✈ Autokar z Lotnisko Hamburg (HAM) do Neumünster

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Lotnisko Hamburg do Neumünster

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze dla połączenia autobusowego z Lotnisko Hamburg do Neumünster. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe, szukając tras z Lotnisko Hamburg do Neumünster. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Lotnisko Hamburg (HAM) – Neumünster informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie79,68 zł
Najszybsze połączenie0h 52m
Najwcześniejszy odjazd03:30
Najpóźniejszy odjazd10:50
Codzienne połączenia12 Ø
Dystans48,9 km
Firmy autobusoweAutokraft GmbH (Kielius)
Czy chcesz pojechać autobusem z Lotnisko Hamburg do Neumünster?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Lotnisko Hamburg do Neumünster, pokazujemy godziny odjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pomożemy Ci wybrać firmy autokarowe oferujące tę trasę, łącznie z Autokraft GmbH (Kielius). Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie autokarów. Sprawdź czy autobus posiada dostęp do Wi-Fi, gniazdka elektryczne i klimatyzację.
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Lotnisko Hamburg do Neumünster na najbliższe dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Lotnisko Hamburg i Neumünster, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalszej podróży z Lotnisko Hamburg, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Neumünster.

Najtańsze połączenie z Lotnisko Hamburg do Neumünster

Dzisiaj
od 79,68 zł
Jutro
od 79,68 zł
18.09
od 79,68 zł
19.09
od 79,68 zł
20.09
od 79,68 zł
21.09
od 79,68 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Autokraft GmbH (Kielius)
    03:30
    Lotnisko Hamburg
    Czas jazdy 1h 0m
    04:30
    Neumünster - Dworzec Autobusowy
    od79,68 zł
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    04:30
    Lotnisko Hamburg
    Czas jazdy 1h 0m
    05:30
    Neumünster - Dworzec Autobusowy
    od79,68 zł
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    05:50
    Lotnisko Hamburg
    Czas jazdy 0h 55m
    06:45
    Neumünster - Dworzec Autobusowy
    od79,68 zł
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    06:50
    Lotnisko Hamburg
    Czas jazdy 1h 5m
    07:55
    Neumünster - Dworzec Autobusowy
    od79,68 zł
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    07:15
    Lotnisko Hamburg
    Czas jazdy 0h 52m
    08:07
    Neumünster - Dworzec Autobusowy
    od79,68 zł
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    07:50
    Lotnisko Hamburg
    Czas jazdy 1h 5m
    08:55
    Neumünster - Dworzec Autobusowy
    od79,68 zł
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    08:15
    Lotnisko Hamburg
    Czas jazdy 0h 52m
    09:07
    Neumünster - Dworzec Autobusowy
    od79,68 zł
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    08:50
    Lotnisko Hamburg
    Czas jazdy 0h 55m
    09:45
    Neumünster - Dworzec Autobusowy
    od79,68 zł
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    09:15
    Lotnisko Hamburg
    Czas jazdy 0h 52m
    10:07
    Neumünster - Dworzec Autobusowy
    od79,68 zł
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    09:50
    Lotnisko Hamburg
    Czas jazdy 0h 55m
    10:45
    Neumünster - Dworzec Autobusowy
    od79,68 zł
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    10:15
    Lotnisko Hamburg
    Czas jazdy 0h 52m
    11:07
    Neumünster - Dworzec Autobusowy
    od79,68 zł
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    10:50
    Lotnisko Hamburg
    Czas jazdy 0h 55m
    11:45
    Neumünster - Dworzec Autobusowy
    od79,68 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Lotnisko Hamburg do Neumünster

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    11:00
    Lotnisko Hamburg
    Czas jazdy 1h 0m
    12:00
    Neumünster
    od27,32 zł

Autobus z Lotnisko Hamburg do Neumünster: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Lotnisko Hamburg, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Neumünster, jako miejsce docelowe Twojej podróży. Jeśli przejazd do Neumünster z Lotnisko Hamburg ma odbyć się w odwrotnym kierunku, naciśnij strzałki przy miejscu wyjazdu.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Neumünster do Lotnisko Hamburg? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Możesz porównać wszystkie ceny biletów autobusowych na trasie z Lotnisko Hamburg do Neumünster. Nastepnie możesz wybrać najbardziej pasującą Ci podróż. Najtańsze połączenie za 79,68 zł oferuje Autokraft GmbH (Kielius), natomiast najszybsza podróż trwa 0h 52m. Niezależnie czy wolisz najtańszy bilet czy najszybszą podróż z największą liczbą udogodnień, możemy Ci pomóc w znalezieniu najlepszej oferty!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Lotnisko Hamburg do Neumünster staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.

Przystanki autobusowe w Lotnisko Hamburg i Neumünster

Stacje
Neumünster - Dworzec Autobusowy
Bahnhofstraße , 24534  Neumünster  (Niemcy)
Neumünster - Einfeld
Neumünster  (Niemcy)
Neumünster - Holstenhallen
Justus-von-Liebig-Straße , 24537  Neumünster  (Niemcy)
Neumünster - Stadtwald
Neumünster  (Niemcy)
Neumünster - Süd
Neumünster  (Niemcy)
Neumünster Dworzec Główny
Neumünster  (Niemcy)

Najczęśćiej zadawane pytania (FAQ) o trasie autobusowej z Lotnisko Hamburg do Neumünster

Ile kosztuje bilet autobusowy z Lotnisko Hamburg do Neumünster?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Cena najtańszego biletu na tej trasie wynosi 79,68 zł a podróż trwa 1h 0m aby dojechać do Neumünster. Oszczędzaj porównując ceny biletów autobusowych!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny biletów na trasie z Lotnisko Hamburg do Neumünster?

Liczba firm autokarowych obsługujących tę trasę wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 79,68 zł do 79,68 zł. Dlatego radzimy Ci zarezerwować bilet najwcześniej, jak to tylko możliwe, co zapewni Ci najniższą cenę na połączenie do Neumünster.

Ile połączeń autobusowych dziennie jest dostępnych średnio z Lotnisko Hamburg do Neumünster?

Liczba dziennych połączeń autobusowych z Lotnisko Hamburg do Neumünster wynosi: 12. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż autobusem z Lotnisko Hamburg do Neumünster?

Autokraft GmbH (Kielius) oferuje najszybsze połączenie z Lotnisko Hamburg do Neumünster, które trwa 0h 52m. Najtańsze bilety na to połączenie kosztują 79,68 zł. Pamiętaj jednak, że podróż autobusem może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

Czy jest bezpośrednie połączenie autobusowe z Lotnisko Hamburg do Neumünster?

Dla trasy z Lotnisko Hamburg do Neumünster liczba aktualnie porównywanych połączeń bezpośrednich przez naszą wyszukiwarkę wynosi: 30 Autokraft GmbH (Kielius).

O której odjeżdża pierwszy autobus z Lotnisko Hamburg do Neumünster?

Pierwszy autobus do Neumünster z Lotnisko Hamburg odjeżdża o 03:30. W weekendy i święta godziny odjazdów mogą być inne. Najprościej zaplanujesz swoją podróż znajdując dokładny rozkład na naszej wyszukiwarce.

O której odjeżdża ostatni autobus z Lotnisko Hamburg do Neumünster?

Ostatni autobus z Lotnisko Hamburg do Neumünster odjeżdża o 10:50. W weekendy i święta godziny odjazdów mogą być inne. A zatem po prostu użyj naszej wyszukiwarki, żeby dokładnie zaplanować Twoją podróż.

Które firmy autokarowe obsługują trasę z Lotnisko Hamburg do Neumünster?

Podróżując na trasie autobusowej z Lotnisko Hamburg do Neumünster, pasażerowie mogą wybrać takie firmy, jak Autokraft GmbH (Kielius). Używając naszej wyszukiwarki możesz porównać wszystkie dostępne połączenia i znaleźć to, które Ci pasuje.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Lotnisko Hamburg do Neumünster?

Firmy autokarowe mają różne przepsiy dotyczące rzeczy dopuszczanych na ich pokłady. Zazwyczaj, na trasie z Lotnisko Hamburg do Neumünster możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź autobus, który najlepiej zaspokoi potrzeby Twojej podróży.

Jakie wyposażenie jest dostępne w autobusie na trasie z Lotnisko Hamburg do Neumünster?

Wyposażenie w autobusach różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj, wiele międzymiastowych autobusów posiada Wi-Fi, co pozwala na stały kontakt z Twoimi przyjaciółmi i przekazanie im miejsca, w którym znajdujesz się podczas podróży. Z kolei klimatyzacja zapwenia lepszy komfort przejazdu. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć dokładne informacje na temat wyposażenia w autobusie na trasie z Lotnisko Hamburg do Neumünster w dniu zaplanowanej podróży.

Połączenia autobusowe z Lotnisko Hamburg oraz z Neumünster

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.