Autokar z Cartagena do Santa Marta, MA i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Cartagena do Santa Marta, MA i z powrotem

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Cartagena do Santa Marta, MA. Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Cartagena - Santa Marta, MA. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Cartagena do Santa Marta, MA – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie 41,02 zł
Najszybsze połączenie 3h 59m
Najwcześniejszy odjazd 05:00
Najpóźniejszy odjazd 20:00
Codzienne połączenia 3 Ø
Dystans 171,4 km
Firmy autobusowe Copetran, Unitransco, Expreso Brasilia, Almirante Padilla, CTG Tours
Czy chcesz pojechać autobusem z Cartagena do Santa Marta, MA albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Cartagena a Santa Marta, MA i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak Copetran, Expreso Brasilia albo Unitransco. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Cartagena do Santa Marta, MA na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Cartagena i Santa Marta, MA, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Cartagena, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Santa Marta, MA, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Cartagena i Santa Marta, MA.

Najtańsze połączenie z Cartagena do Santa Marta, MA

Dzisiaj
od 49,23 zł
Jutro
od 41,02 zł
05.12
od 41,02 zł
06.12
od 41,02 zł
07.12
od 46,15 zł
08.12
od 56,30 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Copetran
    19:00
    Cartagena, BY - Terminal De Transporte
    Czas jazdy 4h 0m
    23:00
    Santa Marta, MA - Terminal de Transportes
    od 41,02 zł
  • Copetran
    20:00
    Cartagena, BY - Terminal De Transporte
    Czas jazdy 3h 59m
    23:59
    Santa Marta, MA - Terminal de Transportes
    od 41,02 zł
  • Unitransco
    06:30
    Cartagena, BY - Terminal De Transporte
    Czas jazdy 4h 30m
    11:00
    Santa Marta, MA - Terminal de Transportes
    od 44,10 zł
  • Unitransco
    09:30
    Cartagena, BY - Terminal De Transporte
    Czas jazdy 4h 30m
    14:00
    Santa Marta, MA - Terminal de Transportes
    od 44,10 zł
  • Unitransco
    10:45
    Cartagena, BY - Terminal De Transporte
    Czas jazdy 4h 0m
    14:45
    Santa Marta, MA - Terminal de Transportes
    od 44,10 zł
  • Expreso Brasilia
    05:00
    Cartagena, BY - Terminal De Transporte
    Czas jazdy 4h 30m
    09:30
    Santa Marta, MA - Terminal de Transportes
    od 51,28 zł
  • Expreso Brasilia
    05:45
    Cartagena, BY - Terminal De Transporte
    Czas jazdy 4h 30m
    10:15
    Santa Marta, MA - Terminal de Transportes
    od 51,28 zł
  • Expreso Brasilia
    07:15
    Cartagena, BY - Terminal De Transporte
    Czas jazdy 4h 30m
    11:45
    Santa Marta, MA - Terminal de Transportes
    od 51,28 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Cartagena do Santa Marta, MA

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • Transglobal Ejecutivos
    00:00
    Cartagena, BY - Muelle de la Bodeguita
    Czas jazdy 4h 30m
    04:30
    Santa Marta, MA - Transportes Marsol S.A.S.
    od 636,58 zł
  • Magic Tour Colombia
    00:00
    Cartagena, BY - Muelle de la Bodeguita
    Czas jazdy 4h 0m
    04:00
    Santa Marta, MA - Transportes Marsol S.A.S.
    od 685,39 zł
  • CTG Margarita SAS
    00:00
    Cartagena, BY - Muelle de la Bodeguita
    Czas jazdy 4h 10m
    04:10
    Santa Marta, MA - Transportes Marsol S.A.S.
    od 741,36 zł

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Cartagena do Santa Marta, MA, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Cartagena do Santa Marta, MA, ale obecnie nie kursują.
  • Almirante Padilla
    07:30
    Cartagena, BY - Terminal De Transporte
    Czas jazdy 4h 0m
    11:30
    Santa Marta, MA - Terminal de Transportes
    od 30,77 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-10-31
  • CTG Tours
    05:00
    Cartagena, BY - Muelle de la Bodeguita
    Czas jazdy 7h 20m
    12:20
    Santa Marta, MA - Playa El Rodadero
    od 266,65 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-11-10

Autobus z Cartagena do Santa Marta, MA: pozostałe informacje

Chcesz dostosować swoje wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Cartagena jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Santa Marta, MA jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić trasę w przeciwnym kierunku do Santa Marta, MA z Cartagena wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjazdu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Santa Marta, MA do Cartagena.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Gdy uzyskasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostepne autobusy z Cartagena do Santa Marta, MA i rozważyć wiele czynników zanim zarazerwujesz podróż. Najtańśze bilety autobusowe oferuje Almirante Padilla za 30,77 zł, natomiast najszybsze połączenie trwa 3h 59m. To od Ciebie zależy decyzja, czy wolisz wybrać najtańszy bilet, najszybszą podróż albo autobus z największą liczbę udogodnień. Niezależnie czego szukasz, pomożemy Ci znaleźć ofertę, która spełni najlepiej Twoje oczekiwania!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Cartagena - Santa Marta, MA, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Cartagena do Santa Marta, MA!

Przystanki w Cartagena i Santa Marta, MA

Stacje
Santa Marta, MA - Don Diego
Santa Marta, MA (Kolumbia)
Santa Marta, MA - Estación Experimental San Lorenzo
Santa Marta, MA (Kolumbia)
Santa Marta, MA - Playa El Rodadero
Santa Marta, MA (Kolumbia)
Santa Marta, MA - Reserva Natural El Dorado
Santa Marta, MA (Kolumbia)
Santa Marta, MA - Restaurante las Acacias (Tayrona National Park)
Santa Marta, MA (Kolumbia)
Santa Marta, MA - Terminal de Transportes
Calle 41  #31-17, Santa Marta, MA (Kolumbia)
Santa Marta, MA - Transportes Marsol S.A.S.
Carrera 4 #23-49, 575 Santa Marta, MA (Kolumbia)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasie autobusowej z Cartagena do Santa Marta, MA

Ile kosztuje podróż autobusowa z Cartagena do Santa Marta, MA?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 41,02 zł i trwa 4h 0m do osiagnięcia celu w Santa Marta, MA. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z Cartagena do Santa Marta, MA?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 5. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 30,77 zł do 266,65 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do Santa Marta, MA.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z Cartagena do Santa Marta, MA?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z Cartagena do Santa Marta, MA wynosi: 3. Za pomocą naszej wyszukiwarki możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z Cartagena do Santa Marta, MA?

Najszybsze połączenie autobusowe z Cartagena do Santa Marta, MA oferuje Copetran a podróż trwa 3h 59m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 41,02 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z Cartagena do Santa Marta, MA?

Najwcześniejszy autobus do Santa Marta, MA odjeżdża z Cartagena o 05:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z Cartagena do Santa Marta, MA?

Ostatni autobus z Cartagena do Santa Marta, MA wyrusza o 20:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z Cartagena do Santa Marta, MA?

Podróżując autobusem z Cartagena do Santa Marta, MA, pasażerowie mogą wybrać Copetran, Expreso Brasilia i Unitransco. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy kursuje bezposredni autobus z Cartagena do Santa Marta, MA?

Jeśli szukasz bezpośredniego przejazdu z Cartagena do Santa Marta, MA, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 20. Przejazd oferuje Copetran, Expreso Brasilia i Unitransco

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Cartagena do Santa Marta, MA?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z Cartagena do Santa Marta, MA możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszej wyszukiwarki, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Cartagena do Santa Marta, MA?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z Cartagena do Santa Marta, MA w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Porównaj Cartagena i Santa Marta, MA

Kontynuuj swoją podróż da Cartagena i Santa Marta, MA

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.