Autokary do George Town

Sprawdź wszystkie połączenia do George Town i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
George Town - tanie bilety autobusowe do punktu
 • CatchThatBus
  09:00
  Kajang
  Czas jazdy 6h 0m
  15:00
  George Town - Komtar Bus Terminal
  od228,53 zł
83 Autobusowe
5 Przystanki autobusowe
2 Przewoźnicy
27,49 zł Najtańszy przejazd
George Town w skrócie
Malezja
300 000
Ringgit
Czy chcesz pojechać autobusem do George Town?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do George Town oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do George Town dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w George Town – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do George Town.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do George Town, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z George Town? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z George Town.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w George Town

Stacje
George Town - Komtar Bus Terminal
Jalan Penang , 10100  George Town (Malezja)
George Town - Pangkalan Raja Tun Uda Ferry Terminal
Pangkalan Raja Tun Uda Ferry Terminal , 10300 George Town (Malezja)
George Town - Petron
George Town (Malezja)
George Town - Swettenham Pier
George Town (Malezja)
Jelutong - Shell Petrol Station
Jalan Perusahaan Jelutong , 11600 George Town (Malezja)

Miasta w pobliżu George Town: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu George Town znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Bukit Mertajam, Butterworth albo Taiping (Zoucheng), zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.