Autokary do Carrapateira

Sprawdź wszystkie połączenia do Carrapateira i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Carrapateira - tanie bilety autobusowe do punktu
 • Rede Expressos
  10:20
  Almograve
  Czas jazdy 1h 20m
  11:40
  Carrapateira
  od50,09 zł
 • Rede Expressos
  10:05
  Vila Nova de Milfontes
  Czas jazdy 1h 35m
  11:40
  Carrapateira
  od54,64 zł
0 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
0 Przewoźnicy
43,71 zł Najtańszy przejazd
Carrapateira w skrócie
Portugalia
50
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Carrapateira?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Carrapateira oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Carrapateira dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Carrapateira – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Carrapateira.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Carrapateira, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Carrapateira? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Carrapateira.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Carrapateira

Stacje
Carrapateira
8670-230 Carrapateira (Portugalia)

Odkryj inne kierunki

Informacja podróżna: odwiedź Carrapateira

Transport publiczny
Carrapateira - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę5,46 zł
Bilet miesięczny113,83 zł
Taksówką lub samochodem
Paliwo6,83 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek50,09 zł
Menu trzydaniowe85,38 zł
Małe cappuccino6,15 zł
Duże piwo beczkowe9,11 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański5,06 zł
Dania mięsne3,01 zł
Butelka wina (średnia półka)14,80 zł

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Carrapateira

Miasta w pobliżu Carrapateira: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Carrapateira znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Portimão, Albufeira albo Almancil, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Carrapateira z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Lagoa, Ferreiras, Vila Nova de Milfontes i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.