Autokary do Chaszuri

Sprawdź wszystkie połączenia do Chaszuri i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie najtańsze bilety autobusowe do Chaszuri znajdujesz najczęściej?
 • Metro Turizm
  12:00
  Batumi - Budget Georgia
  Czas jazdy 5h 0m
  17:00
  Khashuri - Metro Turizm Przystanek Autobusowy
  od22,17 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-27
34 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
1 Przewoźnik autobusowy
22,17 zł Najtańszy przejazd
Chaszuri w skrócie
Gruzja
27 811
Czy chcesz pojechać autobusem do Chaszuri?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Chaszuri oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Chaszuri dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Chaszuri – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Chaszuri.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Chaszuri, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Chaszuri? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Chaszuri.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Chaszuri

Stacje
Khashuri - Metro Turizm Przystanek Autobusowy
Tbilisi - Senaki - Leselidze Hwy , Chaszuri (Gruzja)

Odkryj inne kierunki

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Chaszuri

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.