Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Gdańsk - Sliač i z powrotem od

Porównaj przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Bliskie połączenia z miast Gdańsk i Sliač

W tej chwili nie ma niestety żadnych bezpośrednich połączeń na trasie Gdańsk-Sliač. Znaleźliśmy jednak te połączenia w pobliżu obu miast. Sprawdź poniższe oferty!

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Gdańsk do miasta Sliač

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Gdańsk do miasta Sliač? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Gdańsk do miasta Sliač? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Gdańsk do miasta Sliač

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Gdańsk do miasta Sliač?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od i trwa do osiagnięcia celu w mieście Sliač. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Gdańsk do miasta Sliač?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: . Ceny biletów zawierają się w przedziale od  do . Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Sliač.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Gdańsk do miasta Sliač?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Gdańsk do miasta Sliač wynosi: . Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Gdańsk do miasta Sliač?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Sliač oferuje a podróż trwa . Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują . Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Gdańsk do miasta Sliač?

Najwcześniejszy autobus do miasta Sliač odjeżdża z miasta Gdańsk o . Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Gdańsk do miasta Sliač?

Ostatni autobus z miasta Gdańsk do miasta Sliač wyrusza o . Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Gdańsk do miasta Sliač?

Podróżując autobusem z miasta Gdańsk do miasta Sliač, pasażerowie mogą wybrać . Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Gdańsk i Sliač?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Gdańsk i Sliač używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: .

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Gdańsk do miasta Sliač?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Gdańsk do miasta Sliač możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Gdańsk do miasta Sliač?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Gdańsk do miasta Sliač w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Więcej tras autobusowych z miasta Gdańsk i miasta Sliač.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Gdańsk oraz z miasta Sliač. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.