Autokary do Čapljina

Sprawdź wszystkie połączenia do Čapljina i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
523 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
6 Przewoźnicy
Čapljina w skrócie
Bośnia i Hercegowina
28 122
Czy chcesz pojechać autobusem do Čapljina?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Čapljina oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Čapljina dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Čapljina – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Čapljina.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Čapljina, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Čapljina? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Čapljina.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Čapljina

Stacje
Čapljina - Dworzec Autobusowy
88300 Čapljina (Bośnia i Hercegowina)

Informacja podróżna: odwiedź Čapljina

Transport publiczny
Čapljina - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę3,89 zł
Bilet miesięczny114,30 zł
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans6,86 zł
Taxi średni dystans11,44 zł
Taxi długi dystans27,47 zł
Paliwo4,24 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek18,29 zł
Menu trzydaniowe34,29 zł
Małe cappuccino4,57 zł
Duże piwo beczkowe6,86 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański5,52 zł
Dania mięsne8,19 zł
Butelka wody2,64 zł
Butelka wina (średnia półka)22,86 zł

Miasta w pobliżu Čapljina: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Čapljina znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Mostar, Trebinje albo Dubrownik, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Čapljina z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Metković, Makarska, Ljubuski i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Dubrovnik. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.