Autokar z Cartagena do Medellín, AN i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Cartagena do Medellín, AN i z powrotem

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Cartagena do Medellín, AN. Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Cartagena - Medellín, AN. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Cartagena do Medellín, AN – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie 123,09 zł
Najszybsze połączenie 7h 10m
Najwcześniejszy odjazd 11:00
Najpóźniejszy odjazd 14:30
Codzienne połączenia 2 Ø
Dystans 461,3 km
Firmy autobusowe Unitransco, Rápido Ochoa, Expreso Brasilia
Czy chcesz pojechać autobusem z Cartagena do Medellín, AN albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Cartagena a Medellín, AN i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak Expreso Brasilia, Rápido Ochoa albo Unitransco. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Cartagena do Medellín, AN na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Cartagena i Medellín, AN, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Cartagena, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Medellín, AN, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Cartagena i Medellín, AN.

Najtańsze połączenia carpooling z Cartagena do Medellín, AN

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

 • Transportes Especiales Aliados
  13:00
  Cartagena, BY - Muelle de la Bodeguita
  Czas jazdy 12h 20m
  01:20
  Medellín, AN - Terminal del Norte
  od 1 022,53 zł
 • Transportes Especiales Aliados
  00:00
  Cartagena, BY - Muelle de la Bodeguita
  Czas jazdy 12h 20m
  12:20
  Medellín, AN - Terminal del Norte
  od 1 022,53 zł
 • Transglobal Ejecutivos
  00:00
  Cartagena, BY - Muelle de la Bodeguita
  Czas jazdy 14h 0m
  14:00
  Medellín, AN - Terminal del Norte
  od 2 314,85 zł

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Cartagena do Medellín, AN, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Cartagena do Medellín, AN, ale obecnie nie kursują.
 • Unitransco
  11:00
  Cartagena
  Czas jazdy 7h 10m
  18:10
  Medellín, AN
  od 123,09 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-04-09
 • Rápido Ochoa
  11:00
  Cartagena, BY - Terminal De Transporte
  Czas jazdy 15h 40m
  02:40
  Medellín, AN - Terminal del Norte
  od 207,91 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-12-02
 • Expreso Brasilia
  14:30
  Cartagena, BY - Terminal De Transporte
  Czas jazdy 12h 0m
  02:30
  Medellín, AN - Terminal del Norte
  od 244,07 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-12-02

Autobus z Cartagena do Medellín, AN: pozostałe informacje

Chcesz dostosować swoje wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Cartagena jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Medellín, AN jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić trasę w przeciwnym kierunku do Medellín, AN z Cartagena wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjazdu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Medellín, AN do Cartagena.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Gdy uzyskasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostepne autobusy z Cartagena do Medellín, AN i rozważyć wiele czynników zanim zarazerwujesz podróż. Najtańśze bilety autobusowe oferuje Unitransco za 123,09 zł, natomiast najszybsze połączenie trwa 7h 10m. To od Ciebie zależy decyzja, czy wolisz wybrać najtańszy bilet, najszybszą podróż albo autobus z największą liczbę udogodnień. Niezależnie czego szukasz, pomożemy Ci znaleźć ofertę, która spełni najlepiej Twoje oczekiwania!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Cartagena - Medellín, AN, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Cartagena do Medellín, AN!

Przystanki w Cartagena i Medellín, AN

Stacje
Medellín, AN
Medellín, AN (Kolumbia)
Medellín, AN - Poblado
Medellín, AN (Kolumbia)
Medellín, AN - Terminal del Norte
Cra. 64c #78, Medellín, AN (Kolumbia)
Medellín, AN - Terminal del Sur
Cra. 65 # 8B, Medellín, AN (Kolumbia)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasie autobusowej z Cartagena do Medellín, AN

Ile kosztuje podróż autobusowa z Cartagena do Medellín, AN?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 123,09 zł i trwa 7h 10m do osiagnięcia celu w Medellín, AN. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z Cartagena do Medellín, AN?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 123,09 zł do 244,07 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do Medellín, AN.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z Cartagena do Medellín, AN?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z Cartagena do Medellín, AN wynosi: 2. Za pomocą naszej wyszukiwarki możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z Cartagena do Medellín, AN?

Najszybsze połączenie autobusowe z Cartagena do Medellín, AN oferuje Unitransco a podróż trwa 7h 10m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 123,09 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z Cartagena do Medellín, AN?

Najwcześniejszy autobus do Medellín, AN odjeżdża z Cartagena o 11:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z Cartagena do Medellín, AN?

Ostatni autobus z Cartagena do Medellín, AN wyrusza o 14:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z Cartagena do Medellín, AN?

Podróżując autobusem z Cartagena do Medellín, AN, pasażerowie mogą wybrać Expreso Brasilia, Rápido Ochoa i Unitransco. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy kursuje bezposredni autobus z Cartagena do Medellín, AN?

Jeśli szukasz bezpośredniego przejazdu z Cartagena do Medellín, AN, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 4. Przejazd oferuje Expreso Brasilia i Rápido Ochoa

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Cartagena do Medellín, AN?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z Cartagena do Medellín, AN możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszej wyszukiwarki, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Cartagena do Medellín, AN?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z Cartagena do Medellín, AN w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Porównaj Cartagena i Medellín, AN

Kontynuuj swoją podróż da Cartagena i Medellín, AN

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.