Autokary do Gori

Sprawdź wszystkie połączenia do Gori i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie najtańsze bilety autobusowe do Gori znajdujesz najczęściej?
 • Metro Turizm
  12:00
  Batumi - Budget Georgia
  Czas jazdy 5h 30m
  17:30
  Gori - Dworzec Główny Autobusowy
  od23,54 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-27
17 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
2 Przewoźnicy
23,54 zł Najtańszy przejazd
Gori w skrócie
Gruzja
46 676
Czy chcesz pojechać autobusem do Gori?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Gori oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Gori dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Gori – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Gori.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Gori, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Gori? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Gori.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Gori

Stacje
Gori - Dworzec Główny Autobusowy
5 Davit Guramishvili St, Chavchavadze Avenue , Gori (Gruzja)

Odkryj inne kierunki

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Gori

Miasta w pobliżu Gori: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Gori znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Tbilisi, Kutaisi albo Chaszuri, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.