł
sobota 15.06
26 zł
niedziela 16.06

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Helsinki do miasta Turku?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Helsinki do miasta Turku z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Helsinki do miasta Turku, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Helsinki do miasta Turku są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Helsinki i Turku.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Helsinki i Turku.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Helsinki do miasta Turku

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Helsinki do miasta Turku? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Helsinki do miasta Turku? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Helsinki do miasta Turku

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Helsinki do miasta Turku?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 21 zł i trwa 2h 10m do osiagnięcia celu w mieście Turku. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Helsinki do miasta Turku?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 21 zł do 64 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Turku.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Helsinki do miasta Turku?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Helsinki do miasta Turku wynosi: 1. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Helsinki do miasta Turku?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Helsinki do miasta Turku oferuje FlixBus a podróż trwa 2h 10m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 34 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Helsinki do miasta Turku?

Najwcześniejszy autobus do miasta Turku odjeżdża z miasta Helsinki o 16:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Helsinki do miasta Turku?

Ostatni autobus z miasta Helsinki do miasta Turku wyrusza o 16:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Helsinki do miasta Turku?

Podróżując autobusem z miasta Helsinki do miasta Turku, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Helsinki i Turku?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Helsinki i Turku używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Helsinki do miasta Turku?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Helsinki do miasta Turku możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Helsinki do miasta Turku?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Helsinki do miasta Turku w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Helsinki - Turku

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Helsinki i miasta Turku.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Helsinki oraz z miasta Turku. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.